SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 10:46

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: ELM problem
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: ELM problem  (Zobrazeno 4295 x)
unchained
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: SE J10 Elm
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« v: 15. Říjen 2010, 16:34 »

Zdravim...

Mam problem se svym Elmem, prestal mi zvonit budik. Respektive zvoni podle nalady... Nekdy ano, nekdy ne. A vsimla jsem si, ze kdyz mi nekdo vola (uz potom, co mel budik zvonit a nezvonil), tak budik na displeji naskoci s casem zvoneni tak dve minuty po ukonceni hovoru. Kdyz se ale podivam normalne do nastaveni budiku, cas je nastaveny na dobu, na kterou jsem ho nastavovala ja a budik neni vypnuty... Zahada. Nicmene je mi jasne, ze to muzu zkusit vyresit aktualizaci softwaru.

Muze mi tedy nekdo poradit nejaky program, ktery mi umozni snadno a spolehlive zalohovat SMS zpravy? Software uz jsem u Elma prehravala dvaktrat, poprve par dni po koupi, kdy jsem na prodejne vyslovene zadala o zalohu SMS a nestalo se tak. Podruhe mi ho zalohoval kamarad, ale povedlo se mu vratit tech zprav zpatky necelou polovinu, ze pry nevi, co se pokazilo. No a tentokrat bych rada, aby mi SMSky skutecne zustaly vsechny.

A dalsi dotaz. Nemela bych po tolika prehrani softwaru spis uvazovat nad reklamaci? Poprve jsem ho prehravala kvuli tomu, ze i po nabiti baterie byla do hodiny vybita, podruhe zase zamrzl pokazde, kdyz jsem chtela napsat SMS a ted ten problem s tim budikem. Je to jenom smula, nebo je mozne, ze vlastnim nejaky vadny kus?

Diky za pomoc. Smajlík
uložena
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 16. Říjen 2010, 11:58 »

asi jedine aktualizacia pomoze. Program na zalohu: http://www.fjsoft.at/download.php?id=1 - spojis s telefonom, das vytvorit zalohu.
aktualizaciu uz poznas.....kedze uz si trikrat aktualizovala. No a potom zase pripojis mobil na PC, otvoris my phone explorer a das obnovit zo zalohy. (obsah na pamatovej karte zostane nedotknuty - okrem aplikacii. Takze si zalohuj vsetok obsah v pamati telefonu.)
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
trckapavel
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia ray
Příspěvků: 20



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 01. Listopad 2011, 16:14 »

nebudu zakladat dalsi topic ALE kdyz zapnu fotak tak mi skacou pres displeji akorat barevne cary a nepomohlo ani prehrati software jestli se stim uz nekdo setkal?
uložena

Xperia Ray Gold + 8 GB microSDHC + MW600
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 01. Listopad 2011, 22:54 »

v horsich svetelelnych podmienkach je to normalne
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
trckapavel
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia ray
Příspěvků: 20



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 02. Listopad 2011, 16:58 »

tady spis d eo tom ze ten fotak nejde jaksi vubec víš
uložena

Xperia Ray Gold + 8 GB microSDHC + MW600
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 03. Listopad 2011, 18:19 »

hw vymena nieco podobne mi robil fotak na w300-vke. Po vymene Ok. Nepomaha ani prepalenie softu. Je to isto hw problem, najskor vo flex kabli. sorry.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
trckapavel
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia ray
Příspěvků: 20



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 03. Listopad 2011, 20:17 »

tak roxetaku diky... Mrknutí Smajlík :)btw cenu netusis +- ?
uložena

Xperia Ray Gold + 8 GB microSDHC + MW600
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: ELM problem
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.