SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 18:48

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Vivaz Pro v redakci - co vás zajímá?
Strana: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Vivaz Pro v redakci - co vás zajímá?  (Zobrazeno 57942 x)
Joza
Anonym
« Odpověď #45 v: 04. Červen 2010, 05:49 »

Vivaz Pro není s Pc Suite kamarád, ten je určený pro hloupé telefony, viz seznam SW pro Vivaz Pro:

http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredownloads/vivazpro?cc=cz&lc=cs
uložena
jns
Uživatel
***
Telefon: X10
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #46 v: 04. Červen 2010, 08:47 »

Díky za odpověď. Někde jsem četl, že s obyčejným Vivazem to funguje (??). Poradí někdo jaký soft použít pro synchronizaci Vivaz Pro a MS Outlook? Nic ze stránek SE to nepodporuje.
uložena

T18/T28/R320/T39+R310/T610/K700/K800/X1/C905/VivazPro/X10
Joza
Anonym
« Odpověď #47 v: 04. Červen 2010, 15:03 »

Obyčejný Vivaz kompatibilní je, podle mě se vše vyřeší updatem Pc suite, otázkou je kdy bude. Pro nedočkavé jsem nafotil cca 60 fotografií pomocí Vivazu Pro. Nadšený jsem z podání barev, takto věrné barvy bych si žádal vždy, menší radost už mám ale z ostrosti, tam by to chtělo ještě zapracovat

http://galerie.semania.com/thumbnails.php?album=863
uložena
paulo78
Anonym
« Odpověď #48 v: 06. Červen 2010, 19:52 »

4 otazky pre Jozefa Cmara,alebo vsetkych co uz maju tento telefon

--chcem ho, laka ma neleskly displej,ale aj qwerty
 Nie som zasa neaky písač,takze moze sa stat ze nebudem pouizvat qwerty klavesnicu casto(mozno pri internete ano).
Ako sa s telefonom pracuje ked sa nepouizva qwerty? Teda myslim drzanie telefonu,vrzganie,hrubka. Napriklad ze budem pisat obcas bez pouzitia tej qwerty. nebudem lutovat ze som nekupil "klasicky" Vivaz? Pytam sa konkretne aj J.Cmara,lebo ked uz ten mobil ma v redakcii,uz vie mi poskytnut urcité pocity.

 ---a este rozdiel 8 mpx a 5mpx(Pro)---  naozaj to nevadí? Nie su 8mpx fotky na Vivaze lepsie predsa?  Ide tu laicky povedane iba o velkost fotografie pri tom rozdiele 5mpx,resp. 8mpx?

---Symbian, rozlisenie displeja- to su dve veci ktore sa dost kritizuju.Argumenty typu- symbian je "moralne zastaraly OS", moderny je android atd,alebo ze Samsungy a ich displeje su lepsie vsade citat,pocut.  neurobim chybu kupou tohto symbianu,nebudem trebars o 6 mesiacov lutovat ze mam "iba" symbian, a "iba" tento displej?  Chcem uz mat celkom spickovy telefon,co od Vivaz pro cakam.  Cool

---  Vivaz Pro ma cocku na videotelefonovanie vzdau co je nezmysel(ma to takto aj moja terajsia SE c901).  Podla obrazkov si myslim ze klasicky Vivaz ma cocku na videotel. normalne vpredu,že?
« Poslední úprava: 06. Červen 2010, 20:03 od Lucio78 » uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #49 v: 08. Červen 2010, 20:11 »

Pozdě ale přece, nějak nestíhám, tak se předem omlouvám...

-výhodou vysouvací QWERTY je, že ji použijete jen tehdy, když potřebujete, jindy se můžete spolehnout na dotykový displej. jelikož mám doma Vivaz i Vivaz Pro, tak myslím mohu srovnávat a není to moc veliký rozdíl.Vivaz je samozřejmě o fous pevnější, což je ale tím, že se tam zkrátka nemá co hýbat.

- Vivaz měl s fotkama docela problém a Vivaz Pro je na tom s první verzí FW taky trošku hůře, ale zase nabízí krásnou barevnost a ta ostrost se brzy vyladí. Menší rozlišení ale není na škodu, z mého pohledu je to spíše plus a to i při přímém srovnání

- OS je o preferencích, nedá se to posoudit globálně. Na jednu stranu je třeba Android krásný inovativní OS, na stranu druhou si nezměním pozadí v menu ani pořadí položek v něm, takže to není černobílé. Symbian má blízko ke klasickým telefonům, jeho ovládání a možnosti jsou dost jednoduché a přímočaré (právě proto s ním Nokia slaví takové úspěchy). Displej jako takový mi přijde akorát a stejně tak rozlišení. Stejně si ale netroufám říci, zdali vám bude stačit, co člověk to názor, chtělo by to blíže specifikovat, co očekáváte.
uložena
paulo78
Anonym
« Odpověď #50 v: 08. Červen 2010, 20:58 »

J.Cmar---
  od Vivaz pro  vyzadujem-internet,preto chcem uz mobil z väčšim displejom. Dost casto som pocas dna na nete,kde citam mnohe stranky.Občas navigacia,obcas neake tie videá z internetu.


ale o to nejde. Ide o to ci za 400.-€ dostanem kvalitny mobil. To ze OS Symbian sa podoba klasickym mobilom,je len a len dobre.

