SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 02:52

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SE M600i - jak nastavit sms tak aby se neukladaly na SIMku
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: SE M600i - jak nastavit sms tak aby se neukladaly na SIMku  (Zobrazeno 3635 x)
revish
Anonym
« v: 12. Srpen 2008, 17:35 »

Ahojte, prosim vas, nevite jak na M600i nastavit aby se SMS ukladaly v telefonu a ne na SIMku? uz pul dne se to snazim nejak vyresit. Vcera jsem totiz provedl master reset telefonu a od te doby mi to sms hazi na SIMku. prosim poradte, uz jsem zkusil vse co mne napadlo. Dekuji vsem za odpovedi.
Danek. P.S. jsem tu jako anonym nebot jsem zapomnel jake tu mam heslo a nick.
uložena
revish
Anonym
« Odpověď #1 v: 12. Srpen 2008, 20:28 »

zJISTIL JSEM JESTE JEDEN PROBLEM, kdyz jsem si vytvoril e-mailovy ucet na vyse uvedenem telefonu, tak se mi nezobrazuje slozka dorucene zpravy, ale jen koncepty, odeslane a k odeslani, nechapu to, pomohla by aktualizace? prosim poradte pokud nekdo vite. Diky.
uložena
revish
Anonym
« Odpověď #2 v: 14. Srpen 2008, 08:46 »

Tak si odpovim sam, problem jsem vyresil tim, ze jsem v servisnim menu zadal format vnitrniho disku, coz neni totez jako master reset v menu telefonu. rozdil je patrny hned na zacatku po prvnim zapnuti telefonu, zmizela totiz cestina, coz se u resetu z nastroju v telefonu nestalo. nicmene telefon jede jak ma a ze tam mam jen anglictinu mi nevadi. zajimave je, ze na T9 cesky slovnik je.
uložena
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #3 v: 14. Srpen 2008, 09:11 »

cestinu je mozne dohrat z webu SE...staci se mrknout
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SE M600i - jak nastavit sms tak aby se neukladaly na SIMku
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 17 dotazů.