SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 20:31

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson X10 Mini v redakci - máte otázky?
Strana: 1 [2] 3 4 ... 17
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson X10 Mini v redakci - máte otázky?  (Zobrazeno 81283 x)
Piti20
Uživatel
***
Telefon: C905, Xperia X10 mini pro, C510
Příspěvků: 963


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 31. Květen 2010, 12:50 »

Fotoaparát se skvěle ovládá, kvalitu fotografií jsem ale zatím moc nezkoumal. Vnitřní paměť je 128 MB, baterii moc nemám jak poznat Smajlík

nejde ani o kvalitu ako taku... len ci sa na to da divat...

BTW: u starsich HTC ako je G1 (resp. T-mobile) a pod padlo vyhlasenie ze nebudu mat update na 2.2 pretoze ich vnutorna pamat nestaci na stiahnutie instalecneho balicka. Pokial ma pamat neklame tak prave G1 ma vnutornu pamat 256 MB tz. raz tolko ako X10 mini. A tak moja otazka: bude 128MB stacit vobec na 2.1? Undecided
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 31. Květen 2010, 14:43 »

Jenze tech 256mb je celkova pamet a v tom je i vsechno to, co tam byt musi a co tam Google a HTC nutne dat museli, tzn. celej system a vsechno k tomu. Vem si, ze treba X10 ma ROM 1gb, ale pro aplikace mas neco kolem pulky, tzn. ze druha pulka patri systemu a vsem tem SE made vecem. Z toho plyne, ze celkova pamet v X10 mini musi byt nutne vetsi nez 128mb, protoze tech 128 je vyhrazeno jako partition jen pro aplikace, ale system atd. je jinde. Je otazka, kolik mista je "jinde", ale jit by to imho melo.
uložena
Piti20
Uživatel
***
Telefon: C905, Xperia X10 mini pro, C510
Příspěvků: 963


Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 31. Květen 2010, 18:51 »

tak uvidime, snad to pojde a se sa na to opat nevykasle
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 01. Červen 2010, 08:24 »

Mam dotaz k aplikaci EMAIL. Z videa jsem si vsim, ze jako prilohu k mailu pres dodanou aplikaci lze pridat jen video,audio nebo obrazek, ale ne jakykoliv soubor, napr. dokument. Lze to nejak obejit nebo je treba pouzit roadsync mail?
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #19 v: 01. Červen 2010, 09:12 »

No já používám spíše aplikaci Gmail (mám účet u Googlu), kde mohu k emailu přidat jakýkoliv soubor Smajlík
Po kliknutí na vložení souboru se můžu přes Astro prokliknout do správce souborů a přílohu vybírám jakoby v něm, odeslat tak můžu i takový soubor, který X10 Mini neumí přečíst...
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 01. Červen 2010, 09:34 »

JJ ja to tak taky delam, jenze Mini pro chci pro otce a ten pouziva pro soukrome ucely vyhradne mail na seznamu a znas to, stareho psa novym kouskum nenaucis. Proto to zjistuju takhle podrobne, abych mel jistotu, ze pujde vse bez komplikaci. To se tyka i mych dotazu na Roadsync pro firemni pouziti, no proste bych ten mobil chtel mit desitek minut v ruce a bylo by Cheesy
uložena
obluda zelená
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8-00
Příspěvků: 253



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 v: 01. Červen 2010, 20:28 »

Uživatel: Brůča1 na fóru MM
Od června je v nabídce Vodafonu za 5 977 kč(...)
uložena

Občas se tady objevím.
Motorola T180 -> Nokia 3140 -> SE Z600 -> Nokia 3410 -> SE K750i -> SE K790i -> Nokia N8-00
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 02. Červen 2010, 07:23 »

Cena je to sice pekna, jenze otazka je, jak to bude s FW, jestli tam VF zas neda nejake sve veci a pak bude update v nedohlednu  Sad
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #23 v: 02. Červen 2010, 16:54 »

