SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 07:02

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: W995 - bug při přehrávání hudby & příchozím hovoru (a jiné zjištěné bugy)
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: W995 - bug při přehrávání hudby & příchozím hovoru (a jiné zjištěné bugy)  (Zobrazeno 10146 x)
verbatim
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: E T39m ► SE T65 ► SE T630i ► (SE T105) ► SE D(K)750i (R1DB001) ► SE K800i (R8BF003) ► SE C902 (R3EG004) ► SE W995 Silver (R1HA035) + Mini Pro (4.0.2.A.0.58)
Příspěvků: 775



Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 12. Září 2010, 11:32 »

Mně se viklá horní díl a když je v poloze roviny kláves začínajících sedmičkou - tak je to viklání více znatelné - než v poloze zavřeno, ale v poloze zavřeno je viklání znatelné pokud na telefon tlačím v oblasti sluchátka a kamerky pro videohovory.

Tak , řekni , co to má provádět Mrknutí
uložena



SE W995 (R1HA035)+ M2 Sony 8 GB + Handsfree HPM-90 + Handsfree MW600 + MPS-70 + MS-410 + CDS-75 + CCR-70

C902 - uživatelská recenze
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 12. Září 2010, 15:08 »

jaj promin jsem packal napsal jsem tam chybu myslel jsem levou spodni polovinu promackat muzes i oba boky ale jak rikam musi to simulovat praci s telefonem ne zadne nasili. Az budu doma natocim video. Je to krkolomne prijit na nahodny stisk je tezke ale fakt se to stava. Nechce se mi mluvit o konstrukcni vade, kvuli pokusu jsem nahodil i zbytek puvodniho krytu

Ok mam to odzkousene neni to zadny velky problem byly to stiznosti na bug s Walkmanem dochazelo k nahodnemu spousteni hlavne pri nejakem stlaceni casti klasvesnice, vysunuti horniho dilu nebo pouzivani aplikace s internetem, pozoroval jsem to hlavne jak jsem se ucil rozebirat W995 proste nekdy se vada vyskytovala nekdy ne, mi osobne se to projevovalo od zacatku kdy jsem W995 koupil.

Řešení
Tak to je jednoduche vsechno to je zpusobeno šroubkama,  šroubky ukryte pod klavesnicí povolte a dotahněte je jemně, nesmí být dotaženy silou.

Dotažení šroubků způsobuje vykřivení vnitřni plastové konstrukce a tím nadzvednutí klavesnice na ktere je z boku na levo upevněný spínač tlačítka Walkman spinač se tak vice přiblíží ke kovové konstrukci přístroje, když se vam náhodou horní díl viklá tak pří vysunutí (jsem pravak a palec nedavam do prostřed ale mírne na levo) zatlačím a vrchní díl se mirně vyštorcuje to způsobí zatlačeni na bok a přitiskne to spinač walkmanu ktery vam spustí jen prehrávač, podobná věc se stane pří psaní proste se to nahodně tlakem na klavsnici spustí, ja jsem casto na internetu nebo na icq (jimm) nekdy pisu ale kdyz zrovna nemuzu hodim vysunuty telefon do kapsy u kalhot vystoupin treba z tramvaje, vytahnu mobil z kapsy a koukam spusteny prehravac, dokonce se mi spustil prehravac pri stisku tlacitka volaní, dokonce jsem zaznamenal zaseknuti prehravace kdyz se spusteni opakovalo nekolikrat po sobe, zasekl se ve spustenem stavu a nesel vypnout.
uložena

LukeD
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W995, K750i, T610i
Příspěvků: 58



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 20. Září 2010, 21:18 »

To jsi ale hodně specifický typ uživatele. Nemyslím si, že by si tu každý druhý rozebíral telefon a měnil kryty. Mrknutí Ale i tak díky za postřehy. Příště bych tě ovšem poprosil o popsání principu bugu rovnou. Myslím, že to tak bude prospěšnější pro obě strany.

Mimochodem, potěšující pro mne je, že od té doby, co jsem zde oba výše uvedené bugy popsal, se mi ani jeden z nich znovu nevyskytl. Smajlík Takže jestliže to zůstane i nadále v rovině výjimečných případů, zůstanu velmi spokojeným uživatelem W995.

