SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 15:21

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson X10 Mini v redakci - máte otázky?
Strana: [1] 2 3 ... 17
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson X10 Mini v redakci - máte otázky?  (Zobrazeno 81237 x)
Joza
Anonym
« v: 25. Květen 2010, 11:58 »

Do redakce nám dorazil už i třetí telefon s operačním systémem Google Android - XPERIA X10 Mini, díky shodě náhod tak mám jedinečnou možnost srovnat současně všechny tři krásné komunikátory s Androidem. Pokud máte na X10 Mini jakoukoliv otázku, ptejte se. Za sebe mohu říci, že telefon je krásný, ale před modelem X10 Mini Pro mu přednost nedám, holt jsem ulítlý na klávesnici a nedám na ni dopustit...
« Poslední úprava: 07. Srpen 2010, 19:20 od Jozef Cmar » uložena
Piti20
Uživatel
***
Telefon: C905, Xperia X10 mini pro, C510
Příspěvků: 963


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 25. Květen 2010, 12:07 »

a ako sa pise na display-i? normanej klavesnici sa to asi nevyrovna ze...
uložena
bubakkaja
Uživatel
***
Příspěvků: 228



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 25. Květen 2010, 19:37 »

Jak je hlasity mikrofon a reproduktor?
A dalsi vec je kdyz je ten telefon tak maly nemusi se moc rvat do mikrofonu aby ten druhy slysel?
Jak se jevi displej.Vim  ze za tyden nejde zjistit jak na tom bude ale mohl by vydrzet nebo staci nepatrny zadrhel a je na nem videt poskrabani?
« Poslední úprava: 27. Květen 2010, 20:34 od bubakkaja » uložena
Srandista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K510i, K610im, W995, Xperia Arc Blue
Příspěvků: 262



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 26. Květen 2010, 14:23 »

Zaujimalo by ma, co viedlo SE k tomu, aby baterku zabudoval do tela tak, aby nebola vymenitelna bezny uzivatelom. Hlavne vzhladom na to, ze Mini Pro toto umoznuje...
uložena
Mr.Kev
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K800i
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 26. Květen 2010, 15:54 »

Trochu hloupá otázka: Jde u přístrojů poznat těch pár milimetrů navíc a vypadá kvůli tomu Mini Pro vedle Mini jako přerostlá obluda?
uložena

Myslím, že podceňujete výhody prostých zkratek Smajlík
bubakkaja
Uživatel
***
Příspěvků: 228



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 26. Květen 2010, 21:24 »

V jakem rozliseni nataci video?
« Poslední úprava: 27. Květen 2010, 20:33 od bubakkaja » uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #6 v: 27. Květen 2010, 06:09 »

Rozdíl mezi Mini a Mini Pro je téměř žádný, oba přístroje jsou malé a krásné. na displeji se dá psát bez problému, ale na větší psaní bych stejně sáhnul po modelu Pro. Nafotím jej v nejbližší době, tak do týdne by tady fotografie mohly být Smajlík Bohužel teď těžce nestíhám, připadám si jak hadra, proto vše trvá o něco déle Smajlík
uložena
Oldřich Mládek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro (SK17i) bílá
Příspěvků: 53


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 28. Květen 2010, 19:11 »

X10 mini je opravdu krasavec. Rozbaloval jsem telefonek s Jožkou a mne uchvátil. Konečně Android pro ženský. Navíc v balení najdete jeden kryt zdarma, v našem případě šlo o nejlákavější limetkový. Ale chlapi zůstanou stejně u černé varianty se soft touch povrchem.
Co se týče psaní, byl jsem překvapen, jak snadno to jde, jak rychle a bez překlepů. Na SMSky a sem tam mailík to bohatě stačí. Poku ale píšete mailů dost a hodně používáte IM, rozhodně Pro verze bude ta lepší. Tu jsem bohužel neměl možnost osahat, minula mne.
Co vedlo SE k integrování baterie do těla telefonu je jednoduchá věc. Čím menší telefon, tím menší baterie. Aby ji tedy o něco zvětšili, napojili ji natvrdo na desku, ušetřilo se pár mm z každé strany a tak výdrž si myslím bude tak o 20 až 30% lepší než by tomu bylo u vyměnitelné baterie. Zde se muselo fakt šetřit. A většině z nás telefon déle než 2 roky nevydrží stejně a po tuto dobu baterka jistě vydrží u drtivé většiny uživatelů.
Ostatní otázky už jsou na Jožkovi, ten ji má doma a nějakou dobu může vše testovat. Mě musí stačit 15 minut.
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #8 v: 29. Květen 2010, 08:42 »

a ako sa pise na display-i? normanej klavesnici sa to asi nevyrovna ze...
Na displeji se píše překvapivě dobře, reakce jsou rychlé,okamžité a přesné. Samozřejmě na velmi intenzivní psaní to není, ale pro běžné použití to bude většině uživatelů bohatě stačit.
uložena
Miky-Bob
Uživatel
***
Telefon: SE X10mini
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 29. Květen 2010, 19:40 »

Včera mi přišel krasavec.Ale bohužel jsem nezjistil nikde jak posílat obrázky,hudbu atd.přez BT do druhého telefonu. Sad Poradte pls.
« Poslední úprava: 29. Květen 2010, 19:45 od Miky-Bob » uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #10 v: 29. Květen 2010, 19:57 »

Dneska jsem X10 Mini podrobil zátěžovému testu co se týče výdrže baterie a také připojení Wi-Fi, stahoval jsem totiž bezdrátově kompletní instalačku Navigonu (necelé dva GB), telefon si s tím poradil aniž by signál vypadl, naprostá spokojenost. Také baterie to ustále, byť po pěti hodinách byla téměř mrtvá...
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 29. Květen 2010, 20:21 »

Jaka ma ta baterie kapacitu plz?

EDIT: Kolik je k dispozici volne pameti v telefonu hnedka po vytazeni z krabice plz?
« Poslední úprava: 30. Květen 2010, 11:09 od Pupu » uložena
Piti20
Uživatel
***
Telefon: C905, Xperia X10 mini pro, C510
Příspěvků: 963


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 30. Květen 2010, 18:20 »

aka je kvalita fotografii? momentalne mam c905 s inym camdriverom a pouzivam ho taktiez ako zalozny fotak tam kde sa mi nechce tahat zrkadlovku... prezijem rozdiel medzi C905 a X10 mini?
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #13 v: 30. Květen 2010, 21:31 »

Fotoaparát se skvěle ovládá, kvalitu fotografií jsem ale zatím moc nezkoumal. Vnitřní paměť je 128 MB, baterii moc nemám jak poznat Smajlík
uložena
Oldřich Mládek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro (SK17i) bílá
Příspěvků: 53


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 v: 31. Květen 2010, 12:21 »

http://www.fonearena.com/sony-ericsson-xperia-x10-mini_1091.html Zde se píše o kapacitě 900 mAh u baterie.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 17
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson X10 Mini v redakci - máte otázky?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.