SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 14:00

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Recovery menu X10 mini/pro /X8
Strana: 1 ... 3 4 [5]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Recovery menu X10 mini/pro /X8  (Zobrazeno 38185 x)
Joza
Anonym
« Odpověď #60 v: 30. Červen 2011, 10:40 »

Pro X10 MiniPro bude...
uložena
Midgar
Uživatel
***
Telefon: W995
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #61 v: 30. Červen 2011, 11:32 »

Pro X10 MiniPro bude...

Super, pak tedy vyzkouším :-).

Ještě jednou díky za pomoc Mrknutí.
uložena
cargobull
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia X10 mini
Příspěvků: 25



Zobrazit profil
« Odpověď #62 v: 10. Listopad 2011, 21:23 »

viete niekto poradit? mne to stale nefunguje isiel som aj bod po bode podla navodu a nic... je aj nejaky novy aktualny navod kde je uz vsetko opravene a funguje to tak ako ma? alebo by ho mohol niekto napisat?  Sad pri nacitani obrazovky SONY ERICSSON drzim aj stlacam tlacitko spat a nic sa nedeje
uložena

Tech.ich
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Xperia 8
Příspěvků: 12



Zobrazit profil
« Odpověď #63 v: 15. Listopad 2011, 16:55 »

Tak jsem to zkoušel podle tohoto návodu, ale ty tři soubory (busybox, chargemon a xrecovery.tar) mi nejdou zkopírovat. Kopíruji to přes ROOT EXPLORER, ale vždycky jak nějaký soubor chcu vložit do system/bin, tak mi to napíše, že soubor je pouze pro četní. Nevíte někdo co s tím?
uložena
Petro2
Uživatel
***
Telefon: SE X8
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #64 v: 15. Listopad 2011, 17:46 »

riešil som tiež podobný problém a podarilo sa vyriešiť pomocou FlashTools, telefón rootne a zároveň nainštaluje xrecovery, veľmi jednoduché, stačia 3 kliky... Mrknutí

http://forum.semania.cz/index.php/topic,27789.msg230482.html#msg230482

uložena
Nigi
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #65 v: 09. Leden 2013, 12:58 »

Dobrý den, mám xperii x10 mini pro, chci udělat recovery menu, udělám vše podle návodu, i v RE, ale po vypnutí a zapnutí a držení tlačítka zpět se mi žádné recovery menu neotevře. Nevíte prosím co s tím? Procházela jsem příspěvky ostatních, ale nějak jsem se nedopátrala možného řešení.
Díky.

EDIT: Nevím, jestli to je důležité, ale číslo sestavení nemám takovou, jak je uvedena, ale mám: 2.1.1.C.0.0. .. Píše to, že je to nejnovější verze, tak doufám, že to i přesto nějak půjde ?
« Poslední úprava: 09. Leden 2013, 13:02 od Nigi » uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #66 v: 09. Leden 2013, 16:59 »

root máš? to tlačítko to chce držet hned co zavibruje,u některých recovery je spoučtění přes ťukání na displej
jinak tady je originál téma a píše se tam že na novějším než 2.1.1.A.0.6 nefunguje. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1106146
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Nigi
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #67 v: 09. Leden 2013, 17:26 »

Mm. Už se mi to podařilo. Teď mám zase jiný problém :-D Měla jsem teda 2.3.7, protože tady už nebyl funkční ten odkaz na 2.3.5, tak jsem si prostě stáhla 2.3.7. Jenže nejelop wifi. A kvůli tomu jsem si pomocí SEUS aktualizovala telefon opět na 2.1.1 .. Jenže wifi pořád nejde a nevím co s tím.. Máte někdo nějakou radu? :/
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #68 v: 09. Leden 2013, 17:33 »

nenajde nic nebo píše něco jako chyba?
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Nigi
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #69 v: 09. Leden 2013, 18:12 »

Moji wifi síť mi to vyhledá, ale když se chci připojit, tak už to nejde. Píše to připojení se nezdařilo nebo se furt dokola připojuje k IP adrese, ale prostě nic. Předtím to normálně fungovalo, takže mobilem ani routerem to určitě nebude. Spíše v tom mobilu asi něco chybí, nebo já nevím..

EDIT: Ááá, jsem hlupák. Už to mám, přišla jsem na to Cheesy Omlouvám se..

EDIT2: Cheesy Aha, asi jsem se nechala unést. Zašktla jsem nastavit statickou adresu, nastavila tam všechny údaje a wifi se mi připojí, ale pak když chci najet na nějakou stránku či market, tak to nefunguje. Nemůžu se spojit ani s G účtem....
« Poslední úprava: 09. Leden 2013, 18:44 od Nigi » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 3 4 [5]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Recovery menu X10 mini/pro /X8
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.