SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Prosinec 2019, 03:25

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142430 příspěvků v 9975 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: Rohit112k
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Vivaz Pro v redakci - co vás zajímá?
Strana: 1 ... 6 7 [8] 9
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Vivaz Pro v redakci - co vás zajímá?  (Zobrazeno 47342 x)
HUdasp
Uživatel
Telefon: SE SK17i, SE G502

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #105 v: 07. Srpen 2010, 13:18 »

Nevím, jak konkrétně Vivaz, ale přístroje se k HF automaticky připojí po stisku tlačítka na HF. Některé typy se dokonce sami odpojují a připojují se jen v případě potřeby (hovor apod.). Toto není chyba (natož reklamace), toto je vlastnost (někteří lidé při reklamaci si tyto pojmy pletou).
uložena
Berčová
Uživatel
Pohlaví: Žena
Telefon: Vivaz pro

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #106 v: 29. Leden 2011, 15:48 »

Ahojte, docela jsem uvažovala o jeho koupi a po tom, co jsem držela sice "jen" klasický Vivaz v ruce, jsem se rozhodla úplně, že ho prostě chci :-) Tak by mě zajímalo, jestli se náhodou neplánuje ho přestat prodávat, i když snad ne. Počítám, že do tří měsíců bych ho mohla mít, zatím mám přednější výdaje a najednou celou částku zbytečnou nemám. Pak mě zajímá, jak je to s my phone explorer, jestli můžu nějak udělat zálohu SMS, případně zkopírovat současné zálohované zprávy do Vivaze, většinu bych ráda měla při sobě Smajlík A jestli zbrazení zpráv je jen v konverzaci, nebo si můžu zvolit i klasiku.
Díky za odpovědi :-)
uložena

Siemens C35i -> Nokia 3510i -> SE K500i -> SE K750i -> Nokia 1200 ( "krizovka" ) -> SE C702 -> LG KE 970 ( !krizovka" ) -> SE C510
marcelino
Uživatel
Telefon: T610, P800, P910i, ASUS636N WM

Zobrazit profil
« Odpověď #107 v: 29. Leden 2011, 22:22 »

SMS- konverzacie aj klasika ide
MPE s Vivazom ide, len ci MPE pouzivas s terajsim tel.
Ak ides kupovat za 3 mesiace, urcite sa este bude predavat, ale asi vyrabat uz nie, lebo uz bude pomaly na trhu jeho nastupca SE Halon, pozri tu na semanii vlakno o nom, bude mat navyse plno novych modernejsich zalezitosti a naviac Android namiesto Symbianu.
uložena
Berčová
Uživatel

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #108 v: 02. Únor 2011, 11:20 »

MPE s Vivazom ide, len ci MPE pouzivas s terajsim tel.

Díky za odpověď, ale můžeš mi ještě jednou vysvětlit tuhle větu?  Embarrassed No dost přemýšlím o tom, že obětuju už tuhle výplatu, teoreticky by mi mělo přijít dost, tak uvidíme, jak to všechno bude, teďka je potřeba každá koruna, ale fakt nad tím uvažuju :-) Holt budu chodit soboty, ať ti na to vydělám :-D Ještě jeden takový dotaz, jak je na tom vivaz s tvorbou vlastních schémat? Smajlík
uložena

Siemens C35i -> Nokia 3510i -> SE K500i -> SE K750i -> Nokia 1200 ( "krizovka" ) -> SE C702 -> LG KE 970 ( !krizovka" ) -> SE C510
marcelino
Uživatel
Telefon: T610, P800, P910i, ASUS636N WM

Zobrazit profil
« Odpověď #109 v: 02. Únor 2011, 22:41 »

no myslel som ci mas sparovany terajsi tel. s MyPhone Explorer, ze to potom tp z MPE nasledne vsetko (kontakty, sms)  nalejes do Vivazu.

S tym schematami, to nejde. Vivaz uz schemata vlastne nepodporuje, to je zalezitost platformy SE A200, ci A100 ak sa nepletiem.
Vivaz ma nejake flash tapety, či ako sa to presne vola a menis si este farbu pozadia. Niekto tam vsak skusa davat veci s Nokii, nieco ide nieco nie.
Ja vsak odporucam do neho hned dat SPB Mobile Shell, to posunie Vivaz este niekam, kde by si bola s Vivazom maximalne spokojena.
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #110 v: 03. Únor 2011, 00:01 »

me prijde vivaz bez SPB nepouzitelnej
uložena
Berčová
Uživatel

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #111 v: 03. Únor 2011, 18:17 »

Já si to tak nějak myslela, s těma schématama, dík Smajlík Na ten SPB jsem tu už někde narazila, tak si o něm musim zjistit něco víc, každopádně díky :-)

Edit: Mohl by mi někdo poslat odkaz na nějaký návod "pro *****a", kde bych se s tím naučila zacházet? On to vůbec bude můj první tel s OS, tak to mám ještě těžší :-))
« Poslední úprava: 03. Únor 2011, 19:06 od Berčová » uložena

andy456
Uživatel
Pohlaví: Muž
Telefon: Satio U1 Black

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #112 v: 05. Únor 2011, 01:19 »

temy sa dajú robiť aj na SE Vivaz len si treba zohnat najnovši Themes Creator 4.16

uložena

Berčová
Uživatel

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #113 v: 16. Únor 2011, 12:00 »

