SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 13:22

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: W995 a Smajlíci
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: W995 a Smajlíci  (Zobrazeno 2041 x)
jirivasak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P990i, W995, BB STORM2,
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« v: 11. Říjen 2010, 16:42 »

Manželka používá W995, O2 a když jí posílám SMS nezobrazují se jí Smajlíci, kterými občas končím SMS. Lze to nějak nastavit a nebo to tento mobil neumožňuje? Snažil jsem se nastavení dohledat v menu, ale bohužel jsem nenašel.
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 12. Říjen 2010, 17:19 »

Pokud vim tak smajlici nejsou standard, misto smajliku pouzij emotikony (EMS), tyto emotikony zvlada vetsina znacek krome nokie (a paru pofidernych znacek) ktera na to pouziva jinou technologii (myslim ze se ji rika smart messaging), W995 umi EMS prijmout (odeslat uz ne je to novy model vsechny emotiky cpe primo do MMS) a umi take prijmout ony obrazkove sms z nokie ale odeslat novou pro nokii tak aby to vzala to uz ne.

W995 ale par nepohyblivych smajliku umi, pokud ale tvuj telefon ze ktereho posilas Sony Ericsson neni, tak kombinaci znaku jdoucich po sobe muzes donutit W995 toho smajlika zobrazit.

:-)          Smajlík
;-)          Mrknutí
:-(          Sad
:-d         Grin
:-o         Shocked
:-p         Tongue
:@          rudý ďábelský smajlík
:s          Undecided (zobrazeni tohoto smajliku neni vystižné)
: o          Cool
: '(          Cry

do poslednich dvou jsem vlozil mezeru skutecne zobrazeni by se pletlo se zobrazenim smajliku naseho fora
« Poslední úprava: 12. Říjen 2010, 17:22 od Ganimed » uložena

jirivasak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: P990i, W995, BB STORM2,
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 12. Říjen 2010, 19:19 »

Změnil jsem značku mobilu z SE na BB a používám smajlíky přednastavené v BB. Jak jsem ale dnes zjistil v BB je jich více a cca půlku z nich SE nezobrazí. Zvláštní je rozdíl mezi W995 a SE 10minipro. Každý zobrazuje něco jiného, W995 více. Ale poté jsem profilcoval starší holčičce SE 10minipro a tam je smajlíků o hodně víc než ve W995, ale jinší než v BB.  Holt nezbývá nic jiného než si naštudovat "SE smajlíky". Díky za pomoc.
« Poslední úprava: 12. Říjen 2010, 19:57 od jirivasak » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: W995 a Smajlíci
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.