SEMania.cz Fˇrum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

VÝtejte, Anonym. ProsÝm p°ihla╣te se nebo se zaregistrujte.
Nep°i╣el Vßm aktivaŔnÝ email?
20. ╚ervenec 2024, 12:53

Zadejte użivateskÚ jmÚno, heslo a dobu p°ihlß╣enÝ
Hledat:     PokroŔilÚ vyhledßvßnÝ
142456 p°Ýspývk¨ v 9998 tÚmatech od 23754 użivatel¨
Nejnovýj╣Ý użivatel: Emmitt
* Dom¨ Nßpovýda Hledat P°ihlßsit Registrovat
Fˇrum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderßtor: Ganimed)  |  TÚma: Sony Ericsson Hazel v redakci - vysouvac├ş Elm dorazil
Strana: 1 2 [3] 4  V╣e
Poslat tÚma Tisk
Autor TÚma: Sony Ericsson Hazel v redakci - vysouvac├ş Elm dorazil  (Zobrazeno 30520 x)
C510
U┬żivatel
PohlavÝ: Muż
Telefon: SE XPERIA PRO
P°Ýspývk¨: 272

Zobrazit profil
« Odpový´ #30 v: 28. ╚erven 2010, 10:41 »

├üno, tie┬ż mi to rob├ş na Elme, ke├»┬że maj├║ takmer rovnak├Ż firmware. Prv├í fotka - obrazovka sa pri zaostrovan├ş zasekne. Oprav├ş to mo┬żno nov├Ż fimrware...ale kedy....hmmm. Ka┬żdop├ídne, fotku zaostr├ş tak ├Ęi tak, tak┬że zase tak├Ż brutus probl├ęm to nie je.
ulożena

Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO SmajlÝk
BB.
Korektorka
PohlavÝ: «ena
P°Ýspývk¨: 161

Zobrazit profil
« Odpový´ #31 v: 08. ╚ervenec 2010, 22:01 »

automatick├ę ot├í├Ęanie - ├íno
kvalita displeja - 240 x 320 pixels (QVGA) 16,777,216 color TFT
├Ęidlo okolit├ęho svetla - ├íno
extern├í ant├ęna - ?....
aká je citlivos» na signál? - asi recenzia
hovor - netu┬╣├şm....

Jedna technick├í - v recenz├şch se p├ş┬╣e ┬że Hazel m├í 262 tis├şc barev a zde je to jinak. Co je spr├ívn├ę???
Jozo, ty taky p├ş┬╣e┬╣ ve sv├ę recenzi ┬że m├í 16 mil., to┬ż kur├▓a jak je to???
« PoslednÝ ˙prava: 08. ╚ervenec 2010, 22:10 od BB. » ulożena

Korektorka SEMania.cz

SE V630i, W800i, Nokia 3120c
MicroSD 4 GB
Parrot CK3100
C510
U┬żivatel

Zobrazit profil
« Odpový´ #32 v: 09. ╚ervenec 2010, 00:53 »

V technick├Żch ┬╣pecifik├íciach v├Żrobcu sa p├ş┬╣e 16 mil. farieb. Opieral som sa o tento fakt.
├łastokr├ít sa ale st├íva, ┬że aj v├Żrobca sa sekne, resp. nie├Ęo "naf├║kne" v tla├Ęov├Żch spr├ívach tak ako to b├Żva zvykom u SE.
Ja ale pevne ver├şm, ┬że aspo├▓ tento fakt je pravdiv├Ż. Napr├şklad Elm aj Hazel mali by┬╗ pod┬Áa tla├Ęovej spr├ívy odoln├ę vo├Ęi prachu aj striekaj├║cej vode.
Zrejme v┬╣ak nesplnili nejak├ę normy a preto je v tla├Ęovej spr├íve "chyba". Overil som si to cez e-shop ├Ęeskej distrib├║cie.
U displeja Elm-a je ale nap├şsan├Ż spr├ívny po├Ęet farieb tak si mysl├şm, ┬że je to OK aj u Hazel-a.  Cool
ulożena

Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO SmajlÝk
dracek116
U┬żivatel
Telefon: SE Hazel, Micro SD HC 8GB, HPM 90
P°Ýspývk¨: 58

Zobrazit profil
« Odpový´ #33 v: 15. ╚ervenec 2010, 09:36 »

Na SEUSu je nov├í verze FW pro Hazel zkusil jste to u┬ż n├Čkdo?

