SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 10:09

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Recovery menu X10 mini/pro /X8
Strana: 1 2 3 [4] 5  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Recovery menu X10 mini/pro /X8  (Zobrazeno 38181 x)
bartCZ
Uživatel
***
Telefon: x10 mini pro
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #45 v: 04. Březen 2011, 18:19 »

jasně, jinak by to ani nepovolilo kopírování, prostě, zkopíruju to, a když se hned podívám do binu, tak tam ty soubory vůbec nejsou.
Už začínát blouznit Cheesy snad to natočím na video a dám na youtube aby jste mi řekli co je špatně ....
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #46 v: 04. Březen 2011, 18:20 »

Práva k přidaným souborům?
uložena
bartCZ
Uživatel
***
Telefon: x10 mini pro
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #47 v: 04. Březen 2011, 18:36 »

vždyť to píšu, ani je nepřidám !!!
prostě tam nejsou, i když proběhne kopírování ....
uložena
laginoo
Uživatel
***
Telefon: x10 mini pro
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #48 v: 05. Březen 2011, 06:45 »

co skusit vypnout a zapnout mobil, nekdy se mi stava neco podobneho a po restartu to vzdy slo, a nebo me napada jedine spatne udelany root
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #49 v: 05. Březen 2011, 07:48 »

Podobný problém se tady řešil i u X10, pomohla instalace přes skript v Pc Smajlík Edit: návod Smajlík

1. stáhněte si následující archiv a někam v PC jej rozbalte
http://www.edisk.cz/stahni/05872/Recovery_X10_Mini.rar_2.62MB.html

2. připojte zapnutý  telefon pomocí kabelu k Pc a zvolte možnost nabíjení

3. spusťte Dark10 Series Installer

4. zvolte možnost 4 (CHMOD). Postupně je třeba napsat níže uvedené řádky, ovšem s tím rozdílem, že nepíšete speciální znak na začátku (ten se tam doplní sám, pokud budete děla vše správně) a první mezeru. Na konci řádku vždy dejte enter a chvíli počkejte. Po prvním napsání su bude potřeba povolit SU na telefonu, vyskočí tam obrazovka.

$ su
# mount -o remount,rw -t yaffs2 /dev/block/mtdblock2 /system
# chmod 4755 /system/bin/sh
# exit
$ exit

5. zvolte možnost 3, nainstalují se vám upravené soubory

6. po dokončení restartujte telefon a po zobrazení bílého nápisu Sony Ericsson stiskněte a cca na 5 vteřin držte tlačítko zpět

Pokud by to nezabralo, prosím o kontrolu, jestli se soubory překopírovali případně výpis chyby z instalátoru, děkuji
« Poslední úprava: 05. Březen 2011, 08:36 od Jozef Cmar » uložena
Mirgrek
Uživatel
***
Telefon: x8
Příspěvků: 9



Zobrazit profil
« Odpověď #50 v: 07. Duben 2011, 18:21 »

Prosím už jsem bezmocnej Sad na mé x8 jsem měl froyo 2.2 vše chodilo jak má než se mi sekl, tak jsem použil SEUS a vše provedl tak jak před tím...... mačkám a mačkám a do recovery se prostě dostat nemůžu, najede mi tel.  Dá se froyo nainstalovat i jiným způsobem? nebo mi někdo poradíte co stím?.....díky za každou radu, už se stím trápím druhý den
uložena
peregrin
Uživatel
***
Telefon: X8, C510, g502, s75
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #51 v: 08. Duben 2011, 12:29 »

Pokud mi na me x8 ce neslo xrecovery tak to bylo vzdy chybnou verzi xRecovery a nebo BusyBoxu. Tyhle soubory mi zatim vzdy zabraly (http://forum.semania.cz/index.php?topic=27820.0)
uložena

SE X8 2.3.7 GDX
Technicek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Xperia X10 mini pro
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #52 v: 08. Květen 2011, 17:29 »

Ten navod pro recovery v prvnim postu je porad aktualni nebo se mam podivat po nejake novjejsi verzi?
uložena
Piti20
Uživatel
***
Telefon: C905, Xperia X10 mini pro, C510
Příspěvků: 963


Zobrazit profil
« Odpověď #53 v: 08. Květen 2011, 17:46 »

funkcny by byt mal ale tento je omnoho jednoduchsi: http://forum.semania.cz/index.php?topic=27820.0
uložena
Midgar
Uživatel
***
Telefon: W995
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #54 v: 29. Červen 2011, 18:10 »

Zdravíčko;).
Mám problém, nedaří se mi dostat do Recovery Menu. Chci zkusit Jožkovu Gingerbeard Romku (http://forum.semania.cz/index.php/topic,28260.0.html), takže jsem se rozhodl si nainstalit recovery menu (předtím jsem jel na 2.1 s rootem).

