SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 20:24

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: w995 ako na tapetu a email
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: w995 ako na tapetu a email  (Zobrazeno 2096 x)
andreasss
Uživatel
***
Telefon: SE W995
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« v: 20. Duben 2010, 18:34 »

Chcel by sa spytat  ci by niekto vedel poradit a to:

1. Potrebujem nastavit email (emailove konto mam cez t-com.sk), vsetko nastavim ako mam a hlasi mi to, že server sa nenasiel. Viete miekto step by step poradit ako to nastavit uz fakt neviem ako na to,...

2. Stiahol som si mobytoday vsetko ide ako ma, ale nejde mi nastavit tuto aplikaciu ako tapetu resp. pozadie.  Vobec nikde v telefone som nenasiel nastavenie tapety, proste tam mam, ze mozem nastavit len z temy,obrazok, ziadne. Moze to byt ze mam telefon z orangeu? Tak potom ako na to?

3. Neviem ani za boha ani za narod prekonvertovat film cez mediago do telefonu na pametovu kartu,.... ja uz neviem co robim zle,.... skuste niekto hodit nejaky navod ako na to ale pre *****a ako ja

« Poslední úprava: 20. Duben 2010, 20:22 od andreasss » uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 21. Duben 2010, 05:18 »

to ze ti nejde nastavit aplikace jako tapeta za to muze orange. Telefon musis debrandovat a to je snadne.

I v tom nastaveni emailu muze mit prsty orange.

Media go konvertuje filmy automaticky pri prenaseni videa z pc na pametovou kartu. Musis si program nastavit tak at se ti zobrazuji videa v pc pak uz das polozku transfer to phone card nebo tak nejak.
uložena

andreasss
Uživatel
***
Telefon: SE W995
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 21. Duben 2010, 19:35 »

Mobil som debrandoval a to je uz ina parada ale zatial sa mi nepodarilo rozbehat ten mail. Ak sa niekto najde kto ma orange a mail u t-com tak tak nech napise ako na to. Resp. ak sa niekto najde napiste ako to mate nastavene vy,....
Na ten Media go som neprisiel ani nahodou, neviem kde co dat ako na to proste som z toho jelen mam jedno avicko nejako som dal transfer na karku nieco to robilo a na karte nicove nic. Ako to mam polopate nastavit?

Ak by siel niekto okolo a vedel pomoct tak nech napise tie maily a videa tale nejdu neviem ako na to,..... DIK
« Poslední úprava: 22. Duben 2010, 11:02 od andreasss » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: w995 ako na tapetu a email
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 18 dotazů.