Suma sumárum, myslím si, že je opravdu důležité (a je to uváděno i na webových stránkách samotného SE) telefon relativně pravidelně restartovat, tedy vypnout a zapnout, stejně jako je to důležité u PC. Díky tomu se může četnost výskytu bugů s největší pravděpodobností výrazně omezit..
uložena

Sony CMD-J6 -> Ericsson R520m & T65 -> Sony Ericsson T610i -> K750i -> W995 (jo, je to kus historie)
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 21. Září 2010, 04:41 »

on ten bug s prehravacem neni ani tak bug jako spise jen chyba pri montazi, hodne uzivatelum to delalo zezacatku a pritom je to zpusobeno vetsim dotazenim sroubku ktere staci povolit.

Jinak chtel jsem at si na to kazdy prijde sam, proto jsem to nechtel rikat.
uložena

LukeD
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W995, K750i, T610i
Příspěvků: 58



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 13. Leden 2011, 23:15 »

Jen tak pro forma přidám další vypozorovaný bug. Není to sice žádná novinka, ovšem dlouho jsem tu nebyl. Týká se - jak jinak - opět přehrávání hudby. Někdy se mi stane, že když při přehrávání zavřu telefon, přehrávač normálně spadne.. a odmítá dále fungovat. Pomůže jedině restart. Jako by ho to zaklapnutí klávesnice odstřelilo. Smajlík

Opět se to nestává nikterak často. A opět bude pravděpodobně coby prevence fungovat pravidelné vypínání telefonu. Ale tak na druhou stranu to také nijak zvlášť nepotěší. Škoda přeškoda, že o novějším FW už si můžeme nechat tak maximálně znát..
uložena

Sony CMD-J6 -> Ericsson R520m & T65 -> Sony Ericsson T610i -> K750i -> W995 (jo, je to kus historie)
verbatim
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: E T39m ► SE T65 ► SE T630i ► (SE T105) ► SE D(K)750i (R1DB001) ► SE K800i (R8BF003) ► SE C902 (R3EG004) ► SE W995 Silver (R1HA035) + Mini Pro (4.0.2.A.0.58)
Příspěvků: 775



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 14. Leden 2011, 18:19 »

Člověče, tak na to, že mě můj telefon fakt někdy pobaví - tak tohle se mi ještě nestalo. Naučil jsem se pravidělně vypínat aspoň 1x v týdnu a nebo, když vidím, že se mi ztratí náhledy foto a píše mi to, když chci fotku normálně zobrazit- "že je foto pro toto použítí příliš veliké"  Grin, nebo se mi ztratí ikonky her, případně začne být hodně zpomalený při psaní sms - a musím zaklepat - fakt držák, softwarově rozhodně (po K800i) nejlepší kousek.

Škoda toho FW - mě vadí asi nejvíc ty cukající animace standby-tak jsem to vyřešil statickým obrázkem. Když SE prdí na X10-tky v jakékoliv mutaci, tak už ani nedoufám, že by ho zajímala tahle stařešina, i když je to pořád nádherný a kvalitní telefon, který se mi jednou bude moooc těžko měnit...

A pak mi vadí, že při každém připojení (po tom, co se mi samočinně PC Suit updatoval a vyměnil za PC Companion) snaží práve PC Companion stahovat sms z telefonu, ve kterém jich mám opravdu požehnaně - pak mi přijde sms - ani displej se nerozsvítí-jen klávesnice - až jsem myslel, že se mi ten telefon restartuje. Přitom, když jsem telefon odpojil, tak všechno bylo v pořádku...
« Poslední úprava: 14. Leden 2011, 18:22 od verbatim » uložena



SE W995 (R1HA035)+ M2 Sony 8 GB + Handsfree HPM-90 + Handsfree MW600 + MPS-70 + MS-410 + CDS-75 + CCR-70

C902 - uživatelská recenze
LukeD
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W995, K750i, T610i
Příspěvků: 58



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 14. Leden 2011, 23:10 »

Sdílím tvůj názor: už teď vím, že se s tímhle telefonem budu jednou jen velmi těžko loučit. Dokonce už jsem úchylně přemýšlel o tom, že bych si někde v bazaru koupil nějakou zachovalou W995 do zálohy, ideálně v jiné barevné mutaci. Smajlík I když po pravdě, já to tak mám v podstatě s každým telefonem od SE, resp. Ericssonu. Prostě nepatřím k lidem, kteří by rádi měnili věci jako ponožky. Zvláště pak když jsou ty věci kvalitní a blíží se mému uživatelskému ideálu.

