SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 16:27

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Hry a aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Aplikace na X10 Mini - které fungují a které ne
Strana: 1 ... 5 6 [7] 8
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Aplikace na X10 Mini - které fungují a které ne  (Zobrazeno 44973 x)
Crazer9
Uživatel
***
Telefon: SE X10 Mini Pro
Příspěvků: 47



Zobrazit profil
« Odpověď #90 v: 17. Říjen 2010, 22:53 »

ja pouzivam Documents To Go (Word,Excel,PDF..), pak je dobry jeste RepliGo Reader
uložena

bit.ly/eBTBi6
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #91 v: 18. Říjen 2010, 07:21 »

Chcel som sa spitat aky program používate na prezeranie pdf .

Jestli chces neco neplaceneho, tak ja drive pouzival PDF Viewer, ale je to uz davno, takze netusim, v jake kondici se ted nachazi.
uložena
korenisko
Anonym
« Odpověď #92 v: 18. Říjen 2010, 09:05 »

OfficeSuite viewer. Nesťahuj z marketu ale z PlayNow. Bude v CZ/SK a aspoň u mňa nepýta kod
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #93 v: 18. Říjen 2010, 09:44 »

Dovoluji si opakovat svou prosbu, na kterou dosud nikdo nereagoval a ktera je pro me pri vyberu tohoto telefonu budouci majitelce zasadni:

Prosil bych nekoho, kdo pouziva defaultni prostredi, aby vyzkousel funkcnost Artis Fancy Contacts Widgetu, nejlepe v ruznych velikostnich variantach, predem diky a kdyby nekdo i hodil obrazek, jak to vypada, bude mu vdecen jeste vic.
uložena
Dubus
Anonym
« Odpověď #94 v: 21. Říjen 2010, 09:19 »

OfficeSuite viewer. Nesťahuj z marketu ale z PlayNow. Bude v CZ/SK a aspoň u mňa nepýta kod

Ten mam ale nezvláda interpunkčné znamienka  Huh a lúštiť sa mi nechce  Lips sealed
Vyskúšal som ich kopu ale niektoré nezoberu pdf-ko väčšie ako 10 mega a ine zasa nefungujú offline  Cry
« Poslední úprava: 21. Říjen 2010, 09:25 od Dubus » uložena
kuchna
Uživatel
***
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #95 v: 21. Říjen 2010, 15:05 »

Ahoj, sháním přehrávač MixZing na X10 mini, ale v marketu vidím jenom placený add-on, ale samotnou aplikaci na marketu nemůžu najít. Tak jsem stáhnul pár verzí z rapidu apod, ale žádná nešla nainstalovat. Máte někto tuto aplikaci na X10 mini ? Pokud ano, prosím pošlete mi ji nějak, nebo poraďte, už mně nebaví hledat. Bral bych i jinou aplikaci pro přehrávání mp3, ale potřebuji ekvalizér, jinak se to nedá poslouchat. Poraďte prosím.
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #96 v: 21. Říjen 2010, 16:53 »

Spíš než ekvalizér ti doporučim aplikaci Audio Hack (free verze na marketu). Notně vylepší zvukovej výstup telefonu.
uložena
kuchna
Uživatel
***
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #97 v: 22. Říjen 2010, 08:23 »

Díky za tip, ale AUDIOHACK jsem na Marketu nenalezl. A bohužel se mi to stává poměrně často, že si dle diskuse ve foru nebo třeba na AppBrain najdu něco zajímavého, ale pak to ztroskotá na tom, že to v marketu nevidím. Samozřejmě vím, že se dají aplikace sehnat i jinde a jinak, ale složitější cestou. Kolega má nějaký komunikátor od HP s androidem 1.6 a ten tam obě mnou hledané aplikace má. A tak mě napadá otázka: Nefiltruje Market aplikace podle toho, zda jsou pro konkrétní přístroj vhodné, či nikoli Huh

Mimochodem, dostal jsem díky tomuto fóru doporučení na Astro Player, který plně vyhovuje mým požadavkům na poslech hudby. Jak už jsem tady od někoho četl, co bychom si počali bez tohoto fóra ! Díky !
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #98 v: 22. Říjen 2010, 08:34 »

Jukni sem, tady je free lite verze, která ale běžně postačí. Na 845 i Milestone má V2 vynikající výsledky (všechno ale zkoušeno na Eclair, ať se de SE vycpat s 1.6). Jen se trošku bojím skinu, neni to dělaný na QVGA (na 845 jsem musel sjet dolu optickym joystickem pod obraz na neviditelné tlačítko, kde se patch aplikuje, u X10 mini nevim, jak to uděláš, když nemáš kurzorový tlačítka k dispozici). Aplikaci jsem také nenašel na Marketu teď, asi jí smázli. Jinak se na Marketu aplikace filtrujou dle dostupného OS a kompatibility aplikace s ním minimálně.

Zkoušel jsem vícero přehrávačů a vždy jsem skončil na klasickym stock Android přehrávači. Umí vše potřebné, je přehledný a rychlý. Bez reklam a grafických blbostí, který jen zbytečně zatěžujou procesor.
« Poslední úprava: 22. Říjen 2010, 08:39 od HUdasp » uložena
sony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 511


Zobrazit profil
« Odpověď #99 v: 17. Prosinec 2010, 20:54 »

-na moju x10mini som stiahol nové google mapy 5.0,už ste skúsili?                                   
-z marketu som stiahol apl. accuweather a po instalacii nejde spustit,vypisuje,že apl.sa neočakavane vypla. kamarat ma tuto aplikaciu v lg optimuse G540,a považujem ju za veľmi vydarenú,prečo nejde spustiť?
uložena

Xperia Neo Blue,Sony Vaio VPCEB3S
legia
Uživatel
***
Telefon: SE X10 Mini Pro
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #100 v: 17. Prosinec 2010, 22:58 »

Tak jsem celý nadšený ze Springpadu hledal stejnojmennou aplikaci na Marketu a nic  Cry

EDIT: Navzdory vyjádření autorů, že nepodporují malé displeje jsem zkušebně stáhnul Springpad z m.getjar.com a zatím funguje bezvadně  Tongue
« Poslední úprava: 19. Prosinec 2010, 11:09 od legia » uložena
sony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 511


Zobrazit profil
« Odpověď #101 v: 19. Prosinec 2010, 10:03 »

nove google mapy 5.0 idu na x10mini v 3D,a v offline?
uložena

Xperia Neo Blue,Sony Vaio VPCEB3S
Piti20
Uživatel
***
Telefon: C905, Xperia X10 mini pro, C510
Příspěvků: 963


Zobrazit profil
« Odpověď #102 v: 19. Prosinec 2010, 17:52 »

3D nie, offline ano
uložena
korenisko
Anonym
« Odpověď #103 v: 19. Prosinec 2010, 22:46 »

3D ano
uložena
sony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 511


Zobrazit profil
« Odpověď #104 v: 20. Prosinec 2010, 00:08 »

3D ti ide? to ako? ja napr. na mape Viedne vidim akesi 3D budovy,ale určite to neni to pravé 3D,neda sa tam otacat okolo tej budovy,a tak podobne. na to treba asi multitouch,ne?
uložena

Xperia Neo Blue,Sony Vaio VPCEB3S
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 5 6 [7] 8
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Hry a aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Aplikace na X10 Mini - které fungují a které ne
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.