SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 10:07

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: G900 problém s dotykovym displayem
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: G900 problém s dotykovym displayem  (Zobrazeno 7319 x)
Mylo
Anonym
« v: 30. Listopad 2009, 12:49 »

Mam problém s displayem..do tedka mi moje G900 fungovala bez problému, jenomže před chvílí mi spadnul(dopadnul na postel), jenomže potom mi přestalo fungovat všechno na dotyk, takže teď když "ťuknu" na display tak se nic nestane..nevíte někdo co stim?Přes tlačítka funguje všechno normálně..
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #1 v: 30. Listopad 2009, 12:54 »

Nevím co tu čekáš za geniální radu? Poradím ti to, co by udělal každý. Zajdi s ním do servisu.
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 30. Listopad 2009, 13:18 »

Já děkuji že se neozval někdo kdo by radil přehrát FW. Zkus první kalibraci, což ale nepomůže (asi), pak servis. Pokud se nepletu, je to celej přední kryt
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Mylo
Anonym
« Odpověď #3 v: 30. Listopad 2009, 14:25 »

Asi sem lama, ale kde najdu tu kalibraci?
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 30. Listopad 2009, 14:52 »

Mylo: http://forum.semania.cz/index.php?topic=23706.msg186377
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Mylo
Anonym
« Odpověď #5 v: 30. Listopad 2009, 17:23 »

No to by bylo dobrý kdybych se ktomu vubec dostal..protože jak mi nefunguje screen tak mam tlačítka zleva: další vybrat předchozí..jenomže já mužu "ťuknout" jenom na vybrat a nic jinyho nejde..co stim?
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #6 v: 30. Listopad 2009, 17:45 »

Servis! Co jinýho?
uložena
sely
Anonym
« Odpověď #7 v: 10. Prosinec 2009, 20:38 »

chci se zeptat, pomohli v servisu? Mám totiž stejný problém, sicie mi spadl několikrát a vpohoděl ale nakonec spadl do umyvadla asi z 30 cm a přestal fungovat dotyk. display. Někdy funguje, 2 dny a pak přestane. Měl jsem ho i v servisu, kde nenašli žádnou závadu, vyčistli a vrátili že je funkční. Pak jsem ho nechal u jednoho známého, prošel ho celý hledal studené spoje a taky vracel s tím že je funkční. Nakonec jsem ještě zkusil přeinstalovat software ale taky žádná změna.
uložena
Cutty
Uživatel
***
Telefon: SE G900
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 06. Duben 2010, 18:40 »

jj me to spravili az napodruhy...napoprvy mi to spravili ale nic, napodruhy mi uplne vymenili obrazovku (obrazovku svetlo CIPY a sechno) a v pohode
uložena
Stazka Sourova
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: M600i
Příspěvků: 2



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 03. Září 2010, 12:22 »

Mám stejný problém s M600i - nevíte někdo, kolik ta oprava cca bude stát?
uložena

HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 v: 03. Září 2010, 12:24 »

Výměna dotykové vrstvy u M600i zvládne každý aspoň trošku zručnější člobrda. Dotyková plocha stojí max 250 Kč Smajlík
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: G900 problém s dotykovym displayem
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.