SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
19. Duben 2024, 23:46

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Vivaz Pro v redakci - co vás zajímá?
Strana: 1 [2] 3 4 ... 9
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Vivaz Pro v redakci - co vás zajímá?  (Zobrazeno 58480 x)
kentaur6
Uživatel
***
Telefon: SE K550i
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 23. Květen 2010, 16:00 »

Tipnul bych si, že to je kvůli tomu, aby se telefon, když ho položíš zádama na stůl, neotáčel kolem své osy. Jako je tomu u normálního Vivaze. A to se mi u něj zrovna moc nelíbí. Pro verze to má takhle udělané líp.
Jo a mimochodem, koukal jsem, že Pro verze by měla mít světelnější objektiv 1:2,6 proti 1:2,8 u normální verze. To se mi líbí. Otázkou je kvalita fotek. Už se těším na recenzi.
uložena
paulo78
Anonym
« Odpověď #16 v: 23. Květen 2010, 17:05 »

ozaj...nema niekto naky link,kde uz je opis telefonu,podrobnejsia vybava,funkcie(teda,rozlisenie,npr. tá svetelnost fotoaparatu,atd atd)? lebo napr. na mobilmania.cz,este nie su v katalogu uvedene podrobne funkcie. ci uz sa aj na zahranicnych wboch napr. netestoval:....
uložena
marcelino
Uživatel
***
Telefon: T610, P800, P910i, ASUS636N WM
Příspěvků: 116



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 23. Květen 2010, 22:56 »

http://www.phonearena.com/htmls/Sony-Ericsson-Vivaz-pro-phone-p_4338.html

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_vivaz_pro-3075.php
uložena
paulo78
Anonym
« Odpověď #18 v: 24. Květen 2010, 14:56 »

na inom fore písu o minusoch-

1/Plastové telo
2/Horšie tlačidlá pod displejom
3/Úplne nepraktické tlačidlo odomykania displeja
4/Menej kvalitný odporový dotykový displej
uložena
kentaur6
Uživatel
***
Telefon: SE K550i
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 26. Květen 2010, 12:28 »

Na Mobilmania.sk jsem četl, že Vivaz Pro má o něco pomalejší reakce než klasický Vivaz. Třeba překlápění obrazovky na šířku trvá prý 2 vteřiny. Je to pravda?
uložena
Biges
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: HTC Kaiser, SE Satio
Příspěvků: 56



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 26. Květen 2010, 15:08 »

Matný kryt je velké plus, nesnáším lesklý plast (snést se dá snad jedině stříbrný).

Nicméně bych se rád zeptal, jestli jde přepnout rozložení QWERTZ klávesnice na QWERTY. Na N97 to nešlo, což byl jeden z důvodů, proč jsem to toho přístroje nakonec nešel.
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #21 v: 26. Květen 2010, 21:00 »

na inom fore písu o minusoch-

1/Plastové telo
2/Horšie tlačidlá pod displejom
3/Úplne nepraktické tlačidlo odomykania displeja
4/Menej kvalitný odporový dotykový displej
Tlačítka jsou tatáž, tvrdit že jsou horší je nesmysl (oba telefony zrovna držím v ruce)
Nepraktické tlačítko? Já vždycky myslel, že když je tlačítko více po ruce a blíže místu úchopu, že je to pohodlnější (a u mě to tak funguje). Proč asi mají telefony pro seniory velké SOS tlačítko na zádech (není to zbytečně, zkrátka je to tam lépe po ruce). Rozdíly v displeji také nevidím nějak žhavé
uložena
Buchy
Uživatel
***
Telefon: K800ia w715 az zlevni cca na 5000KČ
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 29. Květen 2010, 15:34 »

myslím že to tlačítko vzádu je spíš nevýhoda , když třeba mobil vytáhnu z kalhot , zmačkne se tlačítko a mobil se odemkne a co potom a ještě hůř když se tlačítko zmačkne při zandavání nebo v kapse ...
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #23 v: 29. Květen 2010, 15:43 »

Až budeš mít Vivaz Pro v ruce zjistíš, že toto se náhodou nestane Smajlík. Tyhle věci by asi měli komentovat jen ti, co telefon drželi v ruce...
uložena
Buchy
Uživatel
***
Telefon: K800ia w715 az zlevni cca na 5000KČ
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 29. Květen 2010, 16:57 »

mě to jen napadlo  Mrknutí,ale příjde mi lepším řešením šoupátko ,ale stejně nejlepší odemykání by bylo rovnou přes displey
uložena
jansvanda
Uživatel
***
Telefon: c905
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 30. Květen 2010, 10:33 »

