SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 09:38

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Hazel v redakci - vysouvací Elm dorazil
Strana: 1 2 [3] 4  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Hazel v redakci - vysouvací Elm dorazil  (Zobrazeno 29355 x)
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #30 v: 28. Červen 2010, 10:41 »

Áno, tiež mi to robí na Elme, keďže majú takmer rovnaký firmware. Prvá fotka - obrazovka sa pri zaostrovaní zasekne. Opraví to možno nový fimrware...ale kedy....hmmm. Každopádne, fotku zaostrí tak či tak, takže zase taký brutus problém to nie je.
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
BB.
Korektorka
*****
Pohlaví: Žena
Příspěvků: 161



Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 08. Červenec 2010, 22:01 »

automatické otáčanie - áno
kvalita displeja - 240 x 320 pixels (QVGA) 16,777,216 color TFT
čidlo okolitého svetla - áno
externá anténa - ?....
aká je citlivosť na signál? - asi recenzia
hovor - netuším....



Jedna technická - v recenzích se píše že Hazel má 262 tisíc barev a zde je to jinak. Co je správné???
Jozo, ty taky píšeš ve své recenzi že má 16 mil., tož kurňa jak je to???
« Poslední úprava: 08. Červenec 2010, 22:10 od BB. » uložena

Korektorka SEMania.cz

SE V630i, W800i, Nokia 3120c
MicroSD 4 GB
Parrot CK3100
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 09. Červenec 2010, 00:53 »

V technických špecifikáciach výrobcu sa píše 16 mil. farieb. Opieral som sa o tento fakt.
Častokrát sa ale stáva, že aj výrobca sa sekne, resp. niečo "nafúkne" v tlačových správach tak ako to býva zvykom u SE.
Ja ale pevne verím, že aspoň tento fakt je pravdivý. Napríklad Elm aj Hazel mali byť podľa tlačovej správy odolné voči prachu aj striekajúcej vode.
Zrejme však nesplnili nejaké normy a preto je v tlačovej správe "chyba". Overil som si to cez e-shop českej distribúcie.
U displeja Elm-a je ale napísaný správny počet farieb tak si myslím, že je to OK aj u Hazel-a.  Cool
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
dracek116
Uživatel
***
Telefon: SE Hazel, Micro SD HC 8GB, HPM 90
Příspěvků: 58



Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 15. Červenec 2010, 09:36 »

Na SEUSu je nová verze FW pro Hazel zkusil jste to už někdo?

EDIT: tak sem aktualizoval a kromě zrychlení telefonu (FW R7CA064) je zrychlen Widget manager(doufal sem v update na Widget M. 2 ale nic) a rychlejší spouštění Google maps které se před tím spouštěly pomalu.A ještě jedem malý postřeh změnila se ikona fotoaparátu
« Poslední úprava: 15. Červenec 2010, 12:52 od dracek116 » uložena
leontyn
Uživatel
***
Telefon: Hazel
Příspěvků: 11



Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 04. Listopad 2010, 14:36 »

dobrý den, když píšete, že nelze dát aplikaci na plochu jako pozadí, myslíte tím flash aplikaci? děkuji
uložena
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #35 v: 04. Listopad 2010, 18:57 »

Java aplikaci.
uložena

v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #36 v: 04. Listopad 2010, 19:49 »

Flashoviny by asi fungovaly. Ale nezkoušel jsem.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
leontyn
Uživatel
***
Telefon: Hazel
Příspěvků: 11



Zobrazit profil
« Odpověď #37 v: 05. Listopad 2010, 07:18 »

a poradíte mi, jak tam dát flash aplikaci? musím mít v mobilu program na rozbalení této aplikace? když to tam dám zazipovaný, tak mi to nabídku otevřít ani nenabídne. když to odzipuju v pc, tak je tam třeba 20 částí a takto to kopírovat do mobilu mi přijde divné, díky
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #38 v: 05. Listopad 2010, 13:23 »

jakou flash aplikaci? jestli je to nejaky archiv ve kterem je slozka META-INF ,tak je to java a ty archiv prejmenujes na jar misto zip..nevim co je flash aplikace.
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
leontyn
Uživatel
***
Telefon: Hazel
Příspěvků: 11



Zobrazit profil
« Odpověď #39 v: 05. Listopad 2010, 14:14 »

asi jsem to špatně napsal, ale i tak díky
uložena
jenninka
Uživatel
***
Telefon: SE j20i Hazel
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #40 v: 17. Listopad 2010, 20:34 »

Mám problém s připojením k internetu přes wi-fi. Když se připojím k nějaké wi-fi a následně si zadám nějakou adresu do prohlížeče, tak se mi to připojí přes mobilní síť a ne přes wi-fi. Kde mám v telefonu nastavit, aby mi to připojovalo přednostně přes wi-fi?? Nikde jsem to nenašla..
Díky za odpověď.
uložena
Atony
Uživatel
***
Telefon: SE J20i Hazel
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #41 v: 19. Listopad 2010, 17:05 »

Už se to tu někde řešilo...

1, Jdi do nabídky Nastavení/Připojení/Nastavení internetu/Připojit pomocí, následně dej možnosti a vytvořit nový - navol připojení psd - Název - tady si něco vymysli, třeba "a"/ Název APN nech prázdný. Teď dej uložit.
2,Zase najeď do Nastavení internetu/ Připojit pomocí a vyber to "a"
3, Najeď do nabídky Nastavení/Připojení/Nastavení datového toku a u připojit pomocí zase vyber to "a"

Tak a teď už se na mobilní internet nepřipojíš... Jedině přes Wi-fi  Mrknutí Snad jsem to napsal dost srozumitelně...  Grin

uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #42 v: 27. Únor 2011, 13:51 »

Už za tři týdny se na našem trhu oficiálně objeví červená verze Sony Ericssonu Hazel. Sám jsem moc zvědav, jak to telefonu bude slušet Smajlík
uložena
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #43 v: 27. Únor 2011, 23:25 »

ako to telefonu "slusi" si mozes pozriet tu: http://www.mobilmania.sk/clanky/recenzia-sony-ericsson-j20i-hazel-cervene-drevo/sc-3-a-1123625/default.aspx
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
Bortas
Uživatel
***
Telefon: SE K750i
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #44 v: 01. Březen 2011, 12:19 »

Už se to tu někde řešilo...

1, Jdi do nabídky Nastavení/Připojení/Nastavení internetu/Připojit pomocí, následně dej možnosti a vytvořit nový - navol připojení psd - Název - tady si něco vymysli, třeba "a"/ Název APN nech prázdný. Teď dej uložit.
2,Zase najeď do Nastavení internetu/ Připojit pomocí a vyber to "a"
3, Najeď do nabídky Nastavení/Připojení/Nastavení datového toku a u připojit pomocí zase vyber to "a"

Tak a teď už se na mobilní internet nepřipojíš... Jedině přes Wi-fi  Mrknutí Snad jsem to napsal dost srozumitelně...  Grin

Mám dotaz k tomuhle návodu. Uvažuju o koupi Hazela, hodlám využívat wi-fi a děsím se toho, že si mobil bude sám od sebe tahat data přes mobilní síť a pak se z vyúčtovíní zblázním. Můžu se tedy spolehnout, že tento postup bez výjimky odřízne telefon od mobilních dat, včetně připojení GPS k netu?
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Hazel v redakci - vysouvací Elm dorazil
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.