SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
01. Květen 2024, 22:54

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  K700i/S700i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém k700 a bluetooth
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Problém k700 a bluetooth  (Zobrazeno 15322 x)
medzin
Anonym
« v: 20. Říjen 2005, 14:28 »

Prosím někoho kdo mi poradí s propojením k 700 s bluetooth  Embarrassed Vše jsem nainstaloval ale pc s tel. se nenajdou.pls help .Díky za radu buď zde nebo jsem na skype   medzin1
uložena
Filo@
Uživatel
***
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 20. Říjen 2005, 17:21 »

A mas nainstalovane potrebne ovladace?
uložena
medzin
Anonym
« Odpověď #2 v: 20. Říjen 2005, 17:38 »

Mám ztaženej ze stránek msi ale zkoušel jsem i ovladače z cd.Já nevím přesně ale u novějších ovladačů se musím registrovat na stránkách msi aby byla řádně dokončena instalace.To jsem udělal ale žádnej klíč ani nic jinýho mi nepřišlo.Zkoušel jsem i návod tady http://www.pocitac.com/modules.php?name=News&file=article&sid=44 ale prostě se mi pc s tel. nespojí.Obráceně když dám na tel. vyhledat moje zařízení tak mi to pc najde a jinak nic  Cry
uložena
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 20. Říjen 2005, 17:47 »

A napíše Ti počítač nějakou chybu? Jestli ne, jen prostě nenajde telefon, zkus se podívat, jestli máš v telefonu nastaveno BT jako viditelný, je totiž podivný, že mobil ti počítač najde a obráceně ne  Huh.
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
medzin
Anonym
« Odpověď #4 v: 20. Říjen 2005, 17:57 »

Tel. mám nastavenej jako vyditelný.Já si myslím že asi bez toho registračního kódu od msi to nerozjedu.Stáhnul jsem na tohle nějakej patch aby to šlo bez registrace ale to mi zas při instalaci hlásí chybu Undecided Tady by to mělo být popsáno ale bohužel neumím anglicky http://www.jonsguides.com/bluetooth/index.html
uložena
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 20. Říjen 2005, 18:17 »

No já nevím, jaký máš adaptér (předpokládám MSI?), ale zkus tenhle odkaz http://www.msi.com.tw/html/products/communication/cmu_htm/6970-1.htm podívej na adaptér na číslo (jako na obrázkách) a podle toho si stáhni ovladač, žádnou registraci to po Tobě nebude chtít (to slyším tedy poprvé). Hlavně nejdřív odinstaluj původní ovladač (tady je ale už problém, že XP už z toho mohou být "zblbnuté"  Undecided). Jinak ono se to takhle přes fórum řeší dost krkolomně a já teď nemám k dispozici mikrofon (půjčuji si ho z práce) abych ti brnknul na skype. Kdyžtak když Ti to nepůjde, tak bych si ho zítra přinesl a kolem 19:00 - 19:30 bych  mohl brnknout.

Ještě jsem zapoměl, jestli máš XP SP2, tak je možné, že tu chybu Ti to hlásí, protože SP2 už v sobě ovladač pro BT obsahuje a chce ho nainstalovat místo toho, co máš na CD.
« Poslední úprava: 20. Říjen 2005, 18:21 od Jajar » uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
medzin
Anonym
« Odpověď #6 v: 20. Říjen 2005, 18:35 »

Přesně tenhle ovladač jsem stáhnul a nainstaloval.Mám msi btoes v.365.Jinak SP2 nemám nainstalovanej.Jinak o tý registraci je něco třeba tady http://www.abit.cz/clanek.php?id=6001
uložena
Yeger
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 166



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 21. Říjen 2005, 11:22 »

Já taky žádnou registraci nepotřeboval. Tady se spíše jedná, jak jsem pochopil o "Hardwarový klíč", pomocí něhož spustíš OS. Tak to vidím já.  Shocked
 Mrknutí
« Poslední úprava: 21. Říjen 2005, 11:41 od Yeger » uložena

SONY CMD-J6, SE 230, SE K700i (R2AY004) Oskar
medzin
Anonym
« Odpověď #8 v: 21. Říjen 2005, 15:13 »

