SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 11:34

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K550i, K770i, K790i, K800i, K810i, T650i, S500i, Z520, Z610, Z710, Z750  |  Řešení problémů (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém s k800i při hovorech
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Problém s k800i při hovorech  (Zobrazeno 3376 x)
Copyno
Uživatel
***
Telefon: SE k800i
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« v: 04. Červenec 2010, 13:44 »

Zdravím,
chtěl bych se na Vás obrátit, jestli byste mi nemohli pomoct při mém problému.
Asi už tři měsíce se mi stává, že se mi nedá dovolat, tomu kdo mi volá se ozve že jsem nedostupný, prostě hláška jako bych měl vypnutý mobil. Problém je ovšem v tom, že já ten mobil mám normálně zapnutý. A když potom třeba po dvou dnech ten mobil vypnu a zapnu, přijdou mi SMSky od operátora že mi volal ten a ten kontakt, a ty SMS které mi nedošly předtím mi dojdou.
Stává se mi to tak třikrát do měsíce, jenže problém je v tom, že občas trnu jetli mi náhodou někdo nevolal a já i když mám zaplej mobil to nepřijal. Problém je v tom, že kdyby mi pak někdo volal a potřeboval něco opravdu nutně, tak já mám zaplý telefon ale jsem nedostupný.
Byl jsem se už na to zeptat v jednom obchodě, tam mi sdělil nějaký brigádník že to nikdy neviděl, a že by mohlo pomoci vyměnit nebo udělat novou simkartu(tu mám už cca 8 let).
Plánuju tu výměnu na nejbližší dobu, a pokud by to nepomohlo tak bych musel asi do reklamačky. Do té se mi moc nechce, protože mít mobil tak dlouho pryč.....
Proto se obracím na Vás, jestli s něčím takovým nemáte zkušenosti, nebo jestli nemáte tušení čím by to mohlo být, nebo co by mohlo pomoci.
Žádný software nový tam nemám, mám ten původní když jsem to koupil. Telefon je starý tři roky.

Díky předem za rady...
S pozdravem,
Tomáš Copek
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #1 v: 04. Červenec 2010, 14:22 »

ja bych to projel SEUSEM a pokud to nepomuze vymenu te simky, jako posledni reseni bych videl serivis, protoze jestli nepomuze ani novej firm ani nova sim karta, tak je to HW problem
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 04. Červenec 2010, 20:16 »

nebyly tu v posledni dobe tak 2 nebo 3 stejny pripady? vysledek byl myslim HW problem,ale jistej si fakt nejsem,kdyztak me opravte..
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K550i, K770i, K790i, K800i, K810i, T650i, S500i, Z520, Z610, Z710, Z750  |  Řešení problémů (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém s k800i při hovorech
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 18 dotazů.