SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
18. Duben 2024, 05:40

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: X2: aktualizace MR2 je venku!!!
Strana: 1 2 [3] 4  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: X2: aktualizace MR2 je venku!!!  (Zobrazeno 20492 x)
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #30 v: 25. Květen 2010, 15:13 »

Dnes se mi X2 začala sypat. Je ale docela možné, že jsem to přehnal s experimenty.

Chyby ktere se u mě objevují:

- dialer neloguje (nemám ponětí o zmeškaných, přijatých, odchozích hovorech)
- z různych aplikací nastává problém vracet se na hlavní obrazovku (SPB). Nebo se vrátí na SPB bezproblému a nezobrazí se mi spodní lišta
- telefon se místy nepříjemně trhá
- na záhlaví se mi objevil zlatý klíč, netuší někdo co to může být???

Takže hard reset mě nemine... chjo. Už jsem vážně naprosto znechucen neustálým nastavováním WM a SPB...
uložena
AlesU
Anonym
« Odpověď #31 v: 25. Květen 2010, 15:27 »

alesmatusek:
Nejhorsi je, ze to clovek resetne, nainstaluji se WM a pak se pul hodiny doinstalovavaji ty SE nesmysly. Pak to clovek musi v registrech zmenit, nainstalit fix, odinstalovat kupu toho braku, co tam SE dodava a co se tu pulhodinu instalovalo a teprve pak to zacne byt TEMER pouzitelne.
Zrejme budeme muset pockat na MR3  Grin

Je to horsi nez instalovat PC.

Drive jsem mel HTC Touch Criuse a celkova instalace i s vytunenim registru max 20minut a pak vse behalo jak melo.
uložena
mipall
Uživatel
***
Telefon: Xperia X2
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 25. Květen 2010, 15:54 »

Zdravím, jsem tu nový. Souhlasím, že věčné nastavování telefonu je hrůza, ale chci se zeptat ostatních uživatelů, jak dloho vám trvá první synchronizace s Outlookem? Synchronizuju cca 100 kontaktů, 400 položek v kalendáři (většina s pravidelným opakováním) a pár poznámek a ostatních položek. V sobotu jsem updatoval na MR2 a následná synchronizace trvala 3 hodiny, a to už jsem ji musel přerušit a pokračovat další den. Používám klasický ActiveSync od microsoftu na Win XP. Jinak s telefonem zatím spokojenost, na plochu jsem si přidal správce úloh, kterým přepínám, nebo zavírám aplikace, je to sice složitější než to bylo, ale jde to i tak. Díky za případnou odezvu na můj dotaz...
uložena
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 25. Květen 2010, 16:32 »

mipall: synchronizace s Outlookem bohužel nefunguje úplně user-friendly. Od jisté doby jsem ji přestal používat úplně. Jedná se o celkem nespolehlivé řešení. Pro zálohu a obnovu všech dokumentu, PIM (kalendář, úkoly, kontakty, ...) používám geniální software SPB Backup. Funguje to spolehlivě a nemám důvod riskovat se synchronizací s Outlookem.
uložena
voboj
Uživatel
***
Telefon: SE X2
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 25. Květen 2010, 17:53 »

Nainstaloval jsem,přihodil sdfix odmazal zbytečnosti od SE a hle konečně se dá X2 používat. Telefon je svižný, stabilní. Dialer funguje bez problémů, alespoň u mě. S hovory problémi nemám a to telefonuji poměrně hodně. Používám SPB a konečně jsem přišel na použití talčítka OK  Smajlík dá se přes toto tlačítko dostat na úvodní obrazovku z jakékoliv aplikace a tam přes správce úkolů přepínám jednotlivé aplikace.
Jinak jsem zjistil,že instalace co istalace tak se ten tel. chová pokaždé trochu jinak  Shocked neověřoval jsem u MR2
Musím říc, že jsem konečně spokojen, alespoň pro zatím  Cheesy
uložena
Kolda.o
Uživatel
***
Telefon: Xperia ARC a par dalsich SE
Příspěvků: 580



Zobrazit profil
« Odpověď #35 v: 25. Květen 2010, 19:59 »

mipall: synchronizace s Outlookem bohužel nefunguje úplně user-friendly. Od jisté doby jsem ji přestal používat úplně. Jedná se o celkem nespolehlivé řešení. Pro zálohu a obnovu všech dokumentu, PIM (kalendář, úkoly, kontakty, ...) používám geniální software SPB Backup. Funguje to spolehlivě a nemám důvod riskovat se synchronizací s Outlookem.

chyba bude nekde jinde - provadim synchro nekolikrat za den a NIKDY zadny problem
uložena

SE P900 -> SE P910 -> SE M600 -> SE P990 -> SE P1i -> XDA Orbit WM6 -> HTC Kaiser -> HTC Diamond -> SE X2 / HTC HD2 -> SE X2 / SE X10 white -> SGS / SE X10 white -> X12
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #36 v: 25. Květen 2010, 21:32 »

Kolda.o:

Nejde o to, že by mi to nefungovalo. Jde o to, že se mi nelíbí jakým způsobem to funguje. Ale to je věcí osobní antipatie.
uložena
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #37 v: 26. Květen 2010, 01:43 »

