SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 01:05

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson XPERIA X10 Mini Pro v redakci - máte otázky?
Strana: 1 ... 28 29 [30] 31
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson XPERIA X10 Mini Pro v redakci - máte otázky?  (Zobrazeno 129321 x)
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #435 v: 15. Únor 2011, 14:08 »

Tak u VF jsem pozoroval různé problémy, ale toto zrovna ne. Funguje to v jiném mobilu? Pomůže restart? Pomůže odpojit se a připojit se (vypínač a zapnutí a následné vypnutí letadlového režimu)? Jak se projevuje ono "nefungování"?
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
xdevon
Uživatel
***
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #436 v: 15. Únor 2011, 14:43 »

tak uz to funguje.nechal sem si ze samoobsluhy poslat nastaveni na wap a internet,ted jedu na data.vodafone.cz. nijak se to neprojevovalo.dal sem povolit data a nenaskocila ikona gprs,ty 2 sipky vedle hodin.nepomohl ani nekolikrat vypnout a zapnout mobil,ani letadlo,nechal sem i zaply prenos dat.obcas se mi stalo,kdyz sem zapnul prenos,ze se ty sipky objevily tak s 2sekundovym zpozdenim.vzdycky,kdyz sem aktivoval data,tak ve stavove liste naskocila zprava "prenos dat povolen" tak sipky tam uz byly.
uložena
Standis
Uživatel
***
Telefon: SE C902
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #437 v: 03. Březen 2011, 21:59 »

dobrý večer, měl bych pár otázek ohledně telefonu. nevíte zda je někde nebo lze někde nahrát do telefonu zámek kódů jako bylo např u C902?? potřeboval bych si tam uložit piny k ccskám. a nejde někam nahrát nebo nějak nastavit něco jako spráce souborů??abych tam mohl vlézt a najít si různou melodii či obrázek, aniž bych ho musel u někoho nastavit. v marketu jsem jeden našel, ale nevyhovuje mi. našel jsem zde odkaz na jinej správce, ale nefunguje

díky

uložena
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #438 v: 04. Březen 2011, 09:14 »

Já na PINy a přihlašovací údaje používám Keeper Password & Data https://market.android.com/details?id=com.callpod.android_apps.keeper

A jako správce souborů ES File Explorer (nenapsal jsi název předchozího správce, takže nevím, jestli to nebyl zrovna tenhle), je i v češtině https://market.android.com/details?id=com.estrongs.android.pop
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
Standis
Uživatel
***
Telefon: SE C902
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #439 v: 04. Březen 2011, 10:35 »

díky. já jsem stáhnul v marketu file manager, ale není to ono. tento vypadá líp
uložena
jirka1411
Uživatel
***
Telefon: SE X10mini už ne, nyní XPeria mini pro
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #440 v: 04. Březen 2011, 21:44 »

standis: na ty PINy používám "OI Safe" z marketu, a zatím maximální spokojenost.
uložena
Standis
Uživatel
***
Telefon: SE C902
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #441 v: 05. Březen 2011, 21:10 »

a jak se s tím pracuje,??nějak jsem na to nepřišel
uložena
SE_HELP
Uživatel
***
Telefon: x10i
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #442 v: 06. Březen 2011, 10:01 »

Ahoj Standis. Na kody aj ja by som odporúčal Keeper Password z Marketu. Podľa mňa je to veľmi ľahko používateľná aplikácia. Ako file manager by som odporúčal ASTRO File Manager tiež z Marketu. Vyskúšal som aj iné, ale pre mňa vyhovoval najviac ASTRO.
uložena
jirka1411
Uživatel
***
Telefon: SE X10mini už ne, nyní XPeria mini pro
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #443 v: 06. Březen 2011, 14:56 »

standis: myslím, že to bylo docela jednoduché. při první spuštění jsem zadal heslo, kterým se chci prihlašovat, a pak jsem tam už jen ručně nasypal data, co jsem tam chtěl mít. teď už to používám jen jako uživatel, takže na ploše normálně spustím, zadám zvolené heslo a jsem v "sejfu".
uložena
tomprost
Uživatel
***
Telefon: xperia x10 mini pro
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #444 v: 08. Březen 2011, 13:26 »

