SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 15:07

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: XPERIA X10 a A2DP? HBH-PV715
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: XPERIA X10 a A2DP? HBH-PV715  (Zobrazeno 4793 x)
Karel Attl
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 295



Zobrazit profil
« v: 23. Květen 2010, 15:02 »

Zdravim vsechny, dneska jsem si poridil BT headset HBH-PV715, jak xperia tak headset by mel umet a2dp. Avsak nedari se mi primet je fungovat, v nastaveni telefonu vidim pouze profil telefon a hudba hraje porad zarputile z telefonu. Hovor pres headset funguje. Nepotkal se pls nekdo s podobnych problemem? Prolezl jsem xda a nekolik dalsich for, ale nenasel jsem uspokojivou odpoved.
uložena

XPERIA X10i 2.2
oco1
Uživatel
***
Telefon: X10
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 23. Květen 2010, 19:16 »

To jako myslíš vážně, že si chceš pouštět hudbu z tohodle? Není lepší mít na poslech hudby oba sluchátka? 
uložena
Karel Attl
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 295



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 24. Květen 2010, 09:17 »

Tak je to nouzovka. Ale jde mi o to ze jsem byl prodavacem ujistenej ze to jde, a pritom se mi to nedari zprovoznit
uložena

XPERIA X10i 2.2
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 24. Květen 2010, 10:16 »

co vím, tak BT sluchátka nemívají A2DP, mají různé profily, ale hudbu nepřehrajou, jsou jen na hovory
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 24. Květen 2010, 10:18 »

Taky bych se divil, že toto sluchátko podporuje stereo hudbu. Hloupé Nokie to umí, na WM existuje aplikace (Blue Music myslím, že se jmenuje), na Adroid možná taky něco existuje, ale kvalita bude mizerná.
uložena
milennium
Uživatel
***
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 24. Květen 2010, 11:05 »

BT sluchátko "HBH-PV715" neumí A2DP. Už s principu nemůže umět. A2DP je Stereo BT profil a je určen pro kvalitní přehrávání stereo hudby. HBH-PV715 je monofonní a je naprostá blbost chtít od toho A2DP.
uložena
Karel Attl
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 295



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 24. Květen 2010, 15:06 »

Diky za odpovedi, prodavac je blb:)
uložena

XPERIA X10i 2.2
peterss
Anonym
« Odpověď #7 v: 24. Květen 2010, 21:57 »

no, takze ted asi par lidi vyvedu z omylu, nekoho budu citovat, nekomu poradim, "je naprosta blbost popirat neco, co neni 100% overene", mam HBH PV700 a predstavte si, taku vec, ze jedna z ROMek, co jsem kdysi skousel na ARTEMISOVI, mela v nastaveni BT taku utilitku, A2DP. kdyz jsem to skousel parovat s HBH PV 700 tak jsem jen tak skusil nastavit jako prenos hudby. svete div se, kdyz jsem pustil skladbu v artemisovi, pri spojeni HBH PV700 mel jsem pustenou hudbu ve sluchatku. to je, co ?  Shocked
uz z principu, nejdriv neco vyskousim, a az potom radim
« Poslední úprava: 24. Květen 2010, 22:00 od peterss » uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 v: 25. Květen 2010, 07:07 »

Za 7 let co se pohybuju v mobilním prostředím jsem ještě nikdy neslyšel, že by někdo zprovoznil přehrávání hudby v bluetooth sluchátku přes A2DP nebo se o to pokoušel. Nevím jak to bylo řešeno v Artemisovi, ale sluchátka na 99% mívaj vždy Handsfree profil, headset profil, AVRCP ale A2DP nikoliv.
« Poslední úprava: 25. Květen 2010, 13:56 od MartinChroust » uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
Karel Attl
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 295



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 25. Květen 2010, 10:22 »

No, prave ze zhruba na pulce stranek jsem nasel ze A2DP by melo umet.. A v papirech u sluchatka zadna specifikace neni, jen takovej uplne zakladni navod. Ta artemisi ROMka byla asi nejak zvlastne uvarena? No, asi to tady ale uzavreme, ne? Myslim ze reseni to tedy obecne nema.
uložena

XPERIA X10i 2.2
milennium
Uživatel
***
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 25. Květen 2010, 13:23 »

Vyvádět s omylu můžeš jak chceš, ale fakt je ten, že HBH-PV715 prostě neumí A2DP. Je to prostě a jen "osobní BT HF sluchátko"... Že jsi to na Artemisu rozjel, je pěkná věc, ale nikdy tomu sluchátku nepřidáš profil A2DP...
Konec a můžeš si tvrdit co chceš...
A teď když to tak čtu, tak jsi asi vůbec nepochopil a o čem je A2DP. A2DP není o pouštění muziky do sluchátka (do monjofonního ještě), ale je to profil pro kvalitní přehrávání Stereo Audio muziky. A to kvalitní je prosím podtržené ! Monofonní přednes od 2KHz do 8KHz (kvalita sluchátka v normálním HF profilu), nemá nic společného s A2DP.
A pokud ještě použiješ "vařenou" ROM na Artemisu, tak můžeš hudbu protlačit do sluchátka HBH-PV715, ale ve strašné kvalitě. O tom celá ta diskuse je. Je o otm jestli HBH-PV715 podporuje A2DP. A odpověď je jednoznačná, NEPODPORUJE.
« Poslední úprava: 25. Květen 2010, 13:29 od milennium » uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 v: 25. Květen 2010, 13:24 »

Dyť sem tu psal,že existujou aplikace na WM, které toto umí. To, že nějaká vařená ROM v Artemisu toto umí znamená, že aplikaci už má v sobě. Nic víc a nikoho z omylu si nevyved. Jak sem taky psal, hloupé Nokie taky umí směřovat hudbu do mono sluchátka a nikdo z Nás si je stejnak nekoupí Roll Eyes

Jo a navíc kvalita poslechu muziky z mono sluchátka musí bejt stejně kvalitní, jako jakejkoliv živej stream na netu z finále MS v hokeji.
« Poslední úprava: 25. Květen 2010, 13:26 od HUdasp » uložena
Karel Attl
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 295



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 26. Květen 2010, 07:57 »

No, ja si myslim ze tenhle topic je mozne zamknout. Diky vsem za reakce!
uložena

XPERIA X10i 2.2
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: XPERIA X10 a A2DP? HBH-PV715
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 18 dotazů.