SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 06:20

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C905 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: z ničeho nic se totálně zpomalil.....
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: z ničeho nic se totálně zpomalil.....  (Zobrazeno 3616 x)
0.0.0.1
Uživatel
***
Telefon: C905
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« v: 24. Duben 2010, 22:55 »

Ahoj nevíte někdo čím to může být, popřípadě jak mu pomoct? Jednoho dne z ničeho nic se telefon zpomalil tak, že když otevřu, nebo chci odemčít, tak se rozsvítí po pár vteřinách černý displej po dalších X veteřinách naběhne obraz a po dalších X vteřinách teprv reaguje. Nebyl ani ve vlhkém prostředí, ani nezmokl.... Jo a firmware jsem zkoušel přehrávat, reset, vyndat baterku a podobně... proste nic... Angry Díky vsem za pomoc....
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 25. Duben 2010, 05:42 »

Zkus telefon vypnout, vyndej pametovku a pak ho normalne zapni bez pametovky. Co ti to udela ? chova se to stejne ?

Pouzivas emailovy klient ? Pokud ano tak smazej vsechny emaily, nebo rovnou cely ucet s nastavenim.

Nevim ale jestli to pomuze  Undecided
uložena

dracek116
Uživatel
***
Telefon: SE Hazel, Micro SD HC 8GB, HPM 90
Příspěvků: 58



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 25. Duben 2010, 08:11 »

Mozna to muze byt i vlastnost FW jakoze se samovolne restartuje moje c702 dela neco podobneho neliž stejneho uz dlouho a mam nejnovejsi fw a ani ten tento problem neodstranil.
uložena
0.0.0.1
Uživatel
***
Telefon: C905
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 25. Duben 2010, 09:10 »

Zkus telefon vypnout, vyndej pametovku a pak ho normalne zapni bez pametovky. Co ti to udela ? chova se to stejne ?

Pouzivas emailovy klient ? Pokud ano tak smazej vsechny emaily, nebo rovnou cely ucet s nastavenim.

Nevim ale jestli to pomuze  Undecided

Tak bohužel žádná změna  Sad
uložena
0.0.0.1
Uživatel
***
Telefon: C905
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 25. Duben 2010, 09:12 »

No FW je tam poslední dostupný, to bych mohl ještě zkusit nahrát něco staršího. Mrknutí Večer zkusím a uvidíme...
uložena
dracek116
Uživatel
***
Telefon: SE Hazel, Micro SD HC 8GB, HPM 90
Příspěvků: 58



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 25. Duben 2010, 09:22 »

Řekl bych že toto byl specifický problém celé řady spiš těch straších modelů CXXX  (c702 to dělá C902 prý též, nevim jak c901 nebo novější)
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 25. Duben 2010, 10:17 »

jak to neni SW chyba pak to muze byt i HW chyba kdyz se to projevuje pri otevirani, kamaradka ma C905 a rozhodne jsem u ni tuto chybu nepozoroval
uložena

jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 25. Duben 2010, 10:22 »

0.0.0.1: mno, pokud říkáš že to bylo jednoho dne, pak proveď obnovení továrního nastavení. Samozřejmě se tím nevyloučí HW chyba která se vždy stane "zničehonic", ale alespoň budeš vědět jak dál.
V případě HW chyby by se ti asi oprava nevyplatila (soudě dle toho že nepíšeš nic o tom že to jde na reklamaci a ptáš se zde).

OT:
rozsekalo mě "Nebyl ani ve vlhkém prostředí, ani nezmokl". Divím se, že jsi rovnou nenapsal že nespadl pod tramvaj, nepřejel ho kůň, nepřejela ho motorka, nespadl z druhého patra Mrknutí
OT/
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 25. Duben 2010, 13:17 »

c702 to dělá C902 prý též
este som to nikde necital. mne na c902 to urobilo raz, ale po vypnuti/zapnuti to pisalo chyby ohladom toho, ze mam vlozit origo baterku SE, ale SEUS to vyriesil.

jack: tak vacsinu ludi hned napadne, ze ked to nejde urobit softverovo, ci nebol vo vlhkom prostredi a teda korozii. iba sa chcel vyhnut dalsim zbytocnym otazkam.
uložena

0.0.0.1
Uživatel
***
Telefon: C905
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 25. Duben 2010, 19:05 »

Přesně tak, chtěl jsem předejít debatě o vodě(o: No zkusim s tim zaběhnout do servisu, kolik mě řeknou a uvidíme jestli se to oplatí... Mrknutí
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C905 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: z ničeho nic se totálně zpomalil.....
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 19 dotazů.