SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 21:36

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson XPERIA X8 v redakci - máte otázky?
Strana: 1 [2] 3 4 ... 26
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson XPERIA X8 v redakci - máte otázky?  (Zobrazeno 128603 x)
Joza
Anonym
« Odpověď #15 v: 18. Září 2010, 12:37 »

Prodej začne brzy, fotoaparát skutečně žádný zázrak není (to sice nejsou ani ty u X10 Mini a X10 Mini Pro, tam je ale aspoň šance ne změnu k lepšímu). X8 je velikostně akorát, ale třeba mě zkrátka ještě více sedí X10, větší displej, lepší práce s klávesnicí. Displej je obecně u X8 zvláštní, je jakoby tvrdší než na předchozích telefonech a je třeba si na něj zvyknout. Ale třeba dvanáct ikon v menu na jedné obrazovce je luxus, v tomto jsou ty tři ikony navíc proti třeba X10 Mini znát. Ukázkové foto:


uložena
bubakkaja
Uživatel
***
Příspěvků: 228



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 19. Září 2010, 09:01 »

A to uz mas finalni kousek nebo jen prototyp.Ta fotka je priserna to uz i k750 fotila oproti tomuhle perfektne.
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 v: 19. Září 2010, 09:10 »

No, když se podívám vlevo na to křeslo, tak mám podezření na... No, peterss by Tě uklidnil, že je to pořád lepší, než zapomenout vypít.

Jinak smysl by mohla mít i taková X10 pro, kdyby věděli, jak na to.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Joza
Anonym
« Odpověď #18 v: 19. Září 2010, 09:45 »

Fotka je finální, absence autofocusu to holt degraduje...
Jinak dnes vyšla fotogalerie výměnných krytů Smajlík
http://semania.cz/vymenne-kryty-pro-sony-ericsson-x8-nejen-x10-mini-je-stylova-fotogalerie.html


uložena
Lukoq3
Uživatel
***
Telefon: X10 mini pro
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 19. Září 2010, 10:28 »

zdravim, ako je na tom po stranke vrzgania krytu, kapacity baterie a jej umiestnenie (da sa vybrat)? dakujem
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #20 v: 19. Září 2010, 10:38 »

Nevrže ani trochu, konstrukce je naprosto precizní. Baterie se dá normálně vyměnit, kapacita 1200 mAh.
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 20. Září 2010, 09:35 »

Hosi nechci vas nejak urazit ale ty kryty jsou hnusne, pripomina mi to takove ty vybarvene japonske paničky, uz schazi jen napis Hello kitty a mužem do školky.
Celkove se mi ten telefon docela nelibi misto aby vymysleli nejakou variantu vivaze, tak se opet opakuje jejich blba politika o ubirani funkci nebo ochuzovani, pripomina mi to walkmany nekdy autofocus maji a nekdy ne, a ruzne podobne nesmyslne hrani si s funkcema
uložena

Joza
Anonym
« Odpověď #22 v: 22. Září 2010, 05:56 »

Naživo nejsou škaredé, třeba bílý nebo stříbrný jsou vyloženě pěkné. Docela ale mám problém se screenováním přístroje, root nešlape a bohužel ani ještě nejsou oficiálně uvolněné plnohodnotné ovladače, takže to ani nešlape ve spolupráci s SDK pro vývoj aplikací. A fotografovat se mi to moc nechce, to přiznávám bez mučení Smajlík
uložena
bubakkaja
Uživatel
***
Příspěvků: 228



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 22. Září 2010, 08:32 »

Nevadi ti pri ovladani to ze je ten displej trosku zapusteny.U mini je to dobre udelane kdyz prechazim z obrazovky na obrazovku ze se nikde nezastavim.A mrzi mne jen to ze nebude cerna varianta.I kdyz tezko rict.
uložena
Lukoq3
Uživatel
***
Telefon: X10 mini pro
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 22. Září 2010, 09:34 »

myslim ze ak je ten displej ohraniceny (teda nie ako na mini/pro ) a dala by sa nan folia, pripadne folia na celu prednu stranu, tak by si to nemusel vobec pocitit, hold treba vyskusat.
Som ale zvedavy aka je odozva kapacitneho displeja, na mojej mini pro je dost citlivý.
uložena
bubakkaja
Uživatel
***
Příspěvků: 228



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 22. Září 2010, 09:40 »

Ale folie nebude tak silna aby se to srovnalo.Mozna jde o zvyk ale i u Vivaze to bylo super ze jsem mohl pri rolovani lehce pres displej.Treba pri malovani(sem tam ho pujcim detem) to bude docela na prd kdyz se o ten kryt zastavis.Nevim.
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #26 v: 22. Září 2010, 21:17 »

To mírné zapuštění není úplně šťastné, ale člověk to pocítí jen pokud je zvyklý na X10 nebo třeba X10 Mini. Což ale potenciální zákazníci nebudou, takže to jako veliký problém nevidím, vše je jen o zvyku. Podle dnes zveřejněných informací je šance, že se Sony Ericsson X8 začne prodávat přímo s Androidem 2.1, což by bylo docela fajn Smajlík Pár screenshotů uživatelského prostředí pro netrpělivé Smajlík


uložena
bubakkaja
Uživatel
***
Příspěvků: 228



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 24. Září 2010, 19:23 »

To mozna bude fajn  ale pokud nebude upgrade na 2.2 tak si ho koupi malokdo.A po tom co predvedli dnes si ho mozna koupi opravdu malokdo a kazdy pude radeji do htc nebo samsungu.Tam ta podpora je.Vzdyt my nemame na x10 z x tisic ani 2.1 a wildfire za 4k bude mit 2.2,je toto vubec mozne.
« Poslední úprava: 24. Září 2010, 19:25 od bubakkaja » uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 24. Září 2010, 20:25 »

samsung vynech ten nikdy poradnou podporu nemel. Dobrou podporu ma htc ale zadny inovovany vzhled, vzhledy umi je SE ty jsou originalni. Podporu ma taky SE ale jen po dobu prvniho roku prodeje jejich telefonu.
uložena

carreaum
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 165


Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 24. Září 2010, 23:50 »

Proč by měl vynechávat Samsung ? Bavíme se snad o přítomnosti ne o minulosti ? Ano v minulosti ji neměl, nyní ji má a to je podstatné. Názorným příkladem je toho například Wave, který měl za tři měsíce skoro pět firmwarů, z nichž tři byly dostupné pro ČR skrze Kies. To samé i Galaxy S, pro který jsou již několik týdnů k dispozici neoficiální ROMky s Froyem. Takže je krátkozraké si myslet, že když měl Samsung špatnou podporu v minulosti, že ji má i nyní.

A podpora SE je opravdu vidět, viz Satio - podpora po dobu prvního ani ne půl roku (listopad -> březen)
uložena

History W995 -> N86 -> I8910 -> now Satio Noir

About 65 phones
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 ... 26
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson XPERIA X8 v redakci - máte otázky?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 19 dotazů.