První jsem projel SEUSem telefon na čistou instalaci, pak jsem chtěl dle návodu provést root telefonu pomocí aplikace Z4root 1.3, což se mi ani jednou ze třech pokusů nepovedlo. Telefon jsem tedy rootnul dle tohoto topicu napoprvé:
http://forum.semania.cz/index.php/topic,27656.0.html

Dál jsem postupoval podle návodu, nainstaloval jsem Busybox, v pohodě proběhlo.

Stáhl jsem si balíček xRecovery-mini-pro-beta_0.1.rar, zkopíroval jej na sd kartu do adresáře xrec.

Nainstaloval jsem root explorer, fyzicky zkopíroval soubory busybox, chargemon a xrecovery.tar do adresáře /system/bin a zaškrtl všechny permision. Stiskl jsem nahoře "mount r/w".

Restartoval jsem telefon, ale servisní menu se ani po čím dál zuřivějším mačkáním tlačitka back neobjevilo.

Tudíž prosím o radu - kde dělám chybu?

Díky moc za každou radu Mrknutí.
uložena
figycom
Anonym
« Odpověď #55 v: 29. Červen 2011, 18:51 »

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1117100 zkus tohle
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #56 v: 29. Červen 2011, 18:55 »

možá bych ještě zkusil vícekrát pomačkat to mount r/w, u mě to někdy taky pozlobilo Smajlík

PS: zaškrtnutí všech perms je podle mě špatně... Já nikdy nic nezaškrtával, jen zkopíroval, zkus to takto
uložena
Midgar
Uživatel
***
Telefon: W995
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #57 v: 29. Červen 2011, 19:34 »


Díky za nápad, dneska s tím laboruju celej den, tak bych chtěl zkusit rozjet tohle. Pokud se ale nepodaří, určitě zkusím;).



možá bych ještě zkusil vícekrát pomačkat to mount r/w, u mě to někdy taky pozlobilo Smajlík

PS: zaškrtnutí všech perms je podle mě špatně... Já nikdy nic nezaškrtával, jen zkopíroval, zkus to takto


Taktéž díky za odpověď. Jen ještě poprosím o malé upřesnění - jak přesně jsi to myslel s tím vícekrát pomačkat mount r/w? Jak přímo před restartem to udělat nekolikrat za sebou? A když budu z root exploreru odcházet a restartovat foun, má tam býti nahoře nakonec "Mount R/O" nebo "Mount R/W"?

Díky moc za pomoc :-).
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #58 v: 29. Červen 2011, 19:50 »

ono je (aspoň u mě) v podstatě jedno, co tam nakonec je... Důležité je neměnit perms... Pomohlo to?
uložena
Midgar
Uživatel
***
Telefon: W995
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #59 v: 29. Červen 2011, 20:30 »

ono je (aspoň u mě) v podstatě jedno, co tam nakonec je... Důležité je neměnit perms... Pomohlo to?

Super super super, jsem tam, díky moc Mrknutí. Možná by bylo tedy vhodné upravit ten návod, protože tam je přímo psáno, ať se zaškrtaj permissions všechny.

Nyní tedy pokračuje dále s tou Tvojí ROMkou, snad se zadaří. Zatím Ti děkuji mnohokrát a kdyby se mi něco nezadařilo, ozvu se. Jen ještě dotaz - nainstalovat přes recovery menu, restart a pak zase do recovery menu na Full Wipe, nebo Full Wipe ihned po instalaci najednou?

Ještě jednou díky Mrknutí.


EDIT: Teď jsem si všiml, že ta ROMka je pouze na X10 MINI a ne na PRO, takže se o to ani nebudu pokoušet...
« Poslední úprava: 29. Červen 2011, 21:30 od Midgar » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 [4] 5  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Recovery menu X10 mini/pro /X8
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.