Ahoj
Hardwarový klíč?No když mi najde tel. počítač a chci se připojit tak zadám v telefonu klíč např.1234 a na ploše pc mi u ikony bluetooth vyskočí nějaká zpráva tak na ni kliknu a je tam nějaká tabulka kde to chce nějakej pin kód.Zkoušel jsem tam zadat taky 1234 ale to se začnou vypínat porty nebo co to je :-\Stejnej zvuk jako když něco vytáhneš z usb.Dnes přeinstaluju windousy tak uvidím jestli to pomůže.Já ten MSI btoes koupil v Carefouru tak mám 8 dní abych to rozjel jinak to jdu vrátit.Dnes ho mám 3 den a pořád nic  Embarrassed
uložena
joejog
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: U10i (Aino)
Příspěvků: 102



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 21. Říjen 2005, 16:25 »

stahoval jsem od MSI driver StarKey 4.0.1.2101 a přestože mám WXP SP2 a nativní ovladače z windows se po připojení BT donglu nainstalovaly samy, přeinstaloval jsem original drivery od MSI (Widcomm) a vše se korektně nainstalovalo a registraci to taky nechtělo. S tímto driverem jsem velmi spokojen. Je plně funkční i na W2K a taky ber problémů. Ano při prvním párování to chce klíč(pin) ale já nechám vyhledat v PC zařízení BT a najde to telefon zadám klíč - pak to na tel. vyhodí okno kde se dá ten stejnej klíč a spáruje se to .
uložena

K500,K700,K800,W910,U10i
medzin
Anonym
« Odpověď #10 v: 22. Říjen 2005, 09:36 »

Tak jsem včera přeinstaloval windousy a jako první jsem zkusil instalaci podle tohohle návodu http://hulan.cz/blog/item/widcomm-3-0-1-950-4-0-1-700-driver-pro-windows  .Samozřejmě výsledek stejnej.Tak jsem odinstaloval a zkusil cd od BToes.Opět nic.Ty ovladače ve spávci zařízení jsem zkoušel nainstalovat přímo z cd ale i z jinejch verzí.Teď jsem zkoušel i ten driver o kterém jsi psal i když to není pro BToes a samozřejmě nic  Angry .Je ale zajímavý že občas když zkusím z tel. odeslat obrázek nebo melodii do pc přes bluetooth tak se to občas pošle.Větší soubor jako třeba video se chvilku snaží odesílat ale pak se začnou vypínat porty(ikona se párkrát rosvítí červeně a dělá to zvuky jako když něco vytáhneš z usb).Pc mi telefon nenajde vůbec a telefon sice pc najde ale když ho chci přidat do moje zařízení zadám klíč na ploše vyskočí tabulka tam zadám stejný klíč a zase začne výše popisované vypínání portů.Jsem už bezradnej a fakt už nevim.Třeba jsem trefil vadnej kus od MSI  Undecided Každopádně si s tím dnes ještě pohraju a večer to půjdu vrátit.V Globusu maj nějaký bluetooth o Gigabite tak to zkusím asi s ním  Mrknutí
uložena
medzin
Anonym
« Odpověď #11 v: 22. Říjen 2005, 09:40 »

Jo ještě jsem to zkoušel s kámoše SE a taky nic takže tel. to nebude.
uložena
joejog
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: U10i (Aino)
Příspěvků: 102



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 v: 22. Říjen 2005, 17:31 »

při instalaci driverů od MSI StarKey 4.0.1.2101 jsem takovou peripetii podstoupit nemusel vše se udělalo samo a vše funguje napoprvé a spolehlivě  Roll Eyes (jo Dongl mám samozřejmě MSI Starkey a v systému se hlásí také jako MSI Btoes BT device)
uložena

K500,K700,K800,W910,U10i
fireice
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 425



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 22. Říjen 2005, 19:18 »

Z MSI BT dongl jsem nezažil ještě problém. Slyším to poprvé. I když kolega v práci měl podobnej problém na svejch WIN XP ale nakonec jsme přišli na to ,že při instalaci nepostupoval správně  Huh Zkus ho vyměnit a pokud ti nepojede ani druhej kus tak tam asi děláš nějakou chybu  Undecided  Ale to se dozvíme až přineseš novej BT dongl ...
uložena

SEManiak Fire
medzin
Anonym
« Odpověď #14 v: 25. Říjen 2005, 20:24 »

