SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 15:55

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C702 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Nefukční klávesy 5, c, vstup do menu
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Nefukční klávesy 5, c, vstup do menu  (Zobrazeno 4174 x)
shenmue
Uživatel
***
Telefon: SE C702
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« v: 16. Červen 2010, 08:00 »

Zdravím všechny,
mám takový problém s C702. Nefungují mi klávesy 5, c, a centrální kříž pro vstup do menu a navigaci. Telefon byl již třikrát v servisu, z toho první dva pokusy o opravu dopadli neúspěšně. Respektive prodejce zaznamenal do záručního listu, že byl telefon opraven výrobcem a po zapnutí MT se cca po 2 hodinách projevila závada znovu. Po druhé návštěvě servisu se situace opakovala, ale zřejmě došlo k vylepšení Smajlík a telefon se neuvěřitelně zpomalil (v podstatě ho nelze používat), při třetím zaslání do servisu se telefon vrátil s tím, že se u prodejce vada projevila, ale po cestě k výrobci se telefon sám záhadně opravil a v servisu se vada neprojevila (přičemž v servisu byl 19 dní - nechápu co tam s ním tedy dělali).

Dotaz tedy je jestli máte s podobným problémem zkušenosti - chtěl jsem zkusit upgradovat software, ale bohužel k upgradu přes SEUS potřebuji fční klávesu C. A jestli máte někdo zkušenosti s tím, že servis odmítá vámi popisovanou závadu a jak jste to případně řešili, když tam prostě nemůžu dojít a ukázat jim to Sad. Kupoval jsem MT přes internetový obchod, takže ho posílám poštou s popisem závady.
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 16. Červen 2010, 08:23 »

Zašel bych sem a ukázal jim to, jak to nefunguje:)
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 16. Červen 2010, 13:04 »

Hudasp

jsi to nejak nepochopil, vetsina sesvisu je v cechach a napriklad ja jsem ze severni moravy pri reklamaci se taky spoleham na postu nevim proc bych mel jezdit do prahy.

Mas 2 moznosti je mozne ze ti prodejce lhal protoze telefon je sedy dovoz a tudiz ho ani do znackoveho servisu nemohl poslat.
Nebo se na to servis vylozene vykaslal to bych si pak treba telefonicky stezoval.
Nechapu jak si servis muze dovolit napsat takovou hovadinu ze se u nich zavada neprojevila kdyz ji maji sepsanou na papiru od prodejce a poslat to se zavadou zpet.
« Poslední úprava: 16. Červen 2010, 13:06 od Ganimed » uložena

shenmue
Uživatel
***
Telefon: SE C702
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 16. Červen 2010, 18:29 »

Právě... moc se mi tam nechce, do Prahy se moc nedostanu, ale tak poslal jsem ho a když to zase neprojde, tak uvidíme. Asi mi nic jiného nezbude než si udělat výlet. No a jestli mi to nevezmou v Prase, protože je to nějaká dovezená prasárnička, tak pojedu až do Liberce Sad do toho obchodu.... fuj
uložena
Raduzz
Uživatel
***
Telefon: w580i
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 28. Srpen 2010, 19:28 »

mám úplně stejný problém. a určitě nejsme sami. když tak mě prosím kontaktuj na z125(zavináč)seznam(tečka)cz
společně se nám ty telefony určitě podaří vyreklamovat
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C702 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Nefukční klávesy 5, c, vstup do menu
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 19 dotazů.