SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 23:22

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Hazel v redakci - vysouvací Elm dorazil
Strana: [1] 2 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Hazel v redakci - vysouvací Elm dorazil  (Zobrazeno 29365 x)
Joza
Anonym
« v: 12. Květen 2010, 15:50 »

Do redakce v krátké době konečně dorazil na recenzi model Elm (který jsem předtím měl jen na chvíli), kromě něj jsme se ale konečně dočkali také jeho vysouvacího brášky, Sony Ericssonu Hazel. Ten zachovává všechny kladné vlastnosti modelu Elm, navrch ale přidává atraktivní výsuvnou konstrukci a příjemné rozměry. Pokud vás na telefonku cokoliv zajímá, ptejte se. V nejbližší době můžete očekávat fotogalerii, recenzi a samozřejmě také srovnání s modelem Elm.
« Poslední úprava: 01. Leden 2011, 21:40 od Jozef Cmar » uložena
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 12. Květen 2010, 16:07 »

Co vysouvací konstrukce? Je to pohodovka jako u W910 nebo to dře jak na W705?
uložena

Joza
Anonym
« Odpověď #2 v: 12. Květen 2010, 16:59 »

Vysouvání je v pohodě, co mě ale mrzí je nemožnost dát aplikaci jako tapetu. Je to zvláštní, telefon to nepochybně umí, ale má to nějakým způsobem blokované. U Elmu jsem to bral jako nedopatření firmwaru, u Hazelu získávám jistotu, že to asi není náhoda
uložena
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 12. Květen 2010, 23:24 »

Zdá se, že všechny ty drobnosti, které SE vyvyšovaly nad jiné značky, chtějí nemilosrdně zadupat do země.
uložena

C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 13. Květen 2010, 10:36 »

Nemyslím si, že by sa SE nechal zahanbiť. To, že ani Hazel nebude podporovať aplikácie ako pozadie bolo viacmenej jasné. Má totiž takmer totožný firmware ako Elm. Podľa mňa sa im to tam prekrývalo s widgetami. Pokiaľ to nedoriešia, ťažko bude táto voľba k dispozícii. Mali by spraviť niečo ako voľbu aby si užívateľ vybral či chce mať možnosť zobrazenia widgetov alebo aplikácii ako pozadia. Toť môj názor - subjektívny.  Mrknutí
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
NuclearDave
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 13. Květen 2010, 10:54 »

Měl bych pár otázek - specifikace se podle zdroje liší, takže živé ověření je nejlepší  Smajlík
- má displej automatické otáčení?
- jaká je kvalita displeje?
- má čidlo okolního osvětlení?
- dá se připojit externí anténa?
- jaká je citlivost na GSM signál?
- je potřeba vysunutí pro příjem nebo uskutečnění hovoru nebo se zasunutým telefonem nic neudělám?

Díky,
D.
uložena
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 13. Květen 2010, 13:45 »

automatické otáčanie - áno
kvalita displeja - 240 x 320 pixels (QVGA) 16,777,216 color TFT
čidlo okolitého svetla - áno
externá anténa - ?....
aká je citlivosť na signál? - asi recenzia
hovor - netuším....

uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
obluda zelená
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8-00
Příspěvků: 253



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 13. Květen 2010, 14:08 »

Zdá se, že všechny ty drobnosti, které SE vyvyšovaly nad jiné značky, chtějí nemilosrdně zadupat do země.
Přesně tak a to už platí od dob Aina a Yari a Elm a Hazel jsou na stejné platformě. A u smartů mi toto také chybí. Prostě SE ztrácí svou tvář - vychytávky - to se mi na SE vždy líbilo a teď mizí.
uložena

Občas se tady objevím.
Motorola T180 -> Nokia 3140 -> SE Z600 -> Nokia 3410 -> SE K750i -> SE K790i -> Nokia N8-00
Ondráš32
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Hazel
Příspěvků: 22



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 13. Květen 2010, 14:34 »

Měl bych pár otázek - specifikace se podle zdroje liší, takže živé ověření je nejlepší  Smajlík
- má displej automatické otáčení?
- jaká je kvalita displeje?
- má čidlo okolního osvětlení?
- dá se připojit externí anténa?
- jaká je citlivost na GSM signál?
- je potřeba vysunutí pro příjem nebo uskutečnění hovoru nebo se zasunutým telefonem nic neudělám?