Restarty už jsem si také vryl do palice a dělám je možná i častěji než jednou týdně. Nemluvě o tom, že se takový restart provede také pravidelně při plnění telefonu hudbou, které provádím přes mód paměťového zařízení USB. PC Suite naštěstí nepoužívám - už léta jsem spokojeným uživatelem My Phone Explorer a nemíním na tom nic měnit ani do budoucna.

Suma sumárum, těch pár bugu, které se navíc dějí příležitostně, beru prostě jako daň za nadupanost tohoto telefonu. Ostatně, oba dobře víme, že každý telefon má nějaké ty (softwarové nebo hardwarové) mouchy, resp. že žádný není dokonalý. A W995 je navíc i oku lahodící. Mrknutí

Mimochodem, mně se zase vůbec neděje ten tebou popisovaný bug s fotkami nebo s ikonkami her - ale je tedy pravda, že hry zase až tak moc nehraji. To už více využívám některé aplikace, ponejvíce asi slovníky KODi. A už vůbec jsem nikdy nepozoroval zpomalení při psaní sms..
uložena

Sony CMD-J6 -> Ericsson R520m & T65 -> Sony Ericsson T610i -> K750i -> W995 (jo, je to kus historie)
verbatim
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: E T39m ► SE T65 ► SE T630i ► (SE T105) ► SE D(K)750i (R1DB001) ► SE K800i (R8BF003) ► SE C902 (R3EG004) ► SE W995 Silver (R1HA035) + Mini Pro (4.0.2.A.0.58)
Příspěvků: 775



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 14. Leden 2011, 23:30 »

Mně se právě na něm začalo tak dobře psát - že většinou pod 2 sms v jedné nejdu Mrknutí. A takhle s kamarádkou klidně napíšu i 5 v jedné a u té páté už to pomalení opravdu cítit je - teda u mého kousku. To s těmi obrázky a ikonkami her si mi stává i u C902, u W995 je však nezobrazení obrázku doplněno tou vtipnou hláškou Smajlík.

Jak říkám, ještě jeden FW kdyby vydali (což nehrozí), tak by tento telefon byl opravdu dokonalý na 100 procent! Já ty telefony taky tak neměním - takže mám teď u hlavy i mou C902, K800i a D750i jsou v šuplíku.

Pro mou W995, protože s ní počítám opravdu dlouho, jsem si koupil náhradní baterii a ještě si objednám ten kryt baterie, jsem trošku alergickej na nikl (nenosím hodinky a i brýle musí být nikel free), jsem trochu zreagoval s tím krytem a nevypadá to moc pěkně. Tak nakonec nemám problémy s loupáním nápisů, ale s tím, že je můj pot trochu agresivnější  Grin.

Máš naprostou pravdu, ten telefon se fakt povedl, ať už po stránce výbavy, či disajnu - a ten prostě SE umí.
« Poslední úprava: 14. Leden 2011, 23:32 od verbatim » uložena



SE W995 (R1HA035)+ M2 Sony 8 GB + Handsfree HPM-90 + Handsfree MW600 + MPS-70 + MS-410 + CDS-75 + CCR-70

C902 - uživatelská recenze
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #23 v: 27. Únor 2011, 21:25 »

U problému se samovolným příjmem hovoru mě prvně napadlo, jestli to není nastavené v profilu, který je přiřazen k těm sluchátkům.

Zpomalování: U G502 jsem si kdysi nainstaloval patch na zobrazení volného heapu a zasekávání bylo spojeno s malým volným místem heapu, což je, zvlášť u Javy, celkem pochopitelné. (Možná by se tu hodila pro podpoření další jiná měření, ale to teď není podstatné.) Tak jsem lovil ve spuštěných aplikacích. A po ukončení jedné se zase vše rozpohybovalo a uvolnilo se nemálo heapu. (Pak ji klidně zase spustím.) Je teda pravda, že aplikace ponechávám spuštěné klidně dost dlouho (v tomto je Android jak mi šitý na míru), i když je již nepotřebuji a podobným stylem jsem schopen zaplnit i 4GiB RAM na notebooku.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: W995 - bug při přehrávání hudby & příchozím hovoru (a jiné zjištěné bugy)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.