Tak už mám krasavce doma. Zatím jsem z toho jelen, nějaký návod pro hňu*a bych potřebovala spíš celkově na mobil, nějaké programy a hry bude nejspíš to poslední, co budu zkoušet  Cheesy Momentálně se snažím domluvit s klávesnicí, nějak netuším, jak vložit např. hvězdičku, původně jsem myslela, že tlačítko s tyrkysovým obdélníčkem bude sloužit tak, že ho zmáčknu a např U, u kterého je hvězdička a ono to tak půjde, ale asi ne Smajlík No, myslím, že mi chvilku bude trvat, než si zvyknu, ale htěla jsem změnu, tak ji mám :-)
uložena

andy456
Uživatel

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #114 v: 16. Únor 2011, 22:22 »

nepodcenuj sa tolko Smajlík neboj za par dní ho budeš vedet ovladat aj zo zavretými očami Grin
treba len pochopit system Symbian^1 Smajlík hlavne si sprav certifikat:
http://forum.semania.cz/index.php?topic=26562.0
ten budeš často potrebovat na ocertifikovanie aplikacie alebo hry.
« Poslední úprava: 16. Únor 2011, 22:33 od andy456 » uložena

Berčová
Uživatel

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #115 v: 17. Únor 2011, 00:08 »

Andy, dík za odkaz.

Jinak první dojmy jsou takové všelijaké, celkově ovládání telefonu je dobrý, klávesnice je otázkou zvyku ( ale po druhém pivu už ho radši nebudu vytahovat  Roll Eyes ), ale mám pár dotazů/problémů, tak snad se najde nějaká duše, která naprosto nezkušené uživatelnce poradí Smajlík

1. již zmiňovaná klávesnice, předpokládala jsem, že když podržím tlačítko s tyrkysovým obdélníkem a zmáčknu např. "T", napíše se mi 2, která je k tomu přiřazena, ale ono nic. 2x se mi teda povedlo vložit hvězdičku, ale netuším, jak jsem to udělala  Angry
2. jde u kontaktů vložit nějak např. webová stránka, adresa a podobně, nebo si musím vystačit se jménem, číslem a mailem? Kontakty mám v telefonu.
3. Co s diplejem, nahoře mám nastavené nějaké zkratky, ale měla jsem představu, že si budu oct vložit jakoukoliv ( téměř ) zkratku přímo někde na plochu dipsleje, nějak se mi nepodařilo na to přijít, jestli to jde. Někdo mi tu doporučoval SPB MObile Shell, ale taky jsem četla, že to dost zpomaluje telefon a ten mi přijde pomalý i bez toho dost, nehledě na to, že zatím netuším, jak na nějaké hry a aplikace.
4. Budík, je tu jen ten jeden opakovaný, nebo někde najdu i více budíků? Byla jsem z mé předchozí C510 zvyklá na 5 budíků, každý na jinou věc, a tady nic Smajlík Případně nějakou aplikaci ( a to jsem zase u toho, že to neumím )?
5. Jdou nějak zobrazit napsané poznámky na diplej? V Možnostech jsem neobjevila. Když už by nebyly budíky, uvítala bych aspoň tohle, jsem sklerotik a na všecko zapomínám, - zlatý mobil Embarrassed
6. Pak mě zajímá ještě počet sms v telefonu, měla jsem za to, že je tam sdílená paměť, ale našla jsem tam jen nastavení, kde je možno uložit max. 999 zpráv, což mi teda ani tršku nevyhovuje, spoustu zpráv bych měla ráda při sobě a jsem velký pisálek.
7. A ještě k těm zprávám, jde nějak zobrazit příchozí SMS i se jménem a obrázkem kontaktu, nebo se musím spokojit s " příchozí SMS"?

Ještě jsem měla v záloze dotaz na doručenky, ale ty jsem objevila :-)) Tak se omlouvám za blbé dotazy a předem děkuju za případné odpovědi. Asi jsem ten telefon předtsvaovala moc jednouše Sad Dobrou noc ;-)

Edit: Na budík jsem přišla, já blbec :-) I s tou klávesnicíse mi v noci cosi povedlo, párkrát jsem tam ty čísla a symboly vložila, ale stejně pořád nevím, jak se mi to povedlo.
« Poslední úprava: 17. Únor 2011, 08:43 od Berčová » uložena

321654
Anonym
« Odpověď #116 v: 17. Únor 2011, 11:33 »

napis mi na ICQ Smajlík vsechno ti vysvetlim Mrknutí
uložena
Berčová
Uživatel

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #117 v: 17. Únor 2011, 22:40 »

Díky moc, ale icq už nemám  Lips sealed Leda tady, na fb nebo lide.cz, jinde k mání nejsem...

Jinak jsem přišla i na ten seznam, ale mám v záloze další dvě věci  Embarrassed Dá-li se nějak nstavit zobrazování obrázků ve správci souborů ne jako seznam, ale náhledy a dají-li se obrázky ve správci posunovat i v náhledu, nebo musím otvírat každý zvlášť? Médiím jsem nikdy nepřivykla Sad A nejde mi odpojit wi-fi  Angry
« Poslední úprava: 17. Únor 2011, 22:47 od Berčová » uložena

andy456
Uživatel

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #118 v: 18. Únor 2011, 00:44 »

skus program Resco Photo Viewer v6 Smajlík v nom sa
daju obrazky pekne prezerat a aj trochu upravovat.

uložena

Berčová
Uživatel

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #119 v: 18. Únor 2011, 10:42 »

Díky moc, už je tam a dokonce se mi to povedlo i nainstalovat - aby mi to oznámilo, že mi to po 14ti dnech vyprší, já se na to vyprdnu Grin
uložena

Fórum SEMania.cz

uložena
Strana: 1 ... 6 7 [8] 9
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Vivaz Pro v redakci - co vás zajímá?
Skočit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.031 sekund, 17 dotazů.