SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 14:51

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C702 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: 4. reklamace - problém
Strana: 1 2 3 4 [Vše]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: 4. reklamace - problém  (Zobrazeno 21399 x)
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« v: 02. Červenec 2010, 15:03 »

Zdravím vás, zajímal by mě váš názor...Před rokem a půl jsem si koupil c702, za 2 dny jsem jí reklamoval, kvůli špatné klávesnici..rok nic a pak mě nikdo neslyšel, když jsem mu volal, tak jsem jí reklamoval znovu + se mi zadrhávala krytka foťáku a byla poškrábané sklo foťáku..po 3 týdnech si pro ní jedu, přijedu domů a hle, zase mě nikdo neslyší, odvezl jsem jí, reklamovali mi jí (oprava reklamace napsali  Smajlík )..po měsíci a půl mě zase nikdo neslyšel a sklo foťáku opět poškrábané, odvezu ho na 4. reklamaci s komplet balením, s nadějí že pak dostanu peníze zpět..dnes mi volali ze servisu, že jí vyčistili a že mi záruka byla zamítnuta, kvůli nadměrnému opotřebení a provozování telefonu v rozporu se záručním listem, říkám jim proč mi tedy uznali ty 2 předešlé záruky se stejnou vadou a oni mi řekli, že se prostě o ten telefon nestarám a že se to potvrdilo až teď, když je to po 3..a že mi žádné peníze nevrátí, že mi max. vymění mikrofon za 500 kč, nebo vrátí neopravený...podle mě mám nárok na vrácení peněz a oni to jenom zkouší...máte s tím někdo zkušenosti?mám se na to vykašlat, nebo bojovat? Angry díky moc
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #1 v: 02. Červenec 2010, 20:26 »

volej ČOI http://www.coi.cz/cs/inspektorat.html tam ti poradej

taky sem mel takovej problem a vyresil se
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 11. Červenec 2010, 10:11 »

dobrá, zkusím to..zatím mi ten mobil nevrátili, takže nevím...díky
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #3 v: 11. Červenec 2010, 12:03 »

pokud ho maj dyl jak 30 dni tak mas na penize narok
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 11. Červenec 2010, 17:14 »

jj, vím, 18. 7. to bude měsíc...pokud mi ho do tý doby nedají, budu předpokládat, že ho poslali do SE kvůli dobropisu a na to prý mají taky měsíc...
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #5 v: 11. Červenec 2010, 17:19 »

ty mas na reklamacnim protokolu mit predpokladanou dobu opravy standartne 30 dnu, pokud to prekroci tak mas narok na nove zbozi nebo penize
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 11. Červenec 2010, 17:33 »

jj, máš pravdu, je tam předpokládaný datum ukončení 18.7. ale ten prodejce mi řekl, že pak maji ještě další měsíc na ten dobropis, tak teď fakt nevím, ale jak o tom mluvíš, tak je to logický, že by to vše mělo trvat max. 30 dní...uvidíme
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 11. Červenec 2010, 19:20 »

Reklamace závady má být vyřešena do 30 dnů a může být ukončena několika způsoby - mimo jiné opravou, či vrácením peněz - nějaká další 30-ti denní lhůta je kravina. Záleží také hodně na tom, jak si se vyjádřil u poslední opravy - zda-li chceš vadu odstranit,  či pouze servis má vadu posoudit, jestli je oprávněná, či nikoliv a následně napsat vyjádření pro případné vrácení peněz.
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #8 v: 11. Červenec 2010, 19:28 »

No podle toho, co je psáno v prvním příspěvku, moc není co řešit - závada se neuznává a je možná placená výměna reproduktoru. Za předpokladu, že to vrátí ve lhůte (není důvod, aby to neudělali) není moc co řešit... Maximálně přes znalecký posud a v tomto směru nemáš prakticky šanci uspět...
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 19. Červenec 2010, 15:36 »

tak se mi doteĎ nikdo neozval a už je to přes 30 dní, tak to beru, že dostanu zpět peníze...doufám
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #10 v: 19. Červenec 2010, 16:05 »

stuj si za svym a nenech se oblbnout a hlavne bud v klidu
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 21. Červenec 2010, 15:03 »

dnes mi volali, že telefon je už dávno vrácen z reklamace, už od té doby, co mi volali ( což mi nikdo neřekl) a že opravenej neni a peníze nedostanu, takže se zkusím obrátit na ČOIKU, uvidíme..fakt mě s tím se*ou
uložena
figycom
Anonym
« Odpověď #12 v: 21. Červenec 2010, 16:55 »

