SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 14:44

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson X10 Mini v redakci - máte otázky?
Strana: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson X10 Mini v redakci - máte otázky?  (Zobrazeno 81236 x)
Joza
Anonym
« Odpověď #45 v: 20. Červen 2010, 12:30 »

Mně tak dva až tři dny:)
uložena
bubakkaja
Uživatel
***
Příspěvků: 228



Zobrazit profil
« Odpověď #46 v: 20. Červen 2010, 19:01 »

Tak to je slusne a muzes porovnat jestli mas s cim hlasitost behem hovoru s w995 - tam slysim moc malo uz mam druhou a je to stejne(myslel jsem ze mam ten predtim spatny)
uložena
mrTT
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE x10mini
Příspěvků: 5



Zobrazit profil
« Odpověď #47 v: 23. Červen 2010, 18:53 »

x 10 mini jsem si koupil,protože se mi moc líbil navíc lákadlo androidu bylo veliké. S telefonem jsem spokojený, ale až tak nejsem spokojený s výdrží baterie. Denně provolám tak 10 minut,napíšu 20 sms a občas kouknu na net,wifi občas,stejně tak gps a telefon, kterej byl ráno nabitej je na 100% na konci dne úplně bez šťávy.. Zkoušel jsem ho párkrát úplně vybít ale nějak to nepomohlo..To je výdrž vážně tak žalostná?vím,že má 600MHz procesor a android a pravděpodobně malou baterii=špatná kombinace na výdrž,ale i tak se mi ten den zdá hodně málo..Umí někdo poradit nějakej trik??Smajlík
uložena

SE-t300->w300i->k800i->x 10mini
vvcrx
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: x10mini,Xmini
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #48 v: 29. Červen 2010, 10:35 »

potřeboval bych poradit s hlasovým vytáčením,mám bth.headset v autě kvůli policii a bezpečnosti,ale za boha nemůžu přijít na to jak na X10mini spustím hlasové vytáčení,nemá někdo zkušenost? díkes
uložena
malci
Uživatel
***
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #49 v: 02. Červenec 2010, 10:37 »

Zkoušel jste někdo ten novej SW? Dá se přes něco zálohovat celej telefon, kromě komunity na webu SE? Ten jejich kouzelnej program SE PC Companion nenabízí u X10 mini zálohu telefonu jako měl PC Suite. Zajímavý je, že u K850 to nabízí zálohu a jiný položky než u X10 mini.

Díky
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #50 v: 06. Srpen 2010, 16:25 »

Nakonec jsem neodolal a objednal si tento krásný telefon Smajlík. V pondělí nebo úterý by měl dorazit, jsem zvědav na zkušenosti s rootem a také na to, jak se od doby recenze pohnul firmware. Dočkáte se dlouhodobých zkušeností a pravidelně vás začnu seznamovat s věcmi ze světa X10 Mini. Budu mít doma Androidí duo Smajlík
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #51 v: 06. Srpen 2010, 21:14 »

ty si za chvili poridís aj mini pro Grin protoze neodolas jeho klavesnici Cheesy
ale vcera sem ho mel v ruce a nejak me ten android nechyta...
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #52 v: 07. Srpen 2010, 08:58 »

Tak, X10 Mini ještě ani nedorazila a už řeším první problém Smajlík
Do jakého pouzdra s ní? Jsem zvyklý nosit telefon v pouzdrech Krusell, u dotykových telefonů preferuji Orbit Flex, ale na X10 Mini v Čr nějak ne a ne najít.
Poradí někdo nějaké kvalitní pouzdro? Nemusí to být nutně Krusell, ale preferuji právě ten Smajlík

PS: potřebuji SEManii oživit, takže možná koupím ještě něco, je potřeba jít s dobou Smajlík
uložena
annicuc
Uživatel
***
Telefon: SE X10 mini
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #53 v: 08. Srpen 2010, 10:36 »

Taky hledam pouzdro na svoji mini :-D a k tomu ty kryty, ale furt nic :-(
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #54 v: 08. Srpen 2010, 14:56 »

Kryty jsou na neoficko obchodech, je to sice "sedivka", ale co se muze na krytu pokazit, ze?
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #55 v: 09. Srpen 2010, 20:54 »

Moje X10 Mini je doma necelé dvě hodinky a už je rootnutá a ořezaná. Brzy se těšte na návod i nějaká videa. Ačkoliv na veliké X10 používám na plochu Zeam, u X10 Mini mi tak nějak lépe sedí ADW launcher, má mnohem více možností nastavení, což se na malém displeji X10 Mini hodí. Jdu si hrát Smajlík

uložena
peterss
Anonym
« Odpověď #56 v: 09. Srpen 2010, 20:56 »

Kryty jsou na neoficko obchodech, je to sice "sedivka", ale co se muze na krytu pokazit, ze?

jen taka "malickost" ze trebars nesedi presne jak original. a to je potom zabava.
uložena
Srandista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K510i, K610im, W995, Xperia Arc Blue
Příspěvků: 262



Zobrazit profil
« Odpověď #57 v: 09. Srpen 2010, 20:57 »

Nakoniec si sa vykaslal na Mini Pro? Ci nebodaj aj to planujes zahrnut do zbierky? Smajlík
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #58 v: 09. Srpen 2010, 21:10 »

Mini Pro mě stále láká - Android jde u SE zkrátka kupředu a má budoucnost, tak jsem měl pocit, že bych se na to měl připravit. Mini Pro ale pořídím až trochu klesne cena případně z druhé ruky, současná cena mi úplně nevoní Smajlík. Ono hodně záleží i co zdejší uživatelé, kdyby se Mini Pro rozjela, neváhal bych. Zatím je tady ale docela ticho...
uložena
subino54
Uživatel
***
Telefon: SE X10 mini
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #59 v: 12. Srpen 2010, 13:32 »

No akurat mi dorazil biely kryt na mini .....vyzera to dobre :-)) Smajlík...dokonca mam pocit ze sedi lepsie ako original cierny   .....Videl som na nete, ze sa da kupit aj original predny kryt (ak by sa poskodil displej a pod). Myslite ze by sa dal niekde zohnat aj v bielom prevedeni?Huh aby bola mini komplet biela??? ;-) .....vyzerala by super ... Mrknutí
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson X10 Mini v redakci - máte otázky?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.