SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 12:52

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Aplikace a hry (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Tilewave
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Tilewave  (Zobrazeno 4227 x)
AlesU
Anonym
« v: 14. Duben 2010, 14:17 »

Jeste nez budu delat HR sve X2 jsem se rozhodl pouzivat Tilewave Panel.
Nastvany jsem ho aktivoval, ze me to behem chvile donuti ten HR udelat. Jenze.. Beha to nejak rychle. Vysunu klavesku, otoci se to behem vteriny..
Sakra, jak to, ze to funguje? Dyt to melo byt pomale a sekat se to..
Tak nic, zkusim jak dlouho to tak pobezi :-)

Ale dotaz. Behem prochazeni ruznych for, mistich i zahranicnich. Neprisel jste nekdo na to, jestli se da nejak editovat tenhle panel a misto tech prazdnych kosticek dat odkazy na aplikace?
uložena
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 14. Duben 2010, 14:42 »

Tilewave panel je velmi efektní (před MR1 byly animace ještě o píď dokonalejší) ovšem bylo by to uplně dokonalé, kdyby bylo možné si na každý čtvereček dát libovolnou akci (aplikace, kontakt, funkce, ...). Bohužel nymýlím-li se, není šance tilewave jakkoliv editovat...  Sad
uložena
AlesU
Anonym
« Odpověď #2 v: 14. Duben 2010, 15:02 »

Prave me udivilo, ze v porovnani s drivejskem, mi to jede tak pekne..

O tom, ze se to neda editovat jsem nekde cetl, ale treba nekdo neco nasel a udela z Tilewave dokonalost  Roll Eyes
uložena
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 14. Duben 2010, 15:38 »

Možnosti customizace jednotlivých kostek (dlaždic) mě teda nikdy nenapadla, ale čím více nad tím přemýšlím... Musím říct, že by to bylo opravdu š****vní. Moc a moc by se mi to líbilo. Ale nevěřím, že se nečeho podobného kdy dočkáme. Popravdě byl bych rád kdybychom se dočkali 100% funkční romky a pak se můžeme bavit o další fičurkách, pěkně popořadě.
uložena
AlesU
Anonym
« Odpověď #4 v: 14. Duben 2010, 16:07 »

Mno... Je to jak na houpacce. Chvili ten telefon funguje skvele. Pak se neco stane a zacne vyvdet psi kusy (karta fuc, SMS chodi az kdyz ho probudim, displej se po vysunuti klavesnice otoci az po nejake dobe,....).

Ale ted jsem ho trosku poladil (SKtools+Advanced configuration tool)
Zapl jsem Tilewave tak uvidim, co bude. Ted ma velmi svetle chvile  Grin

Jinak customizace me napadla hned. Dat si tam programky, ktere clovek pouziva casto. Treba misto te RSS dole.
uložena
AlesU
Anonym
« Odpověď #5 v: 14. Duben 2010, 22:26 »

Tilewave je vypnute..
Opet stara pisnicka. Jelo to paradne a najednou se to cele sesypalo. Seklo se to, samo se to restartlo, pak to nechtelo najet. Po dlouhe chvili to najelo, ale sekalo se to.
Restart jsem to a zas to jelo.
Takze zpet k Titaniu :-)
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Aplikace a hry (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Tilewave
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.