Tak tohle nemá obdoby oni porušujou zákon a dělaj jakoby nic Sad
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 v: 22. Červenec 2010, 08:09 »

Prodejce nemá povinnost ze zákona informovat zákazníka, že mu přišel telefon ze servisu, co vím. Ikdyž je to běžná praxe.
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #14 v: 22. Červenec 2010, 08:46 »

Crazyfrog - zašel bych za prodejcem a naznačil bych mu též možnost podání žádosti o prošetření jeho podnikání Finančním úřadem, Živnostenským úřadem a Úřadem práce. Myslím, že byto mohlo pomoci, držím palce a dej vědět, jaks dopad...  Undecided
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 v: 22. Červenec 2010, 08:54 »

To je větší strašák, než ČOI:) Ale je to hnus:-P
uložena
figycom
Anonym
« Odpověď #16 v: 22. Červenec 2010, 09:27 »

Taky by pomohlo dat mu přes držku ale tohle je až ta poslední varianta Grin Cheesy ale tohle taky občas pomáha z me skušenosti
« Poslední úprava: 22. Červenec 2010, 09:29 od figycom™ » uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 22. Červenec 2010, 14:51 »

já mu rovnou řekl, proč to neuznali, že se obrátím na ČOIku, bylo mi řečeno, že jsem ho očividně používal v rozporu se záručním listem a že se samozřejmě můžu obrátit na ČOI...Přitom sám ten prodavač říkal, jak dostanu stopro peníze a teď najednou obrátil..už jsem psal maila na ČOIku, tak uvidím...
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #18 v: 22. Červenec 2010, 16:44 »

Čím konkrétně jsi porušil záruku a je to nějak zdokumentováno?
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 22. Červenec 2010, 19:16 »

Mobilní telefon nebyl používán v souladu se záručními podmínkami... Celé jejich vyjádření...
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #20 v: 22. Červenec 2010, 19:40 »

V době internetu není problém, např. dle IČ si zjistit místně příslušné úřady, např. odsud:
http://wwwinfo.mfcr.cz/ares/ares_es.html.cz

s jejich adresami bych pak naposledy vyrazil za prodejcem s tím, že pokud mi neprokáže konkrétní porušení záručních podmínek a nevypořádá se s mou reklamací tak, jak by měl, nebude rád...  Huh Případné následné podněty k prošetření podezřelé podnikatelské činnosti jsou FÚ, ŽÚ i ÚP povinny řádně prověřit a o jejich závěrech Tě informovat.
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 22. Červenec 2010, 22:23 »

teď mě pobavilo, když kouknu na ty papíry o reklamaci, kdy mi jí uznali..MT nese známky běžného použití..a o měsíc později je telefon prakticky na sračku podle nich :-)
uložena
peterss
Anonym
« Odpověď #22 v: 22. Červenec 2010, 22:40 »

dej nejake foto toho mobilu.
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 23. Červenec 2010, 15:12 »

foto 1
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 23. Červenec 2010, 15:15 »

Přední spodní a zadní horní kryt mi vyměnili bez problémů...a to ta klávesnice byla jen ošoupaná..horní měnili kvůli vadnému šroubku a proto krytka škrábala čočku..teď ho sice nepoškrábala krytka, ale nějakej bordel, co se mi tam dostal a stejně nejde otevřít zcela na obou stranách...(ta krytka)..softwarově nejlepší mobil, co jsem měl, ale na mikrofon a krytku mám fakt nějakou smůlu...
uložena
peterss
Anonym
« Odpověď #25 v: 23. Červenec 2010, 20:20 »

kdyz se tak divam na ty fotky, nechybi na nem neco ? myslis ze mechanicke poskozeni je duvodem na raklamaci ?
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 23. Červenec 2010, 20:31 »

co by na něm mělo chybět?jen ošoupanej kryt, což má kadá c702..já to od začátku reklamoval jen kvůli špatnému mikrofonu, což mě nejvíc vadí, špatně odšupování krytky mě taky vytáčí a o tom škrábanci nemluvě...
uložena
peterss
Anonym
« Odpověď #27 v: 23. Červenec 2010, 20:44 »

nechybi nahodou na predni strane kousek krytu ?
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 23. Červenec 2010, 21:02 »

