SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
18. Duben 2024, 01:43

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Nastavení (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SE P990i a Memory Stick Duo 2 GB
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: SE P990i a Memory Stick Duo 2 GB  (Zobrazeno 5975 x)
M-Rock
Uživatel
***
Telefon: SE P990i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« v: 12. Duben 2010, 15:55 »

Zdar lidi, koupil sem si do svéh SE P990i paměťovku, do té doby sem ho používal jako náhradní a ted asi nastoupí jeho čas, jenže když sem z mého druhého mobilu SE K550i chtěl nakopírovat nějaké soubory na ten můj dříve náhradn,í tak mi to oznámillo že je plná paměť telefonu. I přes všechny pokusy jak nastavit ukládání na paměťovku sem neuspěl Embarrassed. Můžete mi prosíííím poradit jak na to?
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 12. Duben 2010, 16:24 »

Jak to kopíruješ?
uložena
M-Rock
Uživatel
***
Telefon: SE P990i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 12. Duben 2010, 16:29 »

Jak to kopíruješ?
Prostě sem je chtěl z jednoho mobilu poslat do druhého...nic nelogického...uplně normálně sem dal odeslat po BT a po pár odeslaných souborech mě to oznámila že je pamět telefonu plná.
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 12. Duben 2010, 16:53 »

Asi to je i zde, ale tady sem to našel dřív.
uložena
M-Rock
Uživatel
***
Telefon: SE P990i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 12. Duben 2010, 17:30 »

Asi to je i zde, ale tady sem to našel dřív.
No nevim k čemu ten softík tam je a kam se dává....ted sem navíc zjistil že do tý pamětovky nejdou dát ani songy z pc...když ot mám propojené kablem....ohlásí to že to nepodporuje bo co to tam psalo
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 12. Duben 2010, 18:08 »

Je to klasickej sis instalační soubor. Takže nainstalovat v telefonu (pročti tu diskuzi pod tim, nezkoušel jsem). Kopíruj přes čtečku karet, jakýkoliv kopírování přes kabel je utrpení. Čtečka stojí 100 Kč, takže se případně nevymlouvej, že jí nemáš:)
uložena
M-Rock
Uživatel
***
Telefon: SE P990i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 12. Duben 2010, 18:14 »

Je to klasickej sis instalační soubor. Takže nainstalovat v telefonu (pročti tu diskuzi pod tim, nezkoušel jsem). Kopíruj přes čtečku karet, jakýkoliv kopírování přes kabel je utrpení. Čtečka stojí 100 Kč, takže se případně nevymlouvej, že jí nemáš:)
No kabel sem použil jen proto že ty soubory z druhýho telefonu nešly uložit do tohodle protože tam bylo málo místa a na kartu se to automaticky nepřesměrovalo.
uložena
M-Rock
Uživatel
***
Telefon: SE P990i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 12. Duben 2010, 18:22 »

Je to klasickej sis instalační soubor. Takže nainstalovat v telefonu (pročti tu diskuzi pod tim, nezkoušel jsem). Kopíruj přes čtečku karet, jakýkoliv kopírování přes kabel je utrpení. Čtečka stojí 100 Kč, takže se případně nevymlouvej, že jí nemáš:)
No kabel sem použil jen proto že ty soubory z druhýho telefonu nešly uložit do tohodle protože tam bylo málo místa a na kartu se to automaticky nepřesměrovalo.
Na tu kartu mi nejde kopírovat ani když je ve čtečce...prý je chráněna proti přepsání....Sad a ten postup s tím souborem co tam píšou....nevim kde najdu nějaký C:resource......to jako v mobilu žádnej takovej adresář nemám.....sem asi blbej...můžem mi s tím poradit..co bys dělal ty...
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 v: 12. Duben 2010, 18:25 »

Pokud je karta v PC zamčená, tak je buď vadná anebo jí máš zaheslovanou. Karty Memory Stick nemaj mechanickej zámek jako SD karty. Bejt v tvym případě, tak soubory, co chci z K550i šoupnu na kartu a tu kartu nacpu do P990, případně přes PC soubory překopíruju na jinou, co používáš v P990. Taky je docela podstatné, co to je za soubory.

Vesměs si všechny data (obrázky, tapety, zvonění, hudba.. všechno prostě) ukládám na kartu, v telefonu mám pouze nainstalované aplikace. Pak je klid nadobro.
uložena
M-Rock
Uživatel
***
Telefon: SE P990i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 12. Duben 2010, 18:51 »

Pokud je karta v PC zamčená, tak je buď vadná anebo jí máš zaheslovanou. Karty Memory Stick nemaj mechanickej zámek jako SD karty. Bejt v tvym případě, tak soubory, co chci z K550i šoupnu na kartu a tu kartu nacpu do P990, případně přes PC soubory překopíruju na jinou, co používáš v P990. Taky je docela podstatné, co to je za soubory.

Vesměs si všechny data (obrázky, tapety, zvonění, hudba.. všechno prostě) ukládám na kartu, v telefonu mám pouze nainstalované aplikace. Pak je klid nadobro.
No stal se nějaký zázrak a najednou to jde...tak uvidím...najednou se obsah karty objevil ve čtečce...to co tam předtím nebylo, music, piictures atd..no a ted to jde i přes BT...tak uvidím zda se to poadří....karta je nová..takže vadná nebude......a jinou kartu nemám...v K550i je jinačí
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 v: 12. Duben 2010, 18:56 »

Je tam M2, ale sou redukce na velký PRO DUO, který má P990.
uložena
M-Rock
Uživatel
***
Telefon: SE P990i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 12. Duben 2010, 19:34 »

Je tam M2, ale sou redukce na velký PRO DUO, který má P990.
No tak sem se  nehnul..šlo to protože se na paměti mobilu udělalo místo při přeinstalaci co sem udělal a když místo došlo..objevila se zase ta hláška....a když tma chci kopnout soubory přes PC Suite tak se to sekne ale v pozadí to běží asi dál....ale karta prostě se nechová jak ta moje M2....mimochodem...ten soubor co byl na té stránce je prošlý...má prošlou dobu platnosti a systém neověřil bezpečnost takže to nešlo nainstalovat
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Nastavení (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SE P990i a Memory Stick Duo 2 GB
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.