SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 14:40

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Elm - nejdu youtube videa cez wifi
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Elm - nejdu youtube videa cez wifi  (Zobrazeno 4692 x)
bohusk
Uživatel
***
Telefon: Xperia Ray, Elm
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« v: 16. Prosinec 2010, 22:31 »

Ak sa s tym uz niekto stretol, nasiel nejake riesenie ? Ked som pripojeny cez wifi tak video len buferuje a stale je tam 0%.
uložena
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 17. Prosinec 2010, 12:46 »

problemom je tvoj wi-fi router, ktory nie je spravne nastaveny aby ti telefon dokazal prehrat video. Cez GPRS, EDGE, 3G ti youtube pojde.
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
bohusk
Uživatel
***
Telefon: Xperia Ray, Elm
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 17. Prosinec 2010, 13:51 »

Ja som to ale skusal uz na troch wifinach v meste a na mojom routri. Nikde to neslo. Ze to ide cez operatora to viem, ale vsetci maju tie wifi routre zle nastavene ? Co tam potom treba nastavit ?
uložena
Terkiii
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: SE J110i ELM
Příspěvků: 3



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 12. Únor 2011, 21:22 »

Ahoj, ja jsem to taky zkoušela a taky mi nejdou videa. zkusim to přes ty jine sitě,doufam ž eto pojede.
uložena
caco3
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: w910i
Příspěvků: 1


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 13. Únor 2011, 16:29 »

tak aj mne to robilo a uz vyriesene. Treba si vytvorit ucet v mobile. ke spustis napr. youtube aplikaciu ktora je tam, tak sa opyta: pripojit  pomocou?, das vybrat, vyhodit ti mne pomocou orange, ale moze to byt aj prazdne, das v pravo dole moznosti, vytvorit nove, typ uctu das psd, potom vybrat a nazov napis napr. wifi, nazov apn nevypisujes a das ulozit. Potom ked spustis nieco a opyta sa cim pripojit tak vyberies to wifi alebo ako si si to pomenoval a ides. toto je samo myslene na pripojenie cez wifi a videa sa mi rozbehli na youtube. Nepodarilo sa mi ale rozbehnut zatial flash videa. Dufam ze aj vam to pojde.
Esta treba dat vsade na lokalne pripojenia ano.
« Poslední úprava: 13. Únor 2011, 18:19 od caco3 » uložena

bohusk
Uživatel
***
Telefon: Xperia Ray, Elm
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 13. Únor 2011, 18:06 »

Stale mi to nejde. V pripojeniach v nastaveniach pre prudy som vytvoril ten wifi ucet, v nastaveniach youtube som dal pripojit pomocou toho wifi uctu, ale nejde to. Mozno kym tam nezadam ipcku tak to ani nepojde..
uložena
Terkiii
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: SE J110i ELM
Příspěvků: 3



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 17. Únor 2011, 20:28 »

škoda že je to tak komplikované u tohoto typu, doufala jsem že to už půjde samo, když to je novinka od SE
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Elm - nejdu youtube videa cez wifi
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 17 dotazů.