ne, jen je ošoupaný lak...
uložena
peterss
Anonym
« Odpověď #29 v: 23. Červenec 2010, 21:07 »

to chces rict, ze nad displejem je ten kryt v poradku ? a ta krytka fotaku, taky nic moc. v takem stavu se nedivim, ze reklamaci zamitli
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #30 v: 24. Červenec 2010, 13:25 »

jo, chci říct, že ten kryt nad displejem je v pořádku, jen je ošoupanej ten lak..ty asi nemáš c702, co...nevím jak to maji ostatní s c702-kou, ale tak rytka foťáku mi  příšerně blbla i předtím...
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #31 v: 24. Červenec 2010, 16:33 »

No, nevím, co s tím founem vyvádíš, ale vypadá přísěrně...  Huh
uložena
peterss
Anonym
« Odpověď #32 v: 24. Červenec 2010, 17:32 »

tak to mas ty


tak to maj ostatni


nemusim C702 mit, abych videl, ze ten tvuj je v dezolatnimstavu
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 24. Červenec 2010, 17:50 »

chceš mi říct, že srovnáváš můj rok a půl používanej mobil s ilustračním obrázkem od výrobce??? Cheesy
uložena
SikoEricsson
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S Pure White R2D-4.0.2.A.0.62/ 2.3.4 GENERIC CE1
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 24. Červenec 2010, 17:54 »

Ty vole... To si čo robil s tým telefónom. Nečudujem sa, že ti nechcú uznať reklamáciu.
Mal by si vidieť môj starý Ericsson T39m, je tiež používaný a hodně. No oproti tvojmu je celkom nový, hmm..
« Poslední úprava: 24. Červenec 2010, 17:56 od SikoEricsson » uložena
peterss
Anonym
« Odpověď #35 v: 24. Červenec 2010, 18:02 »

chceš mi říct, že srovnáváš můj rok a půl používanej mobil s ilustračním obrázkem od výrobce??? Cheesy

hej, ty si vazne nejaky ujety. ano srovnavam, abys videl chybejici cast krytu. kde je psane, ze po roce a pul, musi byt mobil v tak dezolatnem stavu ?
znam spousty lidi, co maji mobil i po dvou letech jak novy.
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #36 v: 24. Červenec 2010, 18:08 »

to je fakt vtipný... Grin po 2 měsících se mi začal loupat ten kryt nad displejem, c702 na to trpí, myslim, že se to tu i někdy řešilo na fóru, když byl mobil novej..už nevím jak vysvětlit, že ten kryt tam nechybí, jen je z něj sloupaná barva... Pomozte mi někdo... Mám 3 roky nokii n73 a taky ten kryt vypadá líp, než na c702...
uložena
GTA4
Anonym
« Odpověď #37 v: 24. Červenec 2010, 18:14 »

to chces rict, ze nad displejem je ten kryt v poradku ? a ta krytka fotaku, taky nic moc. v takem stavu se nedivim, ze reklamaci zamitli
to já taky ne tam chybí kus krytu a kritka foťáku je na křivo
BTW s tim bych ho bejt na jejich místě poslal do pr**le
s tím musel hodit o zeď nevěřím že by se až tak běžným používanim domlátí
mám takz C702 trochu si ce má barvu ošoupanou ale jinak v pohodě na displey milimerová ryžka a to ho nosím v obalu njn plastové displeje
Pro Crazyfrog si zajdi k očnímu když nevidíš že ti tam kus krytu chybí
« Poslední úprava: 24. Červenec 2010, 18:19 od GTA4 » uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 24. Červenec 2010, 18:22 »

že to vůbec řešim...když ten blbej kryt mě fakt nezajímá...snad vim, jestli mám ošoupanej kryt nebo ne...BOŽE
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #39 v: 24. Červenec 2010, 19:42 »

dej sem lepsi fotku z lepsiho uhlu
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #40 v: 24. Červenec 2010, 19:47 »

teď bohužel nemám u sebe foťák, abych to nafotil..ale lidi, o ten přední kryt vůbec nejde...dělám v kamenictví - prašné prostředí, mobil mám pořád v kapse, tak se to o ten prach prostě ošoupalo..
uložena
mforce
Uživatel
***
Telefon: SE c905 Brown+4gb M2
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #41 v: 24. Červenec 2010, 20:15 »

nemusíš dělat v lomu ten kryt se ošoupe i při normálním používání.dělal sem ve fabrice kde bylo skoro sterilní prostředí a po 2měsících bylo hotovo Cry
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #42 v: 24. Červenec 2010, 20:19 »

dekuju...konečně mi to taky někdo potvrzuje...
uložena
mforce
Uživatel
***
Telefon: SE c905 Brown+4gb M2
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #43 v: 24. Červenec 2010, 20:36 »

