SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 11:40

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson XPERIA X8 v redakci - máte otázky?
Strana: 1 2 [3] 4 5 ... 26
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson XPERIA X8 v redakci - máte otázky?  (Zobrazeno 128775 x)
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #30 v: 25. Září 2010, 07:27 »

Uprimne receno Satio podporu tak nejak nema mit proc, nebot Symbian je mrtev a SE s nim skoncil. Tzn. proc s nim ztracet cas? (kvuli uzivatelum jiste ne)
uložena
Srandista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K510i, K610im, W995, Xperia Arc Blue
Příspěvků: 262



Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 25. Září 2010, 08:16 »

carreaum: mas to zaujimavo vymyslene... Spominas dobru podporu Samsungu a ako priklad uvedies (aj) neoficialne Froyo romky... To ma potom dobru podporu aj HTC pre Tattoo, sak tam je neofiko Froyo romka tiez... Odhliadnuc od toho, ze HTC ho nechava na 1.6 a ziaden dalsi oficialny update nebude... Preboha, aspon trocha rozmyslajte nad tym, co pisete, dakujem.
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #32 v: 25. Září 2010, 18:32 »

Trochu OT: Satio nemělo špatnou podporu, v rámci možností Symbianu z něj SE vymáčklo tak nějak maximum...

A abychom se vrátily k X8 - dodělávám recenzi, těšit se na ni můžete pravděpodobně už v pondělí Smajlík. S telefonem jsem spokojený, pokud výrobce nepřestřelí cenu, bude to moc fajn Smajlík. Nic to ale nemění na tom, že X8 bude první Android, u kterého ručím, že u mě doma neskončí...
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 25. Září 2010, 18:42 »

carreaum

Neoficialni Romky neni podpora od vyrobce navic samsung se zrovna potyka s tim samym blafem jako Sony ericsson a to je to ze slibil updat na 2.2 a rovnez to nedodrzel, tak ze hajit Samsung je blbost je na tom stejne jako SE, hodne kecu a skutek utek. A jak jsem psal vyse nebo jinde samsung ti tyto ruzne vymozenosti jako jsou updaty atd nabizi teprve rok, s tim se bohuzel rovnat s Sony Ericssonem nemuze ten v tomto ma mnohem vetsi zkusenosti
uložena

bubakkaja
Uživatel
***
Příspěvků: 228



Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 25. Září 2010, 19:13 »

Trochu OT: Satio nemělo špatnou podporu, v rámci možností Symbianu z něj SE vymáčklo tak nějak maximum...

A abychom se vrátily k X8 - dodělávám recenzi, těšit se na ni můžete pravděpodobně už v pondělí Smajlík. S telefonem jsem spokojený, pokud výrobce nepřestřelí cenu, bude to moc fajn Smajlík. Nic to ale nemění na tom, že X8 bude první Android, u kterého ručím, že u mě doma neskončí...
A duvod?Proc ho nevymenit za mini?Ja jen kvuli barve.
uložena
carreaum
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 165


Zobrazit profil
« Odpověď #35 v: 25. Září 2010, 21:42 »

Ganimed - jenže mě je celkem jedno, kdo a jak má dlouhé zkušenosti. Mě se jedná o to, že když si zakoupím určitý produkt, tak aby k němu byla určitá podpora. A ne že když si koupím Satio, tak podpora skončí za půl roku. Ano kdyby to byl telefon za pár tisíc, nebudu to řešit.

Zakoupil jsem Wave a za dva týdny mi již Kies nabízel aktualizace, za další tři týdny mi již nabízel druhou aktualizaci. Ale koupím produkt od Sony Ericssonu a kdy se dočkám ? Hodně jsem přemýšlel nad X10 Xperií. A když vidím její (ne)podporu, tak jsem rád, že jsem si pořídil Galaxy S. Tak jako tak se zpožděním bude Froyo dříve jak Eclair pro X10 což je ostuda a absurdní. Nedivím se, že SE jde do kytek a Samsung raketově roste....

srandista - a nevzpomínám, já řeším teď co je, a ne co bylo. Jestli ty řešíš minulost, tvoje věc. Já žiji přítomností. A pro mě je prioritou i podpora telefonu ze strany výrobce, který zakoupím.
« Poslední úprava: 25. Září 2010, 21:43 od carreaum » uložena

History W995 -> N86 -> I8910 -> now Satio Noir

About 65 phones
peterss
Anonym
« Odpověď #36 v: 25. Září 2010, 22:37 »

nakolik jste uz hodne mimo tema, tak dam taky jednu OT,
kde byl tamtung, kdyz SE delal smarty, ktere byli bezkonkurencene oblibene a vychytane ? asi nekde u vyroby domacich spotrebicu  Mrknutí
celou dobu okukaval, sondoval, zbiral napady a pak neco udelal. to je teda mistr. proc to nedela uz 10 let ? protoze na to nema.
proc ma co dva tydny update ? asi  potrebuje porad neco napravat. raketove roste ? aby raketove neskoncil  Mrknutí
je to velice jednoduche roky okukavat a pak z nazbiranych "znalosti" zacit neco delat.

