SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 13:20

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C905 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: FastPort
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: FastPort  (Zobrazeno 7842 x)
Porosz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C905 M2 8Gb, w760i (shit)
Příspěvků: 26



Zobrazit profil
« v: 14. Červenec 2010, 16:56 »

Zdravim,
Nevíte někdo, kolik bude přibližně stát výměna fastportu na c905? Nebo alespoň kde by se dal nový konektor koupit?
 
Nedávno jsem zjistil, že se mi konektor rozbil. Jelikož je fastport tak stupidní konektor, tak jsem čekal že se dříve nebo později rozbije. Ale zase jsem trhnul rekord, konektor odešel po 5 měsících a u minulého mobilu to bylo už po 3 měsících.
Problém je v tom, že mi nejdou sluchátka. Ukáže se že jsou připojený ale zvuk nestojí za nic, když konektor nahnu nahoru, tak je to dobrý ale jak konektor pustím, tak to hraje zase špatně. Zkoušel jsem troje sluchátka.
Nabíjení a USB funguje.

Zkoušel jsem mobil rozebrat a konektor vypadá v pořádku, žádný kontakt nevypadá utrženě. Akorát jak jsou po stranách takový malý šmejdy, který drží konektor k desce, tak ty jsou z desky pryč.

Jak už z textu vyplývá, tak zaruku nemám.
 
Díky za jakoukoliv radu.
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 14. Červenec 2010, 20:40 »

no zkus se na to zeptat v tomto obchode
http://www.gigatel.cz/item-6357-sony-ericsson-w595-c905-u10-systemovy-konektor.html
http://www.gigatel.cz/

nemaji ho sice skladem ale ja uz jsem taky nekdy neco obednaval co nemeli na jednom obchode skladem a presto jsem ho dostal

Nebo muzes zkusit i tady http://www.gsm-shop.sk/tovar-pre-servisy/nahradne-diely/nabij.-a-systemove-konektory/ericsson-se/konektor-se-c905,-w595,-w595s ale zde jsem se nedival jestli to posilaji do ČR
uložena

HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 14. Červenec 2010, 20:50 »

http://www.aukro.cz/item1120705973_sony_ericsson_original_novy_konektor_fastport.html

Jen se optat na kompatibilitu
uložena
Porosz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C905 M2 8Gb, w760i (shit)
Příspěvků: 26



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 14. Červenec 2010, 21:07 »

Ten gigatel stojí za pokus.
Konektor z aukra je na starší sony ericssony, kde byl konektor jen nasazený a né připájený jako u všech nových.  Takže to bohužel použít nelze.
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 14. Červenec 2010, 21:34 »

To sou novoty..zlatý starý dobrý SE-čka - rozmontuju, vysunu, nasunu a frčim dál. Kde sou ty časy.
uložena
peterss
Anonym
« Odpověď #5 v: 14. Červenec 2010, 23:10 »

...konektor odešel po 5 měsících a u minulého mobilu to bylo už po 3 měsících.

po trech a peti mesicich  Shocked ? a co s nim delas ? mam mobil vzdy tak asi rok (a to mi uz presla rukama nejaka desitka mobilu s fastportem. taky decka maji jen SE) a konektor je jak novy 100% funkcni. stupidni konektor ? proc ? zrejme taky zalezi jak s nim kdo zachazi. pokud zacne kapku vynechavat, tak ho procistim a jde se dal. 
uložena
Porosz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C905 M2 8Gb, w760i (shit)
Příspěvků: 26



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 15. Červenec 2010, 09:45 »

Konektor používám úplně normálně. Nabijecku, sluchátka odpojuji podle návodu daného výrobcem (vylomit nahoru). Nikdy za konektor nervu. Sluchátka používám tak jednou do týdne, USB o něco častěji a nabíjím každý den.
 
Stupidní je to proto, že u normálních mobilů bývá celkem běžné že když připojím nabíječku, tak nabíjím. Když připojím USB, tak se mobil připojí a mohu přenášet data. Když chci posluchat hudbu, tak připojím sluchátka a jedu.
Bohužel tyto samozřejmé věci nejsou u fastportu tak úplně samozřejmé.
 
Zjistil jsem, že když k mobilu připojuji sluchátka nebo USB každý den, tak je kontakt docela v pořádku, ale pokud tyto věci připojuji jen občas, tak vždy musím fastport čistit.
 
C905 je můj druhý SE a myslím, že i poslední.
Vůbec nechápu, jak z tohoto mobilu můžou být lidé nadšení i po delší době používání. Vždyť kromě foťáku, který je docela dobrý, je to úplně obyč. mobil.
Já jsem za něj dal 2500Kč. Upřímně lituji lidi, kteří za toto dali 10000Kč nebo  dokonce 13000Kč.
 
Teť akorát nevím, jestli se mi ho podaří za rozumnou cenu opravit a prodat, nebo s ním mám za tu nastřádanou zlost praštit o silnici a kopnout ho do kopřiv.
 
Do konce prázdnin si koupím nový mobil - docela se mi zalíbil htc desire.
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #7 v: 15. Červenec 2010, 09:53 »

pokud ho chces zabijet, ja mu poskytnu azil
uložena
Porosz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C905 M2 8Gb, w760i (shit)
Příspěvků: 26



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 28. Červenec 2010, 14:07 »

Tak jsem konektor nejednal na gigatelu a asi po třech dnech mi přišel mail, že objednávka byla zamítnuta, protože nepřesáhla 200kč.
 
Na aukru bohužel není, ale zkusil jsem kontaktovat několik prodejců s dílama na mobily a jeden mi ho sehnal za 60kč. Ještě ho nemám doma, ale snad bude v pohodě.
uložena
Porosz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C905 M2 8Gb, w760i (shit)
Příspěvků: 26



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 10. Září 2010, 17:39 »

Zdravim, trochu oživím toto fórum svým příspěvkem.

V předchozím příspěvku zmiňovaný konektor mi v pořádku přišel a minulý týden jsem se dostal k výměně.
Konektor jsem si vyměnil sám doma mikropájkou a vše funguje bez problémů. Jen nevím, jak dlouho bude konektor držet, než se opět utrhne.

Také jsem si už koupil nový mobil - htc Desire. A to je konečně mobil, který za těch 10k stojí. C905 už jen používám na občasné focení, jinak leží doma. A asi ještě chvíli ležet zůstane, protože jeho cena hodně spadla, a tak bych toho z prodeje moc neměl.

PS: Toto fórum už je asi totálně mrtvé :-D
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C905 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: FastPort
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 19 dotazů.