SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
19. Březen 2024, 11:46

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Ostatní (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Immortal P990i
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Immortal P990i  (Zobrazeno 2331 x)
b6h3
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P990i
Příspěvků: 1



Zobrazit profil
« v: 18. Prosinec 2010, 17:15 »

P990i mám necelé 4 roky. Od koupě jsem ani jednou nepřeinstalovával FW a ani neobnovoval tovární nastavení. Pravda, zasekanej je těžce. Po zapnutí telefonu mi normálně naskočí plocha a čekám ještě dalších 40" než začne reagovat. Když dojde SMS, tak otvírám obálku cca 6" Ale přes všechno to svinstvo co je tam za ty leta nacpaný jede (po softwarové stráce) dost dobře (nikdy žádná chyba, nebo něco podobnýho) což se ale nedá říct o hardweru. Spadnul mi snad milionkrát a ne někde do trávy nebo doma na koberec (což samozřejmě taky) ale hlavně ty pády na beton a podobně tvrdé povrchy, párkrát za běhu, kdy si chudák poskákal a ještě se projel. (Známý měl HTC myslím že MDA III, jednou mu spadnul v sedě na lavičce (cca 50cm) na záda a měl po displayi) zato moje (možná že to snesou všechy) P990i vydrží rány pěstí do displaye, je až neuvěřitelný kolik výprasku vydrží. Bít sem ho začal asi 4metry zpátky, když po jednom vážně smrtícím pádu lehce prasknul kryt a od té doby s ním stačí lehce klepnout nebo zatřást a v tu ránu je off a nejde zapnout, jediné co pomáhá je právě ta šlupka ze předu, ze zadu nepomáhá. Možná by to mohlo být i tím že drží jen na 3 šroubkách a z toho dva jsou křížaky do krytu konektoru pro flip. navíc je to na obou stranách ulomené, takže vlastně drží na jediném šroubu vedle LEDky. To ale pořád nic není. Před týdnem si definitivně obhájil svou nesmrtelnost při prudkém nárazu do litinového radiátoru. Nešel zapnout, bušení do hrudi nemělo žádnou účinnost, tak sem se rozhodl to s ním skoncovat. Telefon odletěl k 3m vzálenému topení o které se nehezky poranil, díky absenci šroubků se neroztříštil plast (prasl jen u šroubu vedle přední kamery, ten sem pak dal na druhou stranu k LED) ale rozpadl se na části (upadly obě bočnice z krytu, horní krytka kterou sem už nenašel, dál je pokřivená deska klávesnice, chybí přední kamera a indikačni LED) a já se chystal se s ním rozloučit na vždy, hezky sem ho poskládal a chystal se uložit ho do krabice a mezi tím jen tak zkusmo zmáčk tl.power a nevěřil vlastním očím (i uším, šel zase zvuk po delší době) nejen že telefon bez problémů naběhl, ale hlavně se nevypnul při každém otřesu. Tak sem ho lehce zpevnil lepidýlkem, dotáhl poslední šroubek co mi zbyl a nakonec sem to završil obnovením továrního nastavení. Neuvěřitelný jakej je z něho včil rychlík! Skoro jako novej. teda až na tohle:


uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Ostatní (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Immortal P990i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 18 dotazů.