SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 13:38

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Blesk na Xperii X1
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Blesk na Xperii X1  (Zobrazeno 3088 x)
hajtla
Uživatel
***
Telefon: P800, P910i,P1i
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« v: 16. Červen 2010, 21:42 »

Zdravím, ať hledám jak hledám, tak jsem nenašel téma, kde by se řešil problém s permanentně svítícím bleskem při focení s xperii X1.
Věc se má tak, že když zapnu blesk, nebleskne pouze v době, kdy držím zaostření, nebo přímo focení, ale svítí neustále celou dobu dokud všem nevypálí oči a po dotisknutí tlačítka blikne a zhasne při náhledu fotky, poté se ihned rozsvítí.
A pekelně mi to vadí, nechci všechny při focení oslepovat.
Už sjem si zvykl na prst před diodou, ale to je docela provizorní řešení, ne? Flashoval jsem i systém, takže tím to nebylo, jak jsem si původně myslel. verze 6.1
Díky moc za odpovědi a rady
uložena
orange
Uživatel
***
Telefon: SE X10 (b&w)
Příspěvků: 31



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 16. Červen 2010, 23:19 »

A nemáš to jen špatně nastavené?Já mám v x1 ROM (6.5) z XDA. V nastavení foťáku mám tři možnosti: off , on , auto flash. Když dám on, tak se dioda chová stéjně jak popisuješ. Tak mrkni do nastavení, když tam budeš mít možnosti jen on a off, tak nahrej jinou ROM.Myslím že jsem ale někde viděl nějaký cabík, co přidává auto flash, který by vyřešil tvůj problém. Pokud nic z toho nepomůže, tak udělej HR a pokud ani to, tak servis.
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 17. Červen 2010, 09:07 »

Zkusil bych nahrát prostředí kamery z firmware R3a, pokud nepomůže, tak bych zkusil aplikaci typu TorchButton, hTorch, které umí ovládat přisvícení diody. Pokud nepomůže ani jedno, tak asi reklamace.
uložena
hajtla
Uživatel
***
Telefon: P800, P910i,P1i
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 19. Červen 2010, 13:13 »

takže díky za rady, ale nepomohlo nic, u foťáku opravdu jen on off, přehrávat romku se mi až tak moc nechce, mám tam původní En 6.1 verzi. uvítal bych cabík na vyladění této funkce, ale nemohu najít.
Díky moc za případné odkazy na cab., nebo i doporučení na jakou verzi wm foun přehrát.
uložena
hajtla
Uživatel
***
Telefon: P800, P910i,P1i
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 19. Červen 2010, 13:36 »

hledal jsem a našel jsem cabik co mi přidává pár funkcí jako třeba auto flash a geo tagging, ale auto flash nefunguje, i když jsem naprosté tmě, tak nebleskne. reklamovat nemohu, nemám záruční list. Podle mě je ale problém určitě v programu, jinak foťák bleská, ale předem svítí:-(
Díky moc za předchozí rady, S Wm začínám, předtím jsem měl jen Pčka se symbianem
uložena
hajtla
Uživatel
***
Telefon: P800, P910i,P1i
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 19. Červen 2010, 14:54 »

Nevydržel jsem a zkusil update telefonu přes SEUS, jeslti by to nemohl pořešit, po updatu se nic moc nezměnilo, krom toho, že se mi konečně bez dovolení nenapojuje k placenému internetu což mě min. měsíc stálo 800Kč.
No zpět k tématu, po updatu jsem instaloval cab pro přidání autoflash atd k fotoaparátu a už to funguje.
Takže Díky moc za rady. Vše vyřešeno. Mrknutí
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Blesk na Xperii X1
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.