Na jednu stranu je třeba Android krásný inovativní OS, na stranu druhou si nezměním pozadí v menu ani pořadí položek v něm, takže to není černobílé.
  android nedokaze zmenit pozadie menu,a pocet ikoniek v nom? Symbian to dokaze? dobre som to pochopil?

kde je umiestnena videočočka na vivaze pro,vpredu,alebo vzadu?
« Poslední úprava: 08. Červen 2010, 21:10 od Lucio78 » uložena
jns
Uživatel
***
Telefon: X10
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #51 v: 10. Červen 2010, 20:58 »

Tak nakonec Vivaz Pro skvěle s Outlookem synchronizuje PC Companion. Jen je třeba nepřehlédnout tuto možnost v menu programu. Napoprvé se mi to povedlo.
uložena

T18/T28/R320/T39+R310/T610/K700/K800/X1/C905/VivazPro/X10
paulo78
Anonym
« Odpověď #52 v: 10. Červen 2010, 22:24 »

uz som ho kupil. ale jedna vec ma brzdí--- neviem otvorit kryt,alebo-bojim sa ho otvorit. Poradite ako na to??? Embarrassed
uložena
marcelino
Uživatel
***
Telefon: T610, P800, P910i, ASUS636N WM
Příspěvků: 116



Zobrazit profil
« Odpověď #53 v: 10. Červen 2010, 22:35 »

jns a synchronizuje všetko, teda pre mňa sú dôležité kalendár a úlohy, kontakty nemusím. Proste teraz zadám PC, či v tel. pekne všetko mám rovnako aj tam aj tam. A ako cez USBkábel a ide aj BT ? Nejde mi do hlavy prečo to nejde cez PC suite pre normálny Vivaz, však majú to isté soft. vybavenie. Skúšal to niekto, skutočne to s ním nejde?

to Lucio78:
kameru vpredu nemá  podľa GSMarena:
Main disadvantages
Camera downgraded from 8MP on the regular Vivaz
No camera lens protection
The S60 5th edition UI isn't the best in usability
No auto locking of the screen during a call
No DivX or XviD support out-of-the-box
No smart or voice dialing
No secondary videocalling camera

edit - no ale ako čítam, tak to už asi vieš, keď si jeho šťastným vlastníkom, ja už len doriešim, či ide tá synchronizácia (je to pre moju prácu dôležité) a kupujem tiež a hneď inštalujem SPBShell a to bude phóoonik.
« Poslední úprava: 10. Červen 2010, 22:37 od marcelino » uložena
paulo78
Anonym
« Odpověď #54 v: 10. Červen 2010, 23:32 »

 a ako otvoriť ten kryt? Embarrassed
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #55 v: 11. Červen 2010, 04:49 »

Takto fotí Vivaz Pro a nahrává video - barevnost snímků je úžasná, ale ta ostrost... Čeká nás opět čekání na nový firmware

http://semania.cz/fotoaparat-a-videokamera-sony-ericssonu-vivaz-pro.html

uložena
obluda zelená
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8-00
Příspěvků: 253



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #56 v: 11. Červen 2010, 11:03 »

a ako otvoriť ten kryt? Embarrassed
Není v balení aspoň stručný návod? Podíval bych se tam, určitě to tam bude. Případně navštiv sekci podpora na stránkách SE.
uložena

Občas se tady objevím.
Motorola T180 -> Nokia 3140 -> SE Z600 -> Nokia 3410 -> SE K750i -> SE K790i -> Nokia N8-00
marcelino
Uživatel
***
Telefon: T610, P800, P910i, ASUS636N WM
Příspěvků: 116



Zobrazit profil
« Odpověď #57 v: 11. Červen 2010, 12:58 »

návod je priamo na karte v telefone, niekto to tu už písal.
uložena
paulo78
Anonym
« Odpověď #58 v: 11. Červen 2010, 18:44 »

no ziadny navod nie je. ide o jeden maly obrazok,clovek sa boji ten kryt len tak prelopit smerom hore.
uložena
paulo78
Anonym
« Odpověď #59 v: 16. Červen 2010, 08:26 »

je v telefone stísenie zvukov?,ide to jedine cez profily?HuhHuhHuhHuhHuhHuh?
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Vivaz Pro v redakci - co vás zajímá?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.