Ahoj
Tak MSI jsem vrátil protože jsem to nerozchodil.Jinej MSI jsem nebral protože dodnes je mi záhada proč na dvouch PC to šlo napoprvé a u mě ani po čtyřech dnech úmorný dřiny.Na jednom PC jsem to sám instaloval takže o špatný instalaci pochybuju.Undecided Na obouch PC byly XP+SP2.Doma jsem zkoušel dvě různé cd s XP.Zkoušel jsem se SP2 i bez.Hledal jsem i v biosu ale prostě ne a ne to rozject  Roll Eyes Nakonec jsem za stejný prachy koupil GIGABYTE GN-BTD02 dokonce s dosahem 100m.CD s pr. BueSoleil jsem nainstaloval a k mému úžasu vše jelo napoprvé.Konečně si užívám super spojení bluetooth  Cheesy Jinak díky za pomoc a zase někdy čau.
uložena
Gappa
Uživatel
***
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 26. Říjen 2005, 12:47 »

Já mám MSI pc2pc Bluetooth. Po stahování asi milionu ovladačů sem nainstaloval tenhle 5kB velkej inf soubor a hotovo, windows si BT vemou za své a vše pak funguje tak, jak má
http://www.msi.com.tw/html/products/communication/cmu_htm/6970-5.htm
uložena
DoomHammer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W910i
Příspěvků: 56



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 v: 01. Listopad 2005, 07:28 »

mám problém s bluetooth donglem od MSI - BToes (http://www.msicomputer.com/product/p_spec.asp?model=Btoes&class=com)
Nainstaloval jsem ovladače z CD, v průběhu instalace jsem po výzvě připojil dongl, instalace proběhla v pořádku. Dongl vidím jak ve správci zařízení, tak i v nastavení Bluetooth.
Když se pokusím spárovat svůj K700, tak zezačátku vše proběhne dobře, mobil najde PC, zadám PIN a zařízení se spárují. Jenže pouze někdy. Občas se mi ve stavovém řádku My Bluetooth Places objeví zpráva Local Bluetooth device stopped, ikona v tray se rozsvítí červeně a pak zas zbělá. Párování se povede tak v jednom ze čtyř pokusů.
Když potom chci otevřít telefon, tak PC chvíli hledá dostupné služby a potom opět ikona bluetoothu zčervená a objeví se hláška Local bluetooth device stopped. za okamžik je následována hláškou local bluetooth device started, ale "otevření" telefonu se už neprovede. Někdy se "local bluetooth device" znovu nenastartuje a musím ho vyndat a znova vložit.
Zkoušel jsem i opačný postup - otevřít PC z telefonu, ale to funguje úplně stejně blbě  Cry
Ovladače jsem instaloval z CD; konfigurace mého PC: deska MSI K7N2Delta-L, AMD Athlon, 512 MB RAM; OS WinXP Corporate SP2.
Dongl jsem už zkoušel reklamovat, vyměnili mi ho, ale problém přetrval.
P.S.: dongl jsem zkoušel ve starším PC (duron750 na desce ECS K7VZA (Via)) s WinXP SP1 a ovladači z CD a tam bez problémů funguje...
uložena

Doom  bloguje, poslouchá muziku, vlastní 29er bika a koupil si SE W910i
Lubos
Uživatel
***
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 03. Listopad 2005, 13:13 »

Problém je právě v tom, že na tom PC kde to blbne máš Windows service pack 2. Jakmile je SP2, neinstalují se ovladače z CD, ale jen ten 5 kB ovladač, o jakém nad Tebou píše Gappa. A funguje to daleko líp než mi fungovaly ovladače z CD pod SP1. Aspoň to je moje zkušenost.
uložena
DoomHammer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W910i
Příspěvků: 56



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 v: 03. Listopad 2005, 14:58 »

potřeboval bych poradit jak ten 5kb ovladač nainstalovat. zkoušel jsem to, ale nešlo mi to.... Cry
uložena

Doom  bloguje, poslouchá muziku, vlastní 29er bika a koupil si SE W910i
Lubos
Uživatel
***
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 04. Listopad 2005, 12:40 »

Základ je odebrat to zařízení kde se dá. Takže odinszalovat ten SW instalovaný z CD, potom se ještě podívat do Správce zařízení (Ovládací panely - Systém - karta Hardware - tlačítko SPrávce zařízení) jestli tam ten dongle nezůstal. Kdyžtak ho odebrat. Pak bych pro jistotu restartoval Windows. Po restartu dongle fyzicky strčíš do USB portu, Windows by měly automaticky začít instalovat zařízení a chtít po tobě ovladač. Nasměruješ do složky kde máš uloženej ten ovladač. Pokud jsi ho stáhnul zazipovanej, tak samozřejmě musíš rozzipovat. A pak už jen počkat pár vteřin než bude "zařízení připraveno k použití".

