SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 03:14

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SEMania Rev Rom pro Sony Ericsson XPERIA X10 (diskuze)
Strana: 1 ... 5 6 [7] 8
Poslat téma Tisk
Autor Téma: SEMania Rev Rom pro Sony Ericsson XPERIA X10 (diskuze)  (Zobrazeno 42059 x)
Joza
Anonym
« Odpověď #90 v: 10. Březen 2011, 13:53 »

no a jaký máš v telefonu FW?
uložena
piricki
Uživatel
***
Telefon: xperia x10
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #91 v: 10. Březen 2011, 14:41 »

2.0.A.0.504, ak je to takto spravne. Ja sa v tom moc nevyznam.
uložena
aliendave
Uživatel
***
Telefon: X10i
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #92 v: 11. Březen 2011, 21:50 »

Ahoj, mám novou ROM a je super, jen bych potřeboval Moxier mail a jako aplikaci v seznamu spuštěných je ale nejde spustit a kazdou chvili to hlasí Chyba synchronizace moxier mail. Prosím, jde to nějak zapnout? Díky
uložena
Pepsik
Uživatel
***
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #93 v: 25. Březen 2011, 01:57 »

Tak se mi ROMku podařilo po pár patáliích do telefonu taky narvat, a je vážně fajnová. Ta jednoduchost je nebezpečně návyková. Spíš mám ale problém se synchro. Ani v nastavení ani nikde, nemám položku účty a synchro. Tudíž pokud chci snychronizovat kontakty s mým účtem přes nastavení v tel seznamu, tak to hodí chybu, a app se zavře.
Kde může být chyba?
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #94 v: 25. Březen 2011, 06:40 »

Chyba je stejná, jako ve všech ostatních ROM ode mě - synchro je standardně vyhozené kvůli spotřebě energie... Ale jak to tak vidím, tak i tady nahodím verzi včetně synchronizace
uložena
Pepsik
Uživatel
***
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #95 v: 25. Březen 2011, 09:37 »

Aha, ja jsem matej moc jsem to nikde nezkoumal a nehledal a je to moje prvni ROM od tebe, tak jsem byl mimo obraz. Mne by stacilo si je aspon nejak dostat do telefonu ze serveru googlu, ptz tech 350 kontaktu se mi opravdu opisovat nechce a od te doby co pouzivam Android uz neukladam na Simku nic.
Jinak takovej blbej dotaz ale slo by nejak prehodit rozlozeni klavesnice na QWERTZ? Drive na WM se prepsalo par souboru a fungovalo to. Jde mi o to ze v praci i doma je vsude qwertz a kdyz pak dele pisu na telefonu, tak jsem domotanej a delam zbytecne preklepy.
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #96 v: 25. Březen 2011, 10:23 »

Já to opravcím, do té doby poprosím o strpení. Klávesnice softwarová to musí podporovat
uložena
Pepsik
Uživatel
***
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #97 v: 25. Březen 2011, 10:36 »

Hm tak to jsem potom asi hlupák, jelikož to nemohu najít. Mám akorát nastavení Národního prostředí, a pak jestli při stisku vibrovat, zvuky při stisku, velká písmena a pak jen nastavení navrhování slov. Na Desire HD jsem to řešil tak, že jsem si dal Germany klávesnici a bylo po problému. Česká diakritika jela i na ní, takže no problémo.
Mám verzi jádra 2.6.29 a číslo fw 2.0.2.A.0.24
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #98 v: 25. Březen 2011, 11:35 »

Jsem to napsal špatně (respektive správně, ale vyznívá to jinak, než mělo).
Aby to šlo přehodit, musí to SW klávesnice, kterou používáte, podporovat. Doporučuji nainstalovat nějakou takovou z Marketu
uložena
Pepsik
Uživatel
***
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #99 v: 28. Březen 2011, 23:38 »

Tak co? Vím že toho máš nad hlavu, ale bohužel si asi jediný kdo do toho trošku vidí. KOukal jsem, že na X10 Mini Pro práce pokračují, ale na X10 synchronizace asi stále nebudou co?
« Poslední úprava: 29. Březen 2011, 00:14 od Pepsik » uložena
akva
Uživatel
***
Telefon: xperia X10
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #100 v: 17. Květen 2011, 17:45 »

Zdravim
mam dotaz/prosbu,pred instalaci tohohle vynikajiciho romu jsem mel v xperii jako prohlizec Firefox lec ted mi to pise ze telefon neni podporovan?  Cry
Protože jsem na FF tak trošku vysazeny a jako prohlížeč jej preferu dalo by se to nějak udělat aby mi šel ff i na tenhle rom?
Předem děkuji za odpověd,jen bych rad zustal u ff opera mi moc nevoní sám nvm proč
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #101 v: 17. Květen 2011, 18:13 »

instalujete FF z MArketu, nebo máte instalaci zvlášť?
uložena
slanour
Uživatel
***
Telefon: SE E10i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #102 v: 17. Květen 2011, 18:35 »

to akva: a nebo pokud chceš dobrý prohlížeč skus dolphin browser já sem ho před nedávnem stáhnul, a je eště lepčí jak FF a dokonce i rychlejší..
uložena
akva
Uživatel
***
Telefon: xperia X10
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #103 v: 17. Květen 2011, 19:34 »

instalujete FF z MArketu, nebo máte instalaci zvlášť?

Snazil jsem se ho nainstalovat z marketu ale v tel mi ho ani nenabidne a z pc mi to pise ze aplikace neni pro muj telefon :-(
Jinak pokud to lze stahnout do PC jako apk. za typ budu rad :-)
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #104 v: 17. Květen 2011, 20:20 »

Pokud máte chvilku čas, nahoďte původní ROM, stáhněte FF, přes nějaký správce souboeů si zkopírujte instalačku ze složky data/app na paměťovou kartu, pak nahoďte zpátky tuto ROM a přes správce souborů program nainstalujte. Šlo by to určitě i jinak, mrknu se po instalačce a můžete nainstalit přes MYPhoneExplorer
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 5 6 [7] 8
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SEMania Rev Rom pro Sony Ericsson XPERIA X10 (diskuze)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.