SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 19:43

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson X10 Mini v redakci - máte otázky?
Strana: 1 ... 15 16 [17]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson X10 Mini v redakci - máte otázky?  (Zobrazeno 81282 x)
servacek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X10 mini
Příspěvků: 3



Zobrazit profil
« Odpověď #240 v: 19. Červenec 2011, 16:59 »

Měl bych dotaz zda jste se setkali s problémem nefunkčního mikrofonu v IM aplikacích jako skype a nimbuzz. Donedávna jsem je používal pro internetové voláni z mobilu (xperia X10 mini) úplně bez problémů. Ale už to z nějakého důvodu nejde. Ani factory reset nepomohl. Prostě mě nikdo neslyší, ale já slyším ostatní v pořádku. Děkuji za jakoukoliv radu. Normální GSM volání funguje.   Cry
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #241 v: 19. Červenec 2011, 18:53 »

Pripajas sa cez mobilny inetrnet operatora, ci cez wifi? Ak cez operatora, je mozne, ze ti operator blokuje ip telefonovanie. To je normalne spravanie sa mobilnych operatorov a ochranu voci strate zisku.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
servacek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X10 mini
Příspěvků: 3



Zobrazit profil
« Odpověď #242 v: 22. Červenec 2011, 18:27 »

Pripajas sa cez mobilny inetrnet operatora, ci cez wifi? Ak cez operatora, je mozne, ze ti operator blokuje ip telefonovanie. To je normalne spravanie sa mobilnych operatorov a ochranu voci strate zisku.
samozřejmě jsem to zkoušel přes wi-fi. seděl jsem hned u routeru, 100% signál a nic.
uložena
sony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 511


Zobrazit profil
« Odpověď #243 v: 25. Červenec 2011, 09:01 »

nechcem už x10 mini,čím skor bude iný telefon,tým lepšie: Telefon som flashol cez SEUS,teda uplne vycistil od aplikacii a dal do tovarenskej podoby. Vcera v noci i cez den som mal na telefone zapnutý režim lietadlo,teda bez všetkých signálov!! A si predstavte mi bateria klesla v noci zo 100 na cca 75%,a takisto aj cez deň!
V režime lietadlo,ked telefon bol nonstop zahsnutý!!!!!!!!!!!

A čo ma ešte hnevá je tá vnutorna pamet na aplikácie!!! V dnesnej dobe OS android,malá pamäť! Nepoužiteľná!!!! 

Neóóóóó Cheesy
uložena

Xperia Neo Blue,Sony Vaio VPCEB3S
Haski
Uživatel
***
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #244 v: 25. Červenec 2011, 12:08 »

Ja mám X10 mini asi měsíc.
Co mě opravdu štve je malej display, android 2.1 bez rootu a pak baterie.

Běžně mi vydrží tak 1,5 dne (rano vypojím a druhý den na noc nabíjím)
Telefon ale teď zkouším a poprvé si s ním moc nehráju a podle Android Info má teď:

46h provozu (ještě zbývá 25% baterie)
Pohotovostní režim 1: 42%
Pohotovostní režim 2: 27%
Zobrazení:                 23%
WIFI:                        6%
Android:                    4%

Wifi (chat) asi 30min
BT (jen zapnuto přes autoradio) asi 30min
GPS asi 15min
Osvětlení mám většinou na max.
Denně aspon 5sms přijal a tak 5sms odeslal a do cca 5x 2min hovorů denně
Synchronizace a vse automatické jsem povypínal.

Pro úpravu jsem použil programy LauncherPro, GoSMS, GO KB CZ qwertz, ES File, ES Task (manuálně), Battery Widget of JEONG...atd.

Baterii vybíjím k 5% až 2% stavu. S SE K550 (což je také Li-Pol) jsem to dodržoval taky a po 4 letech baterie vydrží pořád stejně.
« Poslední úprava: 26. Červenec 2011, 07:23 od Haski » uložena
servacek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X10 mini
Příspěvků: 3



Zobrazit profil
« Odpověď #245 v: 26. Červenec 2011, 18:13 »

A internetová telefonie Vám dunguje? Baterka je fakt ubohá, ale mě by zajímalo jetli blbne skype a nibuzz jen mě nebo na X10 mini obecně. SIPdroid funguje v poho i na 3G. Volám přes něj v poho.
uložena
raiderkilo
Uživatel
***
Telefon: SE xPeria E10i Mini
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #246 v: 08. Srpen 2011, 14:27 »

Pokiaľ hľadáte telefón z výdržou mali ste zostať pri dumbových telefónoch,maximálna výdrž X10i Mini bez šetrenia je cca. necelý jeden deň,pokiaľ budete spravovať napájanie,dáta,podsvietenie atď. dostanete sa na dva dni a viac,avšak v takomto režime Mini nieje smartfón ale dumbfón.
uložena
vlado37vlado
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10 mini
Příspěvků: 62


Zobrazit profil
« Odpověď #247 v: 08. Srpen 2011, 16:30 »

mne vydrzi x10 mini v pohode 2,5 az 3 dni a to pouzivam wifi denne 3 hodinky
uložena
sony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 511


Zobrazit profil
« Odpověď #248 v: 08. Srpen 2011, 20:48 »

Pokiaľ hľadáte telefón z výdržou mali ste zostať pri dumbových telefónoch,maximálna výdrž X10i Mini bez šetrenia je cca. necelý jeden deň,pokiaľ budete spravovať napájanie,dáta,podsvietenie atď. dostanete sa na dva dni a viac,avšak v takomto režime Mini nieje smartfón ale dumbfón.
absolútny súhlas. Na to,že to ma taky maly displej,a aj rozlisenie,vydrži velmi málo....
uložena

Xperia Neo Blue,Sony Vaio VPCEB3S
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #249 v: 09. Srpen 2011, 06:06 »

Tak se taky jukněte na baterku. Necelých 1000 mAh je snad co nejméně, co jsem u OS Android viděl. S tim neudělá nic sebelepší ROM.
uložena
renik
Uživatel
***
Telefon: SE X10 mini
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #250 v: 29. Listopad 2011, 16:37 »

Zdravím,

mam tento skvely SE X10 mini asi od augusta a stale este objavujem jeho schopnosti Smajlík.
Chcem poprosiť o radu - v mobile mi nejde aplikácia youtube, ked som ju chcela stiahnut z android marketu tak mi tam vyskočilo "aplikacia nie je kompatibilná s telefonom", tiež ziadne videa z netu sa nedaju prehrat - pyta si to  adobe flash player - to tiez neviem do mobilu dostať. V mobile mam android 2.1.
Ďakujem za odpoveď  Cheesy
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 15 16 [17]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson X10 Mini v redakci - máte otázky?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.