A to radši nemluvím o tom HOOODNĚ VYDAŘENÝM FASTPORTU  to je na ránu Angry
uložena
peterss
Anonym
« Odpověď #44 v: 24. Červenec 2010, 21:43 »

hm, jak vidim, chybejici cast krytu je malickost, co nestoji za rec.
ohledne fastportu, od dob prechodu na fastport nemam s timto konektorem problem. a to mi preslo rukama uz hodne modelu z fastportem
uložena
mforce
Uživatel
***
Telefon: SE c905 Brown+4gb M2
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #45 v: 25. Červenec 2010, 05:22 »

Šmarjá chlape tady nejde o CHYBĚJÍCÍ ČÁST KRYTU ale o to že ty kryty se loupou a odírají ;)měl jsem k750ku,k800ku i k790ku a fastport bez problémů ale u c702 prostě začal blbnout.takže někde je něco špatně nebo je to opotřebení a nedá se nic dělat.jinak po úpravach mě c702 vyhovovala asi nejvíc ze všech SE co sem měl.ted mam k850 jasně je to starej foun ale je jako novej a za pár peněz a upravovat se dá taky pěkně a hlavně fotí docela slušně a to je to co potřebuju
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #46 v: 25. Červenec 2010, 11:22 »

Co to plácáš? Četl jsi název vlákna? Při reklamaci má kus uštíplýho krytu sakra váhu a opakuji, mám i pár mobilů dýl, jak 2 roky a dostavájí hustě zabrat a při tom vypadaj jak nový, to na fotce je prasárna a ať mi nikdo netvrdí, že s tím mobilem nedribloval, běžným používáním ho nemůže takhle zhuntovat, tomu prostě nevěřím a tomu prodejci se pomalu, ale jistě omlouvám a jeho argumentům začínám rozumět...
uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #47 v: 25. Červenec 2010, 11:34 »

hej vy mi připadáte fakt divný...kolikrát sem mám psát, že ten kryt neni odštíplej na žádném místě !!!!!!!!!! jen je ošoupanej lak...to možná ty dribluješ s telefonama, já ne...
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #48 v: 25. Červenec 2010, 11:58 »

Měl jsem 1/2 roku taky C702ku a neměla jedinej šrám ani oděrku (nosil jsem ji v pouzdře a choval se k ní slušně), ale i tak nevěřím, že běžným používáním můžeš mobil takhle "vohoblovat". Měl jsem už možná stovky mobilů, ale NIKDY žádnej nevypadal tak, jako ta tvoje zánovní troska... Opravdu jsem zvědav, jak ta tvá reklamace dopadne, ale začínám ji vidět bledě...
« Poslední úprava: 25. Červenec 2010, 12:00 od VaRo » uložena
Crazyfrog
Uživatel
***
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #49 v: 25. Červenec 2010, 12:02 »

taky jsem měl hodně mobilů a c702 vypadá co se krytu týče nejhůře, ale ke všem jsem se choval stejně..nosil je v kapse..toť vše...nemůžu si zase dovolit kupovat každýho půl roku novej mobil, takže nemám důvod se k němu chovat jak ke hnoji...a ano, v pouzdře ho nenosím a nikdy jsem žádnej mobil nenosil, nevyhovuje mi to...to je asi ten rozdíl, proč tvá vypadal lépe, než ta má...
uložena
figycom
Anonym
« Odpověď #50 v: 25. Červenec 2010, 13:02 »

Crazyfrog dám ti radu dej to do servisu a nech si to opravit na vlastní naklady a budeš mít klid  Smajlík momentálně nej řešení pro tebe Roll Eyes
VaRo- pleas LOCK
« Poslední úprava: 25. Červenec 2010, 13:08 od figycom™ » uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #51 v: 25. Červenec 2010, 13:42 »

figycom™ - souhlas, vše, co mohlo být řečeno, řečeno bylo. Zamykám...
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 4 [Vše]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C702 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: 4. reklamace - problém
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.