Díky,
D.
muzes si vybrat, jestli chces hovor prijmout otevrenim, nebo jen zelenym sluchatkem...ukonceni hovoru to same na vyber...jinak mobil se plne ovlada i zavreny, samozrejme pokud nepotrebujes neco napsat.
uložena
NuclearDave
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 13. Květen 2010, 14:42 »

C510: kvalita displeje - slo mi o pouzitelnost - na slunci, porovnani s Elm
Ondras32: psani SMS pres D-pad by byla frajerina Mrknutí kazdopadne diky za info
uložena
verbatim
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: E T39m ► SE T65 ► SE T630i ► (SE T105) ► SE D(K)750i (R1DB001) ► SE K800i (R8BF003) ► SE C902 (R3EG004) ► SE W995 Silver (R1HA035) + Mini Pro (4.0.2.A.0.58)
Příspěvků: 775



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 13. Květen 2010, 20:38 »

Mě by zajímalo - jak je to s tím zobrazením událostí v pohotovosti? Je to řešeno zase nějakou JAVA aplikací? Dlouho jsem tady nebyl , tak mě kdyžtak nekamenujte - bylo-li už tady na to odpovězeno Smajlík
uložena



SE W995 (R1HA035)+ M2 Sony 8 GB + Handsfree HPM-90 + Handsfree MW600 + MPS-70 + MS-410 + CDS-75 + CCR-70

C902 - uživatelská recenze
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 v: 14. Květen 2010, 13:31 »

co mě ale mrzí je nemožnost dát aplikaci jako tapetu
Týká se to i nebrandované verze?
Jinak toto píší v Java ME Platform CLDC MIDP 2 Developers' Guidelines:
Cituji
Standby MIDlets
JP-7 and JP-8 phones have a feature allowing developers to enable a MIDlet as a standby application.
Just as the end user can assign a picture as wallpaper, it is also possible to select a Java application for
this purpose. A standby MIDlet is handled by the application manager, and is started when the phone
enters standby mode. It is stopped when the user selects another wallpaper, theme or picture. A MIDlet is
designated as a standby application via a JAD attribute setting.
Note: Standby MIDlets are not supported in early K610, K790 and K800 phones.
For details about creating standby MIDlets and some practical advice on how to design them, see http://
developer.sonyericsson.com/site/global/techsupport/tipstrickscode/java/
p_standby_midlet_jp7phones.jsp.
Asi si opravdu dělají srandu. Na K800 jsem to viděl v provozu (pravda, moc použitelné to nebylo, takže slovu "funkční" se vyhýbám), o brandovaných modelech jsem v celém dokumentu nenašel jediné slovo (To se týká i již dávno vydané G502!), o Hazelu a Elmu taky a odkaz navíc již není funkční.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Joza
Anonym
« Odpověď #12 v: 15. Květen 2010, 06:01 »

Tady si můžete prohlédnout fotogalerii Sony Ericssonu Hazel (fotografováno dnes ráno Smajlík)

http://semania.cz/sony-ericsson-hazel-fotogalerie-brasky-od-elmu.html
uložena
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 15. Květen 2010, 09:07 »

Vysouvák má mít herní tlačítka  Embarrassed
uložena

Joza
Anonym
« Odpověď #14 v: 15. Květen 2010, 09:59 »

Ne každý hry hraje Smajlík Třeba pro mě jsou tlačítka navíc u W910i nevyužitá... Jo kdyby se daly konfigurovat, to by byla jiná...
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Hazel v redakci - vysouvací Elm dorazil
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.