Snad se ale korektně odinstaluje ten původní SW....... Držím palce....
uložena
DoomHammer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: W910i
Příspěvků: 56



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 v: 04. Listopad 2005, 14:44 »

o víkendu udělám novou instalaci WinXP bez SP1 a zkusim znova soft od MSI. uvidim jestli to je v železe nebo v OS...
fakt to ale nechápu; jiná USB zařízení - foťák, flashdisc, externí DVD vypalovačka, všechno v tom jede. už jsem z toho tydýt  Cry
uložena

Doom  bloguje, poslouchá muziku, vlastní 29er bika a koupil si SE W910i
Vendini
Anonym
« Odpověď #21 v: 10. Listopad 2005, 15:31 »

Ahoj, mam takový menší problém, zakoupil sem BT adaptér MA-720 a po instalaci se zdá být vše v pořádku a PC komunikuje s telefonem bez problémů přes program dodany k BT adaptéru i přes FMA i přes my phone explorer. Problém nastává ve chvíli kdy chci v PC kliknout na soubor pravým tlačítke a zvolit : odeslat přes BT - nikdu tu totiz tuto nabídku nemám. Nemám ani ikonu BT v ovládacích panelech, jak jsem to u několika lidí viděl. Prosím poraďte.
uložena
Lubos
Uživatel
***
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 11. Listopad 2005, 14:55 »

Nechci nic říkat, ale ta položka v menu a ikona v panelu je v případě, že máš Win XP se Service Packem 2. Pokud Ti to dobře funguje s originální aplikací, tak máš určitě maximálně SP1.  Pak musíš soubor odeslat přes rozhraní toho programu, co jsi dostal s donglem.

Luboš
uložena
drearily
Uživatel
***
Telefon: se k700i
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 15. Listopad 2009, 16:14 »

Prosím někoho kdo mi poradí s propojením k 700 s bluetooth  Embarrassed Vše jsem nainstaloval ale pc s tel. se nenajdou.pls help .Díky za radu buď zde nebo jsem na skype   medzin1

Tak pánové, oříšek pro znalce: V pc nainst winXP SP, vše ok. Před tím Nokia 6230,6230i,N70,E50, vždy spojované přes BT - Kensington Bluetooth EDR Dongle a Nokia PCSuite a vše fungovalo.
Současnost. PC úplně stejné, i bluetooth, ale telefon se k700i a soft dle nabídky. Po naistalovaní BT, telefon je spárován, komunikuje s pc, ale přes program BTčka, žádný jiný program ho nenajde. Co s tím?
uložena
Kosabek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Satio U1 black SDM 16GB
Příspěvků: 335



Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 15. Listopad 2009, 16:55 »

Musíš zprovoznit Com port přes který se má telefon s programem spojit třeba má C905 jede do MPX přes com port 4 a K790i přes com port 7.
« Poslední úprava: 15. Listopad 2009, 16:59 od Kosabek » uložena

Motorola D160,D520,AMIO,2x m3888,Alcatel one touch 302,501,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,MMR-70,HPM-70,HPM-77,HBH-GV435a,M2-8GB,SDM-16GB,IAC-25,IDC-22,CLA-60,MPS-60,MBS-100,CDS- 65,CDS-75,SBH-600,2x SE 108i Čedar,Samsung GT 5570 Galaxi mini,2x Samsung Galaxi S I9000.
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 15. Listopad 2009, 19:38 »

ja na novom BT  som musel sparovat najprv cez BT program, az potom mi ho program nasiel. na druhy krat si ho sparoval uz sam
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Ostatní modely  |  K700i/S700i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém k700 a bluetooth
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.012 sekund, 19 dotazů.