Dneska jsem se vydal na fotografický výlet s X10 Mini a buď jsem naprosto hloupý (což je taky varianta, to počasí už mi leze na nervy) nebo nedokážu ve fotoaparátu X10 Mini nastavit prakticky nic, vyjma druhu ostření a blesku. Jsem mimo,mám špatný kus nebo to takto je vlastnost? Pokud tady někdo další má X10 Mini, tak prosím o vyzkoušení a odpověď. Děkuji Smajlík
uložena
jansvanda
Uživatel
***
Telefon: c905
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 02. Červen 2010, 18:42 »

Zajimalo by me jestli MINI nahrava video v AAC stereo?Huh ano nebo ne ??
Jaky je displej v porovnani s displejem w995??? ...nekde sem cetl ze ma lepsi displej i nez Vivaz coz je pitomina kdyz ma maly rozliseni nebo ne ?.......
A co fotky v porovnani s w995?Huh chybi tam dost ty tri megapx Huh ..... vlastne kdyz nad tim tak premyslim tak me zajima celkove srovnani s w995...protoze ten jsem vlastnil a byl to skvely multimedialni foun......Jake je prehravani hudby z hlasiteho repraku oproti w995 stereo?Huh
Muzes nafotit jednu dve fotky vedle w995 at si vice predstavim tu velikost.....
Předem děkuji
uložena
bubakkaja
Uživatel
***
Příspěvků: 228



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 02. Červen 2010, 18:58 »

Mozna hloupa otazka ale pokud ho koupi od Vodafone je mozne nahrat tam original necustomizovany soft nebo to jde jen u obyc.telefonu?Huh Cheesy
uložena
obluda zelená
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8-00
Příspěvků: 253



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 v: 02. Červen 2010, 19:44 »

Jozef Cmar: Mám takový pocit, že to opravdu tak, viděl jsem to v různých videích na Youtube. Kdyžtak se na ně ještě zkus podívat, jestli se opravdu nemýlím.
uložena

Občas se tady objevím.
Motorola T180 -> Nokia 3140 -> SE Z600 -> Nokia 3410 -> SE K750i -> SE K790i -> Nokia N8-00
Joza
Anonym
« Odpověď #27 v: 02. Červen 2010, 20:05 »

Pokud se vám nechce čekat na článek a zajímá vás, jaké fotografie zvládne pořídit X10 Mini, můžete zamířit do naší galerie:

http://galerie.semania.com/thumbnails.php?album=868&page=4
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 03. Červen 2010, 07:36 »

Imho ten fotak zadne dalsi nastaveni nema, je proste jednoduchej a krome blesku a scen tam uz snad jde jen prepinat na video, nebo jeste neco navic? Kdyz uz jsme u toho, co ja bych dal za to, kdyby u velke X10 byl ten odkaz na blesk (svetlo) primo "na plose" pri foceni a ne tak stupidne v menu, kdo to ma porad prochazet kdyz chce chytit momentku..
uložena
jansvanda
Uživatel
***
Telefon: c905
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 03. Červen 2010, 15:18 »

Zajimalo by me jestli MINI nahrava video v AAC stereo?Huh ano nebo ne ??
Jaky je displej v porovnani s displejem w995??? ...nekde sem cetl ze ma lepsi displej i nez Vivaz coz je pitomina kdyz ma maly rozliseni nebo ne ?.......
A co fotky v porovnani s w995?Huh chybi tam dost ty tri megapx Huh ..... vlastne kdyz nad tim tak premyslim tak me zajima celkove srovnani s w995...protoze ten jsem vlastnil a byl to skvely multimedialni foun......Jake je prehravani hudby z hlasiteho repraku oproti w995 stereo?Huh
Muzes nafotit jednu dve fotky vedle w995 at si vice predstavim tu velikost.....
Předem děkuji


Takze to co jsem ted citoval jsem daval jako dotaz do sekce Mini Pro...nikdo neodpovedel...tak jsem to dal sem....a taky nic...tak vas prosim jeste jednou laskave odpovezte...:-)
Diky
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 ... 17
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson X10 Mini v redakci - máte otázky?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.