SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 16:46

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C702 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: 4. reklamace - problém
Strana: 1 2 3 [4]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: 4. reklamace - problém  (Zobrazeno 21391 x)
mforce
Uživatel
***
Telefon: SE c905 Brown+4gb M2
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #45 v: 25. Červenec 2010, 05:22 »

Šmarjá chlape tady nejde o CHYBĚJÍCÍ ČÁST KRYTU ale o to že ty kryty se loupou a odírají ;)měl jsem k750ku,k800ku i k790ku a fastport bez problémů ale u c702 prostě začal blbnout.takže někde je něco špatně nebo je to opotřebení a nedá se nic dělat.jinak po úpravach mě c702 vyhovovala asi nejvíc ze všech SE co sem měl.ted mam k850 jasně je to starej foun ale je jako novej a za pár peněz a upravovat se dá taky pěkně a hlavně fotí docela slušně a to je to co potřebuju
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #46 v: 25. Červenec 2010, 11:22 »

Co to plácáš? Četl jsi název vlákna? Při reklamaci má kus uštíplýho krytu sakra váhu a opakuji, mám i pár mobilů dýl, jak 2 roky a dostavájí hustě zabrat a při tom vypadaj jak nový, to na fotce je prasárna a ať mi nikdo netvrdí, že s tím mobilem nedribloval, běžným používáním ho nemůže takhle zhuntovat, tomu prostě nevěřím a tomu prodejci se pomalu, ale jistě omlouvám a jeho argumentům začínám rozumět...
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #47 v: 25. Červenec 2010, 11:34 »

hej vy mi připadáte fakt divný...kolikrát sem mám psát, že ten kryt neni odštíplej na žádném místě !!!!!!!!!! jen je ošoupanej lak...to možná ty dribluješ s telefonama, já ne...
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #48 v: 25. Červenec 2010, 11:58 »

Měl jsem 1/2 roku taky C702ku a neměla jedinej šrám ani oděrku (nosil jsem ji v pouzdře a choval se k ní slušně), ale i tak nevěřím, že běžným používáním můžeš mobil takhle "vohoblovat". Měl jsem už možná stovky mobilů, ale NIKDY žádnej nevypadal tak, jako ta tvoje zánovní troska... Opravdu jsem zvědav, jak ta tvá reklamace dopadne, ale začínám ji vidět bledě...
« Poslední úprava: 25. Červenec 2010, 12:00 od VaRo » uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #49 v: 25. Červenec 2010, 12:02 »

taky jsem měl hodně mobilů a c702 vypadá co se krytu týče nejhůře, ale ke všem jsem se choval stejně..nosil je v kapse..toť vše...nemůžu si zase dovolit kupovat každýho půl roku novej mobil, takže nemám důvod se k němu chovat jak ke hnoji...a ano, v pouzdře ho nenosím a nikdy jsem žádnej mobil nenosil, nevyhovuje mi to...to je asi ten rozdíl, proč tvá vypadal lépe, než ta má...
uložena
figycom
Anonym
« Odpověď #50 v: 25. Červenec 2010, 13:02 »

Crazyfrog dám ti radu dej to do servisu a nech si to opravit na vlastní naklady a budeš mít klid  Smajlík momentálně nej řešení pro tebe Roll Eyes
VaRo- pleas LOCK
« Poslední úprava: 25. Červenec 2010, 13:08 od figycom™ » uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #51 v: 25. Červenec 2010, 13:42 »

figycom™ - souhlas, vše, co mohlo být řečeno, řečeno bylo. Zamykám...
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 [4]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C702 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: 4. reklamace - problém
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.