SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 13:59

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Zylo míří do redakce - máte otázky?
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Zylo míří do redakce - máte otázky?  (Zobrazeno 21360 x)
Joza
Anonym
« v: 17. Červenec 2010, 08:18 »

Do redakce se každým dnem dostane novinky od Sony Ericssonu - model Zylo. Dorazit by mohl už začátkem následujícího týdne, jelikož ale v tu dobu budu na táboře, dočkáte se mých prvních dojmů až za necelé dva týdny. Už nyní ale můžete psát jakékoliv otázky na Sony Ericsson Zylo, jejichž zodpovězení vás bude zajímat.
uložena
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 30. Červenec 2010, 18:00 »

Zdravím, funguje vám displej reader? Podařilo se vám nějak udělat screenshoty?
uložena

Joza
Anonym
« Odpověď #2 v: 01. Srpen 2010, 11:27 »

Mě displej reader nejede, ale blbnul mi u více nových telefonů, program se bohužel už nevylepšuje. Po dvou týdnech na táboře jsem se ale konečně dostal k většímu vyzkoušení modelu Zylo. Výbava a reakce telefonu jsou dle očekávání, vše funguje jak má. Co mě ale překvapilo nejvíce je kouzelný vzhled telefonu. Na fotografiích to tak nevypadalo, ale telefon je prostě pěkný a díky zakulaceným tvarům se velmi dobře drží. Zatím se přístroj líbil každému, kdo s ním přišel do styku. A přiznávám se, že i mě se kulaté tvary líbí. Vedle telefonů typu X10 samozřejmě Zylo vypadá trochu chudě, ale jedná se zkrátka o přirozeně pěkný telefon. V nejbližší době se můžete těšit na fotogalerii a následně také recenzi. Máte-li na telefon nějaké otázky, neváhejte a ptejte se Smajlík

uložena
shakur
Uživatel
***
Telefon: SE X10
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 07. Srpen 2010, 23:56 »

ked je v tom zakladna doska ako vo w395 tak vela stastia a hlavne pevne nervy
uložena
peterss
Anonym
« Odpověď #4 v: 08. Srpen 2010, 00:11 »

proc ?
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 08. Srpen 2010, 10:46 »

asi mozna narazka na telefony na platforme sagem, nejsou to prave SE telefony, delaji te znacce ostudu, lidi si koupi levny se a pak si stezuji ze je to smejd, jeden taky pripad mam v praci a nevysvetlis to tomu cloveku ze kdyz ma na telefonu napis Sony Ericsson rady S,W3xx ze je to vlasne sagem.

Jinak Zylo nic prevratneho nebude, uz kvuli konektorum. Pitomy fastport a verte mi ze u hudebniho telefonu bude te konektor do roka posmrti.
uložena

Joza
Anonym
« Odpověď #6 v: 14. Srpen 2010, 11:54 »

Zylo je samozřejmě plnohodnotný telefon na platformě A200, bohužel nic víc a nic míň. Trochu škoda, už by to chtělo nějakou větší změnu. Všechno funguje jak má, ale chtělo by to oživení, funkce co by přitáhli nové uživatele. Flac je fajn, ale kolik lidí jej využije? Dnes a zítra se chystám tento hudební formát v Zylu potrápit, ale zázrak nečekám. Už proto, že si myslím, že nemám žádná sluchátka, co by FLAC naplno využila. Ale uvidíme...

uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 15. Srpen 2010, 13:31 »

Další věc je sehnat hudbu ve flac. Já mám asi 25 tracků a to je vše. Zajímavé to je, ale těžko to někoho přitáhne. Možná se to ale stane na A200 samozřejmostí a podpoří to takové "Co chci, to mi mobil nabízí.". A hlavně, možná to podpoří nabídku flacu.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 24. Prosinec 2010, 19:59 »

od utorka mam Zylo.
Plusy:
- rychlost, ktora je oproti c902 neporovnatelna, krasa, plynulost, ziadne zaseky. OM a Walkman spustene, plynuly prechod po menu  Shocked
- baterka, ktora nejakym zazrakom drzi stale, uz nejaky treti den a mam este cca polku baterky.
- velky displej (skoda, ze sa neda nastavit velkost pisma na mensie)
- dodavany ext. reproduktor MS410, hra dobre

Minusy:
- fotky, ktore su ozaj priserne. vonku este v pohode
- neviem si zvyknut na medzeru na nule, velke/male pismo na mriezke (po 7 rokoch v SE si zvykat  Cry )
- male tlacitka pod displejom, klzke numericke klavesnice

Zaujimavosti:
-walkmate je v telefone, ale viem sa k nemu dostat iba cez widgety, ktore mam vypnute na hornu sipku. zaujimave.
-aplikacia vodovaha: pohybovy senzor ukazuje nejako divne, asi o 15 stupnov inak, teda musim telefon naklonit, aby ukazoval rovinu Cheesy
este vyskusam nejake flash, ktore pouzivaju senzor. zatial nebolo moc casu.

ak mate otazky, pytajte sa.
telefon mam od T-M SK, zatial nemam v plane decustom, aj tak neviem, ci si ho necham ako hlavny. tie fotky ma dost odradzaju.
uložena

veno
Uživatel
***
Telefon: SE W20i
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 02. Leden 2011, 21:01 »

Ahoj, mohli byste mi poradit se schématy na SE Zylo? Všechny, které jsem postahovala mi nefungovaly a psaly, že jsou nekompatibilní. Moc díky
uložena
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 02. Leden 2011, 22:10 »

odtialto mam 2, obe funguju http://www.myzylo.lasyk.net/Zylo/Themes/ a tych stranok je viac, staci pouzit google Mrknutí
uložena

veno
Uživatel
***
Telefon: SE W20i
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 05. Leden 2011, 19:11 »

Mě prostě ty schémata nefungují. Myslím, že není problém s nimi, ale s telefonem nebo nějakým nastavením? Schema v telefonu vidím, ale stále mi píše, že soubor je nekompatibilní nebo poškozený. Nemáte s tím někdo zkušenost? Moc díky.
uložena
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 05. Leden 2011, 20:16 »

vyskusaj 8026_GothicLady.thm http://chomikuj.pl/wiesiu81/sony+erisson/motywy/8026_GothicLady,395550285.thm to mam nastavene, funkcne na Zyle. (na stiahnutie zo stranky bude treba asi registrovat.) dalsie co som skusal a slo bolo 7585_Space_Flash.thm tiez na tej stranke
uložena

palucko
Uživatel
***
Telefon: SE-rvisák
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 08. Leden 2011, 10:54 »

ach Zylo Zylo

U nas v zaručnom SE servise sa mu hovorí PoKaZyLo  , lebo sa stale kazí paradoxne SE vymyslela skvely system uloženia flex kablu ktory je prehnuty až 4 krat v telefone a jeho životnosť je velmi malá , navyše na starších vyrobnych tyždnoch tam niesu nejake nalepky takže sa flex doslova prederie a koniec , servis

neodporučam
uložena
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 08. Leden 2011, 16:41 »

deru sa vysuvanim a zasuvanim displeja? vyse tyzdna lezi v sufliku, pise sa na nom ako na Nokii, keby som si to skor vsimol, radsej vezmem Nokiu, mal by som to aj lepsie.
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Zylo míří do redakce - máte otázky?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 19 dotazů.