Problém s nefunkčním Call Logem v dialeru vyřešen. Příčinou bylo obnovení zálohy SPB Backupu z MR1 do nového MR2... MR1 a MR2 mají rozdílné verze dialeru a při obnově kontaktů včetně logu z MR1 došlo k problému. Dialer v MR2 není kompatibilní s call logem z MR1. Mějte toto na paměti při obnovování svých záloh.
uložena
RadkoH
Uživatel
***
Telefon: XPERIA X2
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 26. Květen 2010, 08:28 »

Ja na zalohovani pouzivam PPCPimBackup a na tenhle problem jsem nenarazil. Sice to nedokaze zalohovat nastaveni SPB shellu, ale kalendar, ukoly, sms, kontatakty i call log zazalohovany na MR1 se mi po restore na MR2 bez problemu obnovily a fungujou.
uložena
andys007
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X10i
Příspěvků: 194



Zobrazit profil
« Odpověď #39 v: 26. Květen 2010, 09:17 »

Ja som mal tiež problémy zo synchronizáciou a po dlhých zisťovaniach som prišiel na to že mi to blokoval firewall. Nastavil som ho a odvtedy mi to beží tak max do 1 min a to mam 1050 kontaktov, poznámky a pripomienky tak okolo 360-400.

  Grin
uložena

Sony Ericsson P900, P990i, P1i, Xperia™X1i, Samsung Omnia i900, Xperia™X2-Krok vedľa,... Xperia X10i zase späť  Cheesy
Kolda.o
Uživatel
***
Telefon: Xperia ARC a par dalsich SE
Příspěvků: 580



Zobrazit profil
« Odpověď #40 v: 26. Květen 2010, 14:36 »

pro pobaveni nebo spis k placi. Toto mi DNES prislo po mesici cekani na odpoved od SE supportu. Tedy nejen ze to trvalo ale DNES mi napisou ze nevedi, pricemz MR2 je jiz nejaky patek venku.

Cituji
Važený pán  XXX,

dakujeme, že ste kontaktovali zákaznícke centrum Sony Ericsson.

Lutujeme, nie je k dispozícii tá informácia, kedy bude dostupný nový softvér pre Váš mobilný telefón XPERIA X2. Doporučujeme Vám navštíviť naše stránky www.sonyericsson.cz, kde v sekcii podpora bude uvedený článok o tejto možnosti, ak už bude uvolnený na našom servere.

S pozdravom,
Aniko Ivanics

Sony Ericsson Contact Center
E-mail: [email protected]
Telefon: +421-02-544 36 443

Kontaktujte nás prosim znovu, pokial požadujete našu dalšiu pomoc na adrese [email protected] alebo na cisle 02 544 36 443.

Pokial Vaša dalšia otázka obsahuje iný podnet neodpovedajte prosim na tento email ale napíste novú správu. Je to z dôvodu administratívnych úkonov a zrýchli to dobu vybavenia Vašej žiadosti.
uložena

SE P900 -> SE P910 -> SE M600 -> SE P990 -> SE P1i -> XDA Orbit WM6 -> HTC Kaiser -> HTC Diamond -> SE X2 / HTC HD2 -> SE X2 / SE X10 white -> SGS / SE X10 white -> X12
AlesU
Anonym
« Odpověď #41 v: 26. Květen 2010, 14:40 »

Kolda.o:
Treba maji na mysli MR3 ..  Grin
uložena
Blackdog1591
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia X2
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #42 v: 26. Květen 2010, 14:42 »

No přišel mi dnes telefon ze servisu a běží fakt dobře.Všechno jede plynule. Tak jsem teda rád že to SE zvládnul.
Hehe. Jakmile jsem si chtěl zavolat, tak skoro neslyšim a úplně sekaně protější stranu. On mě slyší v pohodě.
Čím to je?
Zkoušel jsem to víckrát a je to hrůza. S telefonem nemůžu telefonovat Sad To je zajímavý.
uložena
AlesU
Anonym
« Odpověď #43 v: 26. Květen 2010, 14:47 »

To se tu jiz zminovalo.
Doporucuji RESTART

Edit:
Necituj předchozí příspěvek!!!  Angry Viz pravidla! Takovej šikovnej pionýr a toto...  Huh


Omlouvam se, priste uz to neudelam..  Roll Eyes
« Poslední úprava: 26. Květen 2010, 14:56 od AlesU » uložena
mipall
Uživatel
***
Telefon: Xperia X2
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #44 v: 27. Květen 2010, 09:30 »

mipall: synchronizace s Outlookem bohužel nefunguje úplně user-friendly. Od jisté doby jsem ji přestal používat úplně. Jedná se o celkem nespolehlivé řešení. Pro zálohu a obnovu všech dokumentu, PIM (kalendář, úkoly, kontakty, ...) používám geniální software SPB Backup. Funguje to spolehlivě a nemám důvod riskovat se synchronizací s Outlookem.

chyba bude nekde jinde - provadim synchro nekolikrat za den a NIKDY zadny problem

Díky za postřehy, jen bych upřesnil, že problém se synchronizací mám skutečně jen při první synchronizaci (na čistý telefon), všechny následující už proběhnou během pár vteřin...
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: X2: aktualizace MR2 je venku!!!
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 17 dotazů.