SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 15:50

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Rada ohladom vyberu smartphonu
Strana: 1 2 [3]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Rada ohladom vyberu smartphonu  (Zobrazeno 10239 x)
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #30 v: 01. Září 2010, 20:42 »

Pupu Jako já nevim, ale myslim, že si spadnul z Marsu. Na WM 6.5.x všechno ovládám pohodlně prsty na Xperii, co má na dnešní dobu už pidi displej. Natož na nějakym HD2, co má stejný rozlišení a daleko větší displej. Na to, jak moda peterss nemám v lásce, tak musim uznat, že má pravdu. Počkej si na pěkný mrazy, jak se ten tvůj kapacitní displej bude krásně venku ovládat.
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #31 v: 01. Září 2010, 21:19 »

Pupu - Ty si meleš pořád svou. Proč sem cpeš HTC? HTC, pokud umím číst, tu nikdo nedoporučoval a asi je i mimo finanční možnosti tazatele, stejně tak jako Motorka č.2, si myslím... Když už chceš, po 3 tejdnech používání HTC,  poučovat někoho, kdo má s WM (a až na BADU i se všemi ostatními OS) mnohaleté zkušenosti, tak buď konkrétní. Dej mi nějakou konkrétní úroveň ve WM 6.5, kterou nedokážu ovládat prsty a já ti sem dám screen obrazovky, že se mýlíš. A to nemusím ani používat SPB MS, protože každý výrobce, včetně Samsunga, si prostředí graficky upraví, a úprava od Samsungu je zdařilá. A abych udělal konec tvému nesmyslnému omílání nesmyslů, přidám ti pár screenu (schválně bez SPB MS) z mého Samsunga a jdu i do hloubky nastavení...





... ať si každý udělá obrázek sám, zda na toto potřebuješ stylus, to by se snad dalo ovládat i loktem...  Grin
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #32 v: 01. Září 2010, 21:22 »

Přidám se i se svojí X1-čkou, pokud bude potřeba. Mimochodem rezistivní displeje maj furt něco do sebe a jen tak do koše bych je neházel.
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 01. Září 2010, 22:16 »

Varo: To víš, že ho tu "někdo" doporučoval, reagoval jsem na to právě proto, že to tu jistý génius chválil jak vrchol pohodlného ovládání prstem, což prostě není pravda.
Obrázky ti z dovolené nepošlu, ale např. podrobné nastavení mailu, active sync setup a celá řada 3rd party aplikací, které jsou ve starém textovém stylu. To ani nehovorim o tom, že někde se volba potvrzuje vlevo dole, jindy je třeba dát OK nahoře vpravo a někdy je v tomto rohu křížek-takhle si pohodlné a intuitivní ovládání nepredstavuji.
Z téhle diskuze se stalo smetí ve stylu "můj telefon je lepší než tvůj", ale tak to není. Byly tu sepsány požadavky, já k ním dal alternativu a podle toho, co chce tazatel s telefonem dělat jsem mu poradil a za tím si stojím. Jestli si koupí to či ono je mi srdečně jedno.
Já WM zařízení měl (a jedno v podstatě pořád mám), nevyhovuje mě a proto bych jej nikomu s výše uvedenými požadavky prostě nemohl doporučit. Tebou tvrzená skutečnost, že tomu mnohem více rozumíš a já jsem noob nemůže na mé negativní zkušenosti nic změnit.
« Poslední úprava: 01. Září 2010, 22:26 od Pupu » uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #34 v: 02. Září 2010, 07:39 »

Dokážeš uznat, že nemáš pravdu a že se stroj s WM 6.5 dá pohodlně ovládat i bez stylusu? Dal jsem ti tu i screeny a ty furt meleš a meleš.  Mrknutí Název vlákna je o radách ohledně výběru smártu. Klidně raď, ale neuváděj tazatele v omyl nepravdama, to neberu. To, že ty tenhle OS bez stylusu nezvládneš neznamená, že to platí i o ostatních. Každému z nás je do toho prd, co si tazatel nakonec vybere, jde jen o to, aby mu zkušenější kolegové poradili při výběru. A nejde tu jen o to, že si chválím mobil. Chválím OS, který ty, jediný, v tomhle vlákně zarputile a proti všem, troufám si říci, že daleko zkušenějším uživatelům (řadu z nich již roky znám osobně z mnoha srazů semanie, tebe jsem nikdy neviděl a nerad bych ti křivdil...) očerňuješ. Obecné argumenty o holém systému (což platí s trochou nadsázky pro všechny OS) neberu. Asi neexistuje nic, co by tvůj zarytý názor změnilo a tak - nech si ho...  Grin Konec konců, jak už jsem psal, nejde tu o tebe, ani o mne, ani o nikoho jiného. Screeny tazateli určitě řeknou víc, než tvé nekonečné nářky. Tímto ve svých radách končím. Co mělo být řečeno, řečeno bylo. Tazateli držím palce při výběru smárta a přeju mu, ať mu hodně dlouho dobře slouží.  Mrknutí
« Poslední úprava: 02. Září 2010, 07:46 od VaRo » uložena
kryten(Slovakia)
Uživatel
***
Telefon: SE: K750 -> C902 -> C510 -> X10 mini pro (rooted)
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #35 v: 02. Září 2010, 08:05 »

Nechcel som tu svojou otazkou vyvolat flame.

Po odporucani MM som skocil na androidforum a aj napriek tomu, ze som este nedocital ’’nekonecnu diskusiu’’ k telefonu, uz som asi rozhodnuty, ze do nej pojdem.

Za vsetky rady a nazory Vam dakujem. Myslim, ze som sa dozvedel vsetko, co som potreboval a mozete to tu LOCKnut.
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #36 v: 02. Září 2010, 08:06 »

Dobrá volba!  Mrknutí Zamykám  Smajlík
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Rada ohladom vyberu smartphonu
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 18 dotazů.