EDIT: tak sem aktualizoval a krom├Č zrychlen├ş telefonu (FW R7CA064) je zrychlen Widget manager(doufal sem v update na Widget M. 2 ale nic) a rychlej┬╣├ş spou┬╣t├Čn├ş Google maps kter├ę se p├Şed t├şm spou┬╣t├Čly pomalu.A je┬╣t├Č jedem mal├Ż post├Şeh zm├Čnila se ikona fotoapar├ítu
« PoslednÝ ˙prava: 15. ╚ervenec 2010, 12:52 od dracek116 » ulożena
leontyn
U┬żivatel
Telefon: Hazel
P°Ýspývk¨: 11

Zobrazit profil
« Odpový´ #34 v: 04. Listopad 2010, 14:36 »

dobr├Ż den, kdy┬ż p├ş┬╣ete, ┬że nelze d├ít aplikaci na plochu jako pozad├ş, mysl├şte t├şm flash aplikaci? d├Čkuji
ulożena
Sasakr
U┬żivatel
Telefon: Nokia E5
P°Ýspývk¨: 745

Zobrazit profil
« Odpový´ #35 v: 04. Listopad 2010, 18:57 »

Java aplikaci.
ulożena

v6ak
U┬żivatel
Telefon: SK17i, G502, K320i
P°Ýspývk¨: 2212

Zobrazit profil WWW
« Odpový´ #36 v: 04. Listopad 2010, 19:49 »

Flashoviny by asi fungovaly. Ale nezkou┬╣el jsem.
ulożena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto f├│rum
leontyn
U┬żivatel

Zobrazit profil
« Odpový´ #37 v: 05. Listopad 2010, 07:18 »

a porad├şte mi, jak tam d├ít flash aplikaci? mus├şm m├şt v mobilu program na rozbalen├ş t├ęto aplikace? kdy┬ż to tam d├ím zazipovan├Ż, tak mi to nab├şdku otev├Ş├şt ani nenab├şdne. kdy┬ż to odzipuju v pc, tak je tam t├Şeba 20 ├Ę├íst├ş a takto to kop├şrovat do mobilu mi p├Şijde divn├ę, d├şky
ulożena
M.├łerm├ík
U┬żivatel
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
P°Ýspývk¨: 1350

Zobrazit profil WWW
« Odpový´ #38 v: 05. Listopad 2010, 13:23 »

jakou flash aplikaci? jestli je to nejaky archiv ve kterem je slozka META-INF ,tak je to java a ty archiv prejmenujes na jar misto zip..nevim co je flash aplikace.
ulożena

D├╣le┬żit├ę ├Ęl├ínky
Zkuste ELFy! elfpacky jsou po├Ş├íd aktualizov├íny - C905
leontyn
U┬żivatel

Zobrazit profil
« Odpový´ #39 v: 05. Listopad 2010, 14:14 »

asi jsem to ┬╣patn├Č napsal, ale i tak d├şky
ulożena
jenninka
U┬żivatel
Telefon: SE j20i Hazel
P°Ýspývk¨: 1

Zobrazit profil
« Odpový´ #40 v: 17. Listopad 2010, 20:34 »

M├ím probl├ęm s p├Şipojen├şm k internetu p├Şes wi-fi. Kdy┬ż se p├Şipoj├şm k n├Čjak├ę wi-fi a n├ísledn├Č si zad├ím n├Čjakou adresu do prohl├ş┬że├Ęe, tak se mi to p├Şipoj├ş p├Şes mobiln├ş s├ş┬╗ a ne p├Şes wi-fi. Kde m├ím v telefonu nastavit, aby mi to p├Şipojovalo p├Şednostn├Č p├Şes wi-fi?? Nikde jsem to nena┬╣la..
D├şky za odpov├Č├».
ulożena
Atony
U┬żivatel
Telefon: SE J20i Hazel
P°Ýspývk¨: 8

Zobrazit profil
« Odpový´ #41 v: 19. Listopad 2010, 17:05 »

U┬ż se to tu n├Čkde ├Şe┬╣ilo...

