SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 13:42

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C702 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Pomalé reakce při běhu více aplikací - Pomůže patch "Heap shift"?
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Pomalé reakce při běhu více aplikací - Pomůže patch "Heap shift"?  (Zobrazeno 3637 x)
Swejzi
Uživatel
***
Telefon: C702
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« v: 20. Listopad 2010, 13:26 »

Mám C702 s FW R3EK002 a pokud mám spuštěno více aplikací najednou, tak je telefon dost pomalý. Pomohlo by použití tohoto patche? Zatím mám z patchování husí kůži a ještě jsem to nezkoušel, ale pokud by to skutečně pomohlo, tak bych do toho asi šel. Všude čtu, že se musí telefon "přebarvit" aby šly patche používat a kvůli změně "barvy" je pak problém s reklamací. Dá se tedy telefon v případě reklamace "přebarvit" na původní "barvu", aby v servisu nepoznali, že se zasahovalo do FW?
děkuji za odpověď

EDIT: Zkoušel jsem přebarvení přes OMNIUS,ale tato služba je od září placená. Nevíte o něčem zadarmo? Nechce se mi dávat 150 korun za přebarvení.
« Poslední úprava: 20. Listopad 2010, 14:12 od Swejzi » uložena
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 20. Listopad 2010, 23:30 »

Na c902 mam heap shift, ale zeby to nejak vyrazne pomohlo, co by som si vsimol sa neda povedat. Skor je ten patch na to, aby boli dalsie patche stabilnejsie.
Prefarbit sa da aj spät.
Zadarmo je nejaky program s cinskymi znakmi, ale podla roznych prispevkov zrejme nejde. Najspolahlivejsie je Omnius, alebo servis.
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C702 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Pomalé reakce při běhu více aplikací - Pomůže patch "Heap shift"?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.