SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 16:31

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SE P1i - kalendář hlásí nedostatek paměti
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: SE P1i - kalendář hlásí nedostatek paměti  (Zobrazeno 5131 x)
msyogota
Uživatel
***
Telefon: SE P1i
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« v: 28. Březen 2010, 17:49 »

psal jsem to i na mobilmanii, snad neva kdyz to hodim i semka, treba nekdo bude vedet...

Tata donesl foun (P1ka od O2) s tim, ze ho to nepusti do kalendare...nejdriv to chvilku pise Zaneprazdnena a pak napise Neni dostatek pameti.

Tak sem sel do Ovladaciho panelu, do nastaveni zarizeni a sekce Pruvodce ukladanim. V prvni obrazovce to hlasi zaplneno 36 z 159 MB telefonu a 111 z 468 MB na karte. Tak si rikam hergot, dyt tam je hafo volnyho. V dalsim kroku to ale hlasi Pamet telefonu 1 MB a na karte 0 B...tak si rikam hergot podruhe...ale pak sem dospel k zaveru ze to ukazuje, kolik mista maji nainstalovane aplikace...

Kdyz si poscitam kolik v pameti telefonu zabiraji kontakty, kalendar, media, zpravy a dalsi, tak se dostanu na tech asi 30 mega...

Jen dodam ze telefon je po restartu, cili se zadne aplikace nespoustely...a uz jsem to zkusil po zazalohovani dat i obnovit tovarni nastaveni, ale jakmile nahraju zpatky kontakty, kalendarni polozky, ukoy atd (aplikace ne) tak to hlasi stejne...pak jsem zkusil i nainstalovat aquacalendar
 ale ani ten nepomohl a porad to pise tu hlasku...

nevi nekdo co s tim? Smajlík

pripadne je mozne ze se tatovi povedlo dostat za nejaky limit kalendare? Ma tam nekolik tisic polozek...
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 28. Březen 2010, 17:57 »

Tím bych to viděl. Kalendář v telefonech není Outlook a není bezedný:) Možná bych zkusil debrandovat na original software (asi máš od O2), ale moc tomu nevěřim, že by pomohlo.
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #2 v: 28. Březen 2010, 18:03 »

Přítelkyně bez nějakých větších potíží vyčerpala limit na úkoly v G502, nevidím důvod, proč by podobné omezení nemohla mít i P1i Smajlík
uložena
msyogota
Uživatel
***
Telefon: SE P1i
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 28. Březen 2010, 19:42 »

JJ G502 omezeni mela, tusim 1250 polozek, tu sem mel a sledoval sem to jak se mi to zaplnuje Smajlík

ale u smartphonu s 160 MB pameti bych cekal ze to bude bezedny Smajlík

no nic, tak asi mu nahraju na pocitac My Phone explorer a at si zkusi promazat ty nejstarsi polozky, treba to pomuze...
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 28. Březen 2010, 19:56 »

1) Outlook v PC není bezedný (tuším 200mb PST)
2) kalendář v MT není bezedný
3) nic není bezedné ale vždy něčím omezené
4) nejčastější příčinou je, že lidi neumí kalendář ovládat. Např. opakující se akci "vstávat do práce" si dají ne opakovat, ale jako jednu akci každý den od po-pá. Tímto se místo jednoho záznamu vyčerpá hned pět. U narozenin to bývá docela obdobné, i když minimálně.

Pokud má 160MB paměti (jako že má) a říkáš že se to zaplnilo jen PIM daty, pak bude asi problém někde v nich. Buď fotky v kontaktech a nebo poznámky v kalendáři. Zatím jsem se u chytrého telefonu s tímto jevem nesetkal. Setkal jsem se ale s tím, že zákazník měl údajně kolem 5000 kontaktů a při otevření adresáře mu mobil zahlásil nedostatek místa a reset (P9x0)
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
msyogota
Uživatel
***
Telefon: SE P1i
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 29. Březen 2010, 08:35 »

No volne pameti je dost, kolem 130 MB, ale predpokladam ze problemem bude RAMka...
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 29. Březen 2010, 10:33 »

To určitě ne. Paměť RAM má P1i značně naddimenzovanou. Ale nevím, jak u tisíce úkolů. Ověř si to například Swiss Managerem
uložena
msyogota
Uživatel
***
Telefon: SE P1i
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 29. Březen 2010, 12:32 »

Jeste jsem zkusil nainstalovat kalendar Agendus a ani ten se nenastartoval, napsal nedostatek pameti a umrel Smajlík

ale male vitezstvi slavime s tim awuacalendarem, ten sice to zahlasi taky, ale neumre a po chvilicce cekani nabehne, sice je pomalej jak hlemyzd, ale da se jakz takz neco napsat (schuzka, ukol)...

ten swiss manager testnu, jak to tata donese domu...
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SE P1i - kalendář hlásí nedostatek paměti
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.