1, Jdi do nab├şdky Nastaven├ş/P├Şipojen├ş/Nastaven├ş internetu/P├Şipojit pomoc├ş, n├ísledn├Č dej mo┬żnosti a vytvo├Şit nov├Ż - navol p├Şipojen├ş psd - N├ízev - tady si n├Čco vymysli, t├Şeba "a"/ N├ízev APN nech pr├ízdn├Ż. Te├» dej ulo┬żit.
2,Zase naje├» do Nastaven├ş internetu/ P├Şipojit pomoc├ş a vyber to "a"
3, Naje├» do nab├şdky Nastaven├ş/P├Şipojen├ş/Nastaven├ş datov├ęho toku a u p├Şipojit pomoc├ş zase vyber to "a"

Tak a te├» u┬ż se na mobiln├ş internet nep├Şipoj├ş┬╣... Jedin├Č p├Şes Wi-fi  MrknutÝ Snad jsem to napsal dost srozumiteln├Č...  Grin

ulożena
Joza
Anonym
« Odpový´ #42 v: 27. ┌nor 2011, 13:51 »

U┬ż za t├Şi t├Żdny se na na┬╣em trhu ofici├íln├Č objev├ş ├Ęerven├í verze Sony Ericssonu Hazel. S├ím jsem moc zv├Čdav, jak to telefonu bude slu┬╣et SmajlÝk
ulożena
C510
U┬żivatel

Zobrazit profil
« Odpový´ #43 v: 27. ┌nor 2011, 23:25 »

ako to telefonu "slusi" si mozes pozriet tu: http://www.mobilmania.sk/clanky/recenzia-sony-ericsson-j20i-hazel-cervene-drevo/sc-3-a-1123625/default.aspx
ulożena

Bortas
U┬żivatel
Telefon: SE K750i
P°Ýspývk¨: 2

Zobrazit profil
« Odpový´ #44 v: 01. B°ezen 2011, 12:19 »

U┬ż se to tu n├Čkde ├Şe┬╣ilo...

1, Jdi do nab├şdky Nastaven├ş/P├Şipojen├ş/Nastaven├ş internetu/P├Şipojit pomoc├ş, n├ísledn├Č dej mo┬żnosti a vytvo├Şit nov├Ż - navol p├Şipojen├ş psd - N├ízev - tady si n├Čco vymysli, t├Şeba "a"/ N├ízev APN nech pr├ízdn├Ż. Te├» dej ulo┬żit.
2,Zase naje├» do Nastaven├ş internetu/ P├Şipojit pomoc├ş a vyber to "a"
3, Naje├» do nab├şdky Nastaven├ş/P├Şipojen├ş/Nastaven├ş datov├ęho toku a u p├Şipojit pomoc├ş zase vyber to "a"

Tak a te├» u┬ż se na mobiln├ş internet nep├Şipoj├ş┬╣... Jedin├Č p├Şes Wi-fi  MrknutÝ Snad jsem to napsal dost srozumiteln├Č...  Grin

M├ím dotaz k tomuhle n├ívodu. Uva┬żuju o koupi Hazela, hodl├ím vyu┬ż├şvat wi-fi a d├Čs├şm se toho, ┬że si mobil bude s├ím od sebe tahat data p├Şes mobiln├ş s├ş┬╗ a pak se z vy├║├Ętov├şn├ş zbl├ízn├şm. M├╣┬żu se tedy spolehnout, ┬że tento postup bez v├Żjimky od├Ş├şzne telefon od mobiln├şch dat, v├Ęetn├Č p├Şipojen├ş GPS k netu?
ulożena
Fˇrum SEMania.cz

ulożena
Strana: 1 2 [3] 4  V╣e
Poslat tÚma Tisk
Fˇrum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderßtor: Ganimed)  |  TÚma: Sony Ericsson Hazel v redakci - vysouvac├ş Elm dorazil
SkoŔit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. V╣echna prßva vyhrazena.
Strßnka vytvo°ena za 0.009 sekund, 18 dotaz¨.