SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 07:31

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Vivaz Pro v redakci - co vás zajímá?
Strana: [1] 2 3 ... 9
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Vivaz Pro v redakci - co vás zajímá?  (Zobrazeno 57948 x)
Joza
Anonym
« v: 22. Květen 2010, 05:42 »

Do redakce před několika dny v tichosti dorazil Sony Ericsson Vivaz Pro a kdo dorazil na včerejší sraz našeho webu, mohl si telefon vyzkoušet naživo. Pro ty ostatní méně šťastné zde naštěstí máme naše diskuzní fórum, kde se můžete ptát na cokoliv, co vás na tomto telefonu zajímá. Mě osobně se Pro verze moc líbí, nejen že nabízí vysouvací QWERTY klávesnici, která je velmi pohodlná a dobře se s ní pracuje, zachovány totiž zůstaly téměř všechny kladné vlastnosti původního Vivazu. Fotoaparát má nižší rozlišení, to ale jako tragédii nevidím. Co se mi ale strašně líbí je umístění zamykacího (vypínacího) tlačítka. To je sice podobně malé, jako u původního Vivazu, z horní hrany se ale posunulo na záda telefonu a toto řešení je geniální, pokud totiž telefon držíte v jedné ruce, ukazováček přirozeně sáhne na toto tlačítko a ovládání přístroje je mnohem pohodlnější. Je to netradiční, ale moc pohodlné, palec nahoru Smajlík A Ted už dám prostor ostatním
uložena
obluda zelená
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8-00
Příspěvků: 253



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 22. Květen 2010, 07:19 »

Jak je na tom foto v porovnání s Vivazem? Je lepší?
uložena

Občas se tady objevím.
Motorola T180 -> Nokia 3140 -> SE Z600 -> Nokia 3410 -> SE K750i -> SE K790i -> Nokia N8-00
mag
Uživatel
***
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 22. Květen 2010, 14:48 »

Mne by zajimala kvalita zpracovani po mechanicke strance. Predprodukcni vzorky na tom totiz byly dost bidne.
Pak nejake srovnavaci fota vedle Vivaze pro alespon nejaky obrazek o tom jak moc vetsi se zda byt (vyska, tloustka).
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 22. Květen 2010, 16:25 »

tady je pro srovnani par fotek Vivaz Pro VS Vivaz













srovnani Vivaz Pro VS Satio

« Poslední úprava: 22. Květen 2010, 16:32 od Ganimed » uložena

paulo78
Anonym
« Odpověď #4 v: 22. Květen 2010, 19:08 »

1/kedy bude prva recenzia,alebo radsej neake to videjko?
2/oproti Vivazu je Pro trochu tlstejší,a ťažši o 20 gramov. ked ste drzali v ruke Vivaz a Vivaz pro,je to poznat? nevadi ta hrubka hmotnost na Vivaze Pro?
3/ co myslite 5 mpx nebude v kvalite fotiek horši ako 8 mpx u Vivaza?


Rozmyslam starsne nad kupou vivazu Pro,a tieto veci ma najviac zaujimaju v porovnani s Vivazom( fotak ,hrubka,hmotnost).
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #5 v: 22. Květen 2010, 19:54 »

1. tak 3 týdny to potrvá, neb teď je v redakci spousta telefonů...
2. dvacet gramů poznáš, ale není to žádná hrůza. Tloušťka pohodlnému držení spíše pomáhá, ten se tak neztrácí v ruce, s čímž mají někteří lidé u malinkého Vivazu problém
3. nebude lepší, ale nějaké zásadní ztráty kvality se neboj, v optice moc rozdílů nebude
uložena
paulo78
Anonym
« Odpověď #6 v: 22. Květen 2010, 20:47 »

tak verim, ze tie 3 tyzdne su moc dlho. Pro Vivaz je  s toho lepsieho od SE,tak urobte paradnu recenziu,videa....S tou hrubkou som nevedel,ze by to mohlo byt lepsie pri drzani ako u Vivaza. Nikdy som nemal dotykove telefony,ani vysuvacky,tak preto sa pytam.teras mam c901 greanheart....

 a co na ciernu farbu hovorís? nebude krajsia ta verzia so striebornou farbou? Nebude sa spinit ten cierny plast až príliš?
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #7 v: 22. Květen 2010, 20:50 »

No Vivaz Pro není ani zdaleka tak lesklý, jako původní Vivaz (hovořím v obou případech o černé variantě) a i to je pro mě veliké plus... Na druhou stranu klávesnice mi stačí i softwarová, za sebe by se mi nejvíce líbil spíše původní Vivaz, ale s matným tělem a vypínacím tlačítkem na zádech Smajlík Ale to už trošku moc kombinuji, povedené jsou oba telefony, Vivaz je spíše na styl, Vivaz Pro je takový serióznější (vzhledem i tou klávesnicí).
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 22. Květen 2010, 22:00 »

a prave proto se mi libi vic vivaz pro, x10 mini pro na mne moc dojem neudelala
uložena

paulo78
Anonym
« Odpověď #9 v: 22. Květen 2010, 22:21 »

to Jozef Cmar- aj to je taka dilema,ci ist do Pro,ci nestaci klasicky Vivaz. Laka ma ta klavesnica,može to byt prakticke. a s tym matnym Pro si ma potesil,aj to tlacidlo je dobre situované...
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #10 v: 22. Květen 2010, 22:57 »

tak ja sem rozhodnutej Smajlík pro pro Cheesy diky za fotky
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #11 v: 23. Květen 2010, 06:00 »

Pro ty nedočkavé (aneb v Galerii vždy vidíte budoucnost SEManie) - http://galerie.semania.com/thumbnails.php?album=863

uložena
kentaur6
Uživatel
***
Telefon: SE K550i
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 23. Květen 2010, 07:35 »

Moc hezký telefon. Díky za fotky. Mám ale dva dotazy:

1) Funguje u fotoaparátu stabilizace obrazu? Myslím konkrétně při focení na plné rozlišení 5 Mpix. Předpokládám, že je v telefonu pouze elektronický typ.
2) Viděl jsem na displeji ochrannou fólii. Je to nějaký běžný typ pouze pro přepravu nebo je to podobná ochranná fólie už nalepená z výroby jako u Xperie X10?
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #13 v: 23. Květen 2010, 11:22 »

Stabilizace obrazu u fotoaparátu zatím není a ani nebude pomocí gyroskopů, takže v tomto směru smůla. Fólie není tak dobrá, jako u X10, ale pořád je to vysoký nadstandard...

uložena
321654
Anonym
« Odpověď #14 v: 23. Květen 2010, 15:24 »

jeste dotaz: u pro cocka vystupuje ze zad telefonu?
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 9
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Vivaz Pro v redakci - co vás zajímá?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 19 dotazů.