Zdravim.....telefon mam len kratko a nekupoval som novy a na  microSD karte mam rozne priecinky : napr. Android, PCcompanion, data,notifications a rozne ine...ten pccompation zabera az 200 mb....chem sa spytat ci mozem komplet z karty vsetko vymazat a nebude to mat vplyv na telefon.. Dakujem
uložena
Jajar
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro
Příspěvků: 597



Zobrazit profil
« Odpověď #445 v: 08. Březen 2011, 13:43 »

Pokud jsi kupoval telefon použitej, je dokonce více než rozumný obnovit tovární nastavení, obnovení dat a formát SD karty.

Jinak v notifications je jen pár zvuků pro vobu různých upozornění apod. V Android potom většinou (u mě) jen data, který si ukládají aplikace, to samý v adresáři data. A PCcompanion je jen SW pro PC pro správu telefonu, ale ten se dá stáhnout z ofiko stránek, tzn. není potřeba. Prostě klidně zformátuj kartu, telefon si potom důležitý adresáře vytvoří sám.
uložena

Ericsson/Sony Ericsson: T10s->T39m->T68i->K700i->W800i->W880i->G900->W902->X10 mini pro->mini pro
PeTTr
Uživatel
***
Příspěvků: 1



Zobrazit profil
« Odpověď #446 v: 18. Duben 2011, 06:20 »

Jeste jednou, nejak sem ulitl s barvou...

Zdravim. Umi Xperia X10 Mini zamknout nejen soupatkem ale i PINem? Neco jako sem mel u sve lasky Sieense S55. Nebo podobne jak to ma pritelkyne na Samsungu, ted nevim jakej typ. Predstava ze by si nekdo cetl nase SNS, jeziiis, mam z toho hruzu. Diky

EDIT Joža - žlutá barva pryč...
« Poslední úprava: 18. Duben 2011, 07:07 od Jozef Cmar » uložena

Sony DX-1000 --> Sony CMD-Z1==> Siemens C35 ---> Siemens S35 ==> Siemens S55 --> SE K750 ==> K800i
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #447 v: 18. Duben 2011, 06:54 »

OS Android můžeš zamknout gestem, PINem anebo heslem. Plus na Marketu je 1237 aplikací, co taky dokážou heslovat. A nevim, proč si svůj žtutej příspěvěk nemůžeš smazat.
uložena
spovos
Uživatel
***
Telefon: X10 mini pro
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #448 v: 25. Duben 2011, 17:51 »

Zdravim vsechny,

mam takovy maly dotaz, nejak jsem zatim neprisel jak psat na HW klavesnici hacky a carky. treba v smsce nebo v jabbim klientovi. Jedine na co jsem prisel bylo, ze jsem v nastaveni klavesnice odskrtnul "vychozi nastaveni". Pak to funguje ale nefunguje zase tlacitko na zvlastni znaky a emotikony a standartni sms klient trochu pada a nepracuje spravne. Nevite nekdo o nejakem elegantnim reseni?
« Poslední úprava: 25. Duben 2011, 18:27 od spovos » uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #449 v: 25. Duben 2011, 21:56 »

Mám výchozí klávesnici. Symboly píšu stiskem klávesy Sym a následným výběrem symbolu. Znaky s diakritikou píšu stiskem Sym současně s klávesou s písmenem, k němuž chci napsat variantu bez diakritiky. Speciálním případem jsou znaky jako 'ě' a 'ů', kdy je potřeba při držení Sym stisknout tu klávesu s písmenem dvakrát po sobě.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 28 29 [30] 31
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson XPERIA X10 Mini Pro v redakci - máte otázky?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.