SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 15:18

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson W960i
Strana: 1 ... 4 5 [6]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson W960i  (Zobrazeno 42919 x)
shotik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: w960i
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #75 v: 01. Duben 2009, 10:20 »

chci se zeptat jak je na tom w960i s ryhclosti . koukal jsem an enjaky videa na youtube  a v nekterych pripadech tam jsou prodlevy napriklad pri vstupu do kontaktu atd -.  resi tohle firmware ? nejake zkusenosti . nebo si myslite ze je lepsi  p1i ?
uložena

w960i
Joza
Anonym
« Odpověď #76 v: 01. Duben 2009, 10:55 »

Rychlost je ve srovnání s obyčejnými telefony velmi slabá, prakticky cokoliv bez OS je rychlejší Smajlík Jinak dá se to trochu eliminovat tím, že si aplikace necháš spustit automaticky případně dodáš )dle návodu od VaRa) dvě aplikace, které umí kapku urychlit jádro systému. Zázrak ale nečekej.
uložena
shotik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: w960i
Příspěvků: 6



Zobrazit profil
« Odpověď #77 v: 01. Duben 2009, 11:26 »

tak mel jsem m600i  tak nejak vim jak to pracovalo no .

slysel jsem ze vseobecne ten uiq je nejakej pomalouckej vic nez symbian a wm
uložena

w960i
Benehallow
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 338



Zobrazit profil
« Odpověď #78 v: 01. Duben 2009, 12:21 »

chci se zeptat jak je na tom w960i s ryhclosti . koukal jsem an enjaky videa na youtube  a v nekterych pripadech tam jsou prodlevy napriklad pri vstupu do kontaktu atd -.  resi tohle firmware ? nejake zkusenosti . nebo si myslite ze je lepsi  p1i ?

W960i mám už rok pár měsíců - po 2 měsících od koupě jsem updatoval fimware a bylo tam znatelné zrychlení systému - hlavně u foťáku.Ale při vstupu do Nastavení, Zpráv a Kontaktů je tam jistá prodleva, ale já už jsem si na to zvyknul a těd už to beru za běžnou věc.Ono taky záleží na tom, jak moc máš zapráskanou pamět telefonu Mrknutí
uložena

Herbik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 155



Zobrazit profil
« Odpověď #79 v: 11. Duben 2009, 08:49 »

Zdravim
Mám takovej malej problém. Nesvítí mě ty dotyk tlačítka na ovládání hudby. Fungují dobře,jen nesvítí. Na jednom foru jsem četl že to někoho taky postihlo. V servisu mu vymenili nejaký flexi kabel a je to ok. Muže to být tím hlavním flexáčem?  Jinak jsem tu po dlouhé době. Po P1i jsem zakusil nějaké S60,ale s UIQ jsem se tak zžil že jsem musel zas zpět. Tentokrát je to W960i. Smajlík
uložena

W960i,i8510-32GB
sweetest
Anonym
« Odpověď #80 v: 09. Srpen 2009, 20:41 »

zdravím, máte s tím někdo zkušenosti? rád bych dostal tomtom nebo jinej do w960i společně s modulem ve sluchátkách...díky za zprávu
uložena
Zeezala
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W960i
Příspěvků: 1



Zobrazit profil
« Odpověď #81 v: 11. Září 2009, 09:01 »

W960 Je proste nejhustsiiiiiiii! Mel jsem M600i, P1i, ale tenhle je moc! Krasnej dyzajn,vsechno! A jak se pise v recenzich, vraceci tlacitko na klavesnici mi vubec nevadi. Obcas si zavrze, obcas je trosku pomalejsi, ale co... Navic sem ho koupil na Ebay za 197 australskejch dolaru, coz je sranda... A uz navzdy chci SE s UIQ3! skoda ze konci bo co... Embarrassed
uložena
Benehallow
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 338



Zobrazit profil
« Odpověď #82 v: 29. Září 2009, 17:16 »

Konečně někdo, kdo W960i umí ocenit Cool UIQ už skončilo, dávno Mrknutí
uložena

Herbik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 155



Zobrazit profil
« Odpověď #83 v: 18. Červen 2010, 20:35 »

Ahojda všem.Jak to tak sleduju tak UIQ už odešlo do věčných lovišť. Je to škoda.Podle mě by to bylo jinak když by se tomu trošku věnovali. Byl to muj nej. systém.  Nechal jsem si W960i, a té se nezbavím. Začalo to P800 a ta byla převratná.... Byl jsem z ní tenkrát uplně mimo... Ale už je to pryč. Je to opravdu škoda,ale co se dá dělat. Nevím proč maj raději Android..... Který je jiný.... Proč ten UIQ vlastně kupovali když ho po chvilce potopili......  Škoda. Mějte se......
uložena

W960i,i8510-32GB
321654
Anonym
« Odpověď #84 v: 18. Červen 2010, 20:52 »

koupili ho, aby ho potopili Cheesy
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #85 v: 13. Srpen 2010, 20:17 »

suhlasim s poslednymi citami: †ObSCurΣ ScarΣcrOw†™  a Herbik -a. Naozaj uiq3 je fajn. Mal som na chvilu v ruke Android xperia x10mini pro a neviem prist tomuto chaotickemu OS Android na chut.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 4 5 [6]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson W960i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 19 dotazů.