Zajimalo by me-nekde jsem slysel ze verze PRO ma displej ze skla a tudiz ma lepsi reakce na dotek...a cekove by me proste zajimalo kdyz mas (nebo jsi mel) na test X10-jaky je rozdil proste v tech dotekach...kamos ma X10 a paraada...v tescu sem si zkousel nokiu n97 a prisla me ze vsude v menu krome vytáčení tel. čísla jsou reakce taky fpohode:) ...Takze me zajima jestli PRO kdyz proste kliknu na zpravy tak jestli to nebdue lagovat nebo tak kdyz je to odporovy...a hry na tm pudou??? uz sem rhal moc her na androidu....ma symbian vubec nejaky hry a aplikace neco jako market android..ptam se proto ze se me PRO moc libi a symbian by me nevadil kdyby bylo spoustu programu a doteky sly MAXIMALNE fpohode....a ktera klavesnice je lepsi ? x10mini pro nebo vivaz pro Huh ....kdyby si nemel tolik mobilu a mel si vybrat jen jeden an vsechno..ktery by to byl ?? x10mini pro nebo vivaz pro.....moc prosim o radu a odpoved od zaryteho SE fanouska Smajlík
uložena
jansvanda
Uživatel
***
Telefon: c905
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 30. Květen 2010, 10:53 »

jo a jeste ejdna vec...stve me kdyz se koukam na videa kdyz vysunou klavesnicu a dislej se nepretoci,,..myslim tim hlavni obrazovku..co to je ***** Huh proc to nokia umi a se ne ?? hm??
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #27 v: 30. Květen 2010, 11:00 »

Vezmu to od konce Smajlík

Kdybych si měl vybrat jeden mobil na vše, pravděpodobně by to byl model X10 Mini Pro - je kompaktní, maximálně vyladěný a operační systém má před sebou velikou budoucnost. Po očekávaném updatu na verzi 2.1 bude navíc ještě lepší, než je nyní. V tomto mám skutečně jasno, kdybych nebral do úvahy cenu, je skvělou koupí původní X10, ale za ty peníze toho X10 Mini Pro nabídne víc...

Hlavní obrazovka se nepřetáčí, nevidím ale důvod, proč je potřeba přetáčet úvodní obrazovku... Klávesnice se vysunuje (aspoň podle mě) ve chvíli, kdy chci s telefonem nějak pracovat, psát zprávy, prohlížet web, zaznamenávat úkoly do kalendáře... A tohle zkrátka na úvodní obrazovce není Smajlík

Co se týká klávesnic, obě jsou pohodlné, ale lepší je pro mě ta u X10 Mini Pro- Tlačítka jsou totiž mnohem více u sebe, tedy snáze dosažitelná a výsledkem je rychlejší práce s textem, nemusím tolik přehmatávat (kdo někdy zkusil třeba BlackBerry, ví o čem mluvím). Zkrátka na Mini Pro napíšu text rychleji než na Vivazu Pro.

Hry i aplikace samozřejmě sou, telefon se nikde nezpomaluje, vše funguje jak má, pokud ti nevadí dotykový Symbian, budeš spokojený. Já koupím Mini Pro, až tady bude. Co se týká reakce na doteky, tam bude kapacitní displej už z podstaty vždy citlivějším řešením, zrovna dotykovému Symbianu by slušel určitě více, než displej odporový...
uložena
Piti20
Uživatel
***
Telefon: C905, Xperia X10 mini pro, C510
Příspěvků: 963


Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 30. Květen 2010, 11:47 »

na inom fore písu o minusoch-

1/Plastové telo
2/Horšie tlačidlá pod displejom
3/Úplne nepraktické tlačidlo odomykania displeja
4/Menej kvalitný odporový dotykový displej
Tlačítka jsou tatáž, tvrdit že jsou horší je nesmysl (oba telefony zrovna držím v ruce)
Nepraktické tlačítko? Já vždycky myslel, že když je tlačítko více po ruce a blíže místu úchopu, že je to pohodlnější (a u mě to tak funguje). Proč asi mají telefony pro seniory velké SOS tlačítko na zádech (není to zbytečně, zkrátka je to tam lépe po ruce). Rozdíly v displeji také nevidím nějak žhavé


myslim ze v tomto pripade nekomentovali v danej recenzii rozdieli medzi vivaz a vivaz pro ale vlastnosti vivaz pro ako take Mrknutí clanok sa nachadza na mobilmanii.sk staci sa mrknut podla mna to bude tak
uložena
jansvanda
Uživatel
***
Telefon: c905
Příspěvků: 43


Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 30. Květen 2010, 11:50 »

Dekuji za odpoved...abych se priznal tak me to taky vice tahne k X10 mini pro..ale je mozna az moc mala....viaz pro se me libi vzhledem ale kdyby v nem byl android kurna..njn nic neni dokonaly...kazdopadne diky odpoved jsem mozna cekal ale jsem za ni rad :-) jde videt ze na tomto foru opravdu lide pomahaji :-)
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 ... 9
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Vivaz Pro v redakci - co vás zajímá?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.