SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 00:53

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SEMania Rev Rom pro Sony Ericsson XPERIA X10 (diskuze)
Strana: [1] 2 3 ... 8
Poslat téma Tisk
Autor Téma: SEMania Rev Rom pro Sony Ericsson XPERIA X10 (diskuze)  (Zobrazeno 42051 x)
Joza
Anonym
« v: 27. Prosinec 2010, 09:37 »

Aktualizováno 20.2.2011 - po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl upravit předchozí ROM také pro nejnovější firmware 2.1.A.0.435, který s sebou přináší spoustu důležitých vylepšení, například plnou podporu dualtouch. Nově je tedy ROM dostupná pro všechny tři varianty firmwaru, se kterým se Sony Ericsson XPERIA X10 u nás vyskytuje. ROM je testovaná spoustou uživatelů a je plně funkční, ve všech verzích má podobné úpravy i výkony. Verzi pro váš telefon si vyberte podle vašeho aktuálního firmwaru, případně nejprve aktualizujte telefon přes SEUS a až poté se podle verze, kterou vám SEUS nahraje, pusťte do úprav. Rád bych zde také poděkoval všem, kteří se jakkoliv podíleli na vývoji kterékoliv z použitých úprav nebo testování ROM, ať už se jedná o programátory a grafiky z XDA nebo ochotné uživatele našeho fóra.

Původní návod najdete zde v níže uvedeném odkazu, tady otevírám prostor na diskuzi a případné náměty.
http://forum.semania.cz/index.php?topic=27541.0


« Poslední úprava: 20. Únor 2011, 15:18 od Jozef Cmar » uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #1 v: 27. Prosinec 2010, 09:37 »

Druhá verze přímo vychází z té první, jediným rozdílem je její naprosté osekání od jakýchkoliv doplňkových aplikací. Používám ji ryze pro testování, nenajdete zde ani MArket a podobné věxi, pryč je také webový prohlížeč. Pro testování aplikací stažených z internetu je ale ideální, pro běžné použití se nehodí. Jak jsem již psal výše, dávám ji sem ryze pro testovací důvody. Návod na instalaci je stejný, jako výše.

Také tato ROM (ve verzi 2) nabízí výše zmíněné úpravy:
- plně funkční ROOT
- zprovozněný JIT druhé generace ( nově ve verzi 2)
- funkční Recovery menu
- změna fontů i systémové grafiky
- odstraněná startovací animace
- odstraněny téměř všechny programy, které nejsou nezbytně nutné k fungování telefonu

Stahovat můžete tady:
http://www.edisk.cz/stahni/61803/RevRomv2.zip_78.56MB.html

« Poslední úprava: 30. Prosinec 2010, 09:35 od Jozef Cmar » uložena
rutas
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: d750 w960 X10i white
Příspěvků: 95


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 29. Prosinec 2010, 09:55 »

A fotoaparát vypadá stejně jako od SE?
uložena
Mangi
Uživatel
***
Telefon: SE X10i
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 29. Prosinec 2010, 10:17 »

Super Romka mám podobne upravený tel., ale toto je š**** sice nepoužívam tie google veci tak som to zrušil tiež youtube,navigaci, facebooke, prehliadač vymenený za operu proste úprava podľa seba, ale hlavne sú v romke všetky úpravy no super Tongue
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #4 v: 29. Prosinec 2010, 11:38 »

Fotoaparát je stejný, nebyl důvod měnit
uložena
sokce
Uživatel
***
Telefon: Sonyericsson Xperia X10
Příspěvků: 1



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 29. Prosinec 2010, 13:39 »

Parádna ROM, rýchla, pekná... ďakujem  Cool
uložena
rutas
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: d750 w960 X10i white
Příspěvků: 95


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 29. Prosinec 2010, 16:32 »

Výborná rom, psx je mnohem plynulejší Smajlík, ale track id dle mě není zbytečná aplikace :)DĚKUJU!!!
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #7 v: 29. Prosinec 2010, 18:03 »

Pokud si ho tam neumíte vrátit sám, můžu vám to upravit a nahrát sem. Stejně tam chci nahodit novou verzi JIT, tak uvidíme, jak to pošlape Smajlík. Jdu to otestovat, během dneška tady ROM bude. KDyžtak dejte vědět, jestli chcete nahodit ROM včetně trackid... Je to na chvíli Smajlík

Edit: Tak jsem do své ROM integroval nový JIT a výsledek je následující Smajlík

« Poslední úprava: 29. Prosinec 2010, 18:41 od Jozef Cmar » uložena
x10
Uživatel
***
Telefon: x10 mini
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 29. Prosinec 2010, 19:46 »

je možné udělat pro x-10 mini možnost volby většího syst. písma? díky
uložena
zaji06
Uživatel
***
Telefon: Live Walkman 2.3.4 ROOT
Příspěvků: 430



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 29. Prosinec 2010, 20:56 »

nemohol by si tu prvu romku prerobyt na x10 mini pro ??..myslim ze by som ti nebol vdacny iba ja  Roll Eyes
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #10 v: 30. Prosinec 2010, 08:13 »

Uvidíme, zabralo by to ale dost času. Jinak právě jsem dokončil upload druhé verze obou ROM. Hlavní inovací je integrace druhé verze JITu, čímž se v podstatě téměř zdvojnásobí současný výkon. Do Full verze jsem navíc vrátil TrackID, viz požadavky výše. Aktualizuji tedy jednotlivé příspěvky
uložena
zaji06
Uživatel
***
Telefon: Live Walkman 2.3.4 ROOT
Příspěvků: 430



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 30. Prosinec 2010, 09:07 »

sledoval som aj tvoje video na youtube a mozem povedat ze parada ..skoda absencie app2sd
uložena
notabene
Uživatel
***
Telefon: X10 Mini Pro Cyanogen 6 tweaked, OC 768mhz
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 30. Prosinec 2010, 09:14 »

Já bych se taky přimluvil za ROM pro Mini Pro Smajlík Jsem ochoten a nebyl bych myslím jediný klidně něco poslat paypalem Smajlík
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #13 v: 30. Prosinec 2010, 09:23 »

Není to o penězích, ale o čase. Ale něco zkusím vymyslet. App2sd jsem zatím neřešil, aktuálně přemýšlím, jestli přejít na novější FW, kde není root tak stabilní a kde zatím není možnost udělat plnou ROM ve formátu .zip
uložena
rutas
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: d750 w960 X10i white
Příspěvků: 95


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 30. Prosinec 2010, 10:57 »

Diky za track id,ale máme doma ještě X8 takže sem si poslal přes bluetooh to co mi chybělo(backup and restore,track id,)ale děkuji rom je vážně lepší než original Cool
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 8
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SEMania Rev Rom pro Sony Ericsson XPERIA X10 (diskuze)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.