a ted uz jen k teme  Mrknutí
uložena
carreaum
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 165


Zobrazit profil
« Odpověď #37 v: 26. Září 2010, 00:13 »

Škoda, že X8čka nepřijde s 2.1, protože je to velice zajímavý model Tongue

co ma spolecne podpora tamtungu z tematem tohoto vlakna ?
« Poslední úprava: 26. Září 2010, 00:25 od peterss » uložena

History W995 -> N86 -> I8910 -> now Satio Noir

About 65 phones
Joza
Anonym
« Odpověď #38 v: 26. Září 2010, 08:18 »

Vždyť jsem psal, že je šance, že se x8 začne rovnou prodávat s Androidem 2.1
Jinak na semcblogu se objevily snímky černé varianty X8 a tady už bych si dal říct, telefon vypadá dost dobře a dostatečně stylově, právě podobné barevné kombinace by mohly být tou správnou cestou k ještě většímu úspěchu u uživatelů

uložena
bubakkaja
Uživatel
***
Příspěvků: 228



Zobrazit profil
« Odpověď #39 v: 26. Září 2010, 08:27 »

No tak na tohle jsem cekal.Tohle bude muj dalsi telefon.Nevadi mi ze ma (jen) 3.2 mpx fotak.Pro mne za mne by tam nemusel byt vubec.
A Jozefe proc by sis ho nekoupil ty?
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #40 v: 26. Září 2010, 09:53 »

Po dlouhém boji se mi povedlo nahrát na YouTube krátký videopohled na X8, shlédnout jej můžete z níže uvedeného odkazu. Video je nahrávané ve vysokém rozlišení, takže si jej můžete na YT změnit Smajlík

http://www.youtube.com/watch?v=Zgnb-MnfF2Q

PS: nekoupil bych si jej, jelikož se počítám k náročnějším uživatelům a coby majitel X10, X10 Mini a X10 Mini Pro mi novinka nemá co dát. Tím ale nijak X8 nesnižuji, prostě je určena jinému spektru uživatelů a těm má rozhodně co nabídnout
« Poslední úprava: 26. Září 2010, 10:56 od Jozef Cmar » uložena
sony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 511


Zobrazit profil
« Odpověď #41 v: 26. Září 2010, 10:49 »

3mpx,bez diody,600mphz. Ja teda neodpadavam ani nahodou
uložena

Xperia Neo Blue,Sony Vaio VPCEB3S
peterss
Anonym
« Odpověď #42 v: 26. Září 2010, 11:05 »

jaksi nechapu tvuj prispevek. proc bys mel odpadavat ?
je preci logicke, ze se udela taky vykonove slabsi model, pro menej narocne uzivatele, za min penez. htc to tak dela uz davno
uložena
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #43 v: 26. Září 2010, 11:06 »

sony: předpokládám, že cena bude někde okolo 5-6k, tzn. že není z čeho odpadávat. X8 není telefon, kvůli kterýmu by lidi měli stát fronty, aby měli nabušenej kousek. Bude to telefon, kde za rozumný peníze dostaneš vcelku slušnej telefon s OS. Jasně, 3,2 MPx bez diody a AF je trošku úlet, ale právě proto předpokládám tu cenu nějak okolo těch 5-6k.
Na zadek jsem si (a myslím, že nejen já) sednul z X10 mini/pro, jiní z X10. To jsou telefony, který mají co nabídnut náročnějším (ale i běžným) uživatelům. X8 bude prostě něco mezi. Pravda, já bych si ho neoupil, ale musím uznat, že v tý černý vypadá fakt suprově..a myslím, že o tom je X8 Smajlík.

EDIT:
peterss, máš rychlejší prsty  Grin
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
Joza
Anonym
« Odpověď #44 v: 26. Září 2010, 12:53 »

Ve volné chvíli jsem nafotil malou společnou fotogalerii všech čtyř telefonů Sony Ericsson, které pracují s operačním systémem Google Android. Ačkoliv vzhled telefonu je navzájem dost podobný, design je stále dostatečně přitažlivý. Pokud se vám nechce čekat na článek, můžete si společnou fotogalerii prohlédnout už nyní zde:

http://galerie.semania.cz/thumbnails.php?album=887


uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4 5 ... 26
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson XPERIA X8 v redakci - máte otázky?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 18 dotazů.