SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
19. Březen 2024, 03:49

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Hazel v redakci - vysouvací Elm dorazil
Strana: 1 2 3 [4]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Hazel v redakci - vysouvací Elm dorazil  (Zobrazeno 29284 x)
Joza
Anonym
« Odpověď #45 v: 25. Březen 2011, 06:47 »

Jak se vám líbí Hazel v červené barvě? Smajlík Naživo je krásný...


uložena
Skrble
Uživatel
***
Telefon: SE: T630, 2x Z600i, K750i, K300i, C902, Elm, C901
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
« Odpověď #46 v: 25. Březen 2011, 17:59 »

od spolužáků bych ve škole určitě poslouchal narážky jako že jsem teplej a blb, ale při pohledu na červený Hazel lituju že jsem si koupil stříbrnýho Elma Smajlík
uložena

HPM-65 forever !!!
Berčová
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: Vivaz pro
Příspěvků: 57



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #47 v: 03. Červenec 2011, 19:41 »

Ahojte.
Budu měnit svůj U8i, původně jsem byla rozhodnuta pro Elm ( taťka ho má, takže vím, do čeho bych šla ), ale kamarád si bude kupovat Hazel a tak trochu mně i příteli ( oba budeme měnit tel a oba jsme doteď byli pro Elma ) zasadil brouka do hlavy. Funčně jsou oba téměř shodné, vzhledově je hezčí asi Hazel, cenově by nás vyšel o nějakých 400 Kč víc, než Elm.  U Elma vím, že se mi na něm perfektně píše, což je pro mě docela rozhodující, jsem pisálek. A z toho mám strach, i u mojeho Vivaze Pro jsem byla nadšená klávesnicí, ale teď po půl roce se už těším na normální kávesnici. Přece jenom je pohodlnější ve městě vytáhnout mobil, nadatlovat jednou rukou zprávu a zase ho schovat. A z toho mám právě strach u Hazela, jaké máte zkušenosti s psaním? Je to pohodlné a rychlé bez zbytečných překlepů? Co jsem měla pár vysouváků v ruce, tak se mi na většině nepsalo moc dobře z důvodu, že horní klávesy byly moc naťáplé na vrchní část telefonu a špatně se mi dělala mezera křížkem ( i když u Elma je mezera 0 nebo směrovým tlačítkem, je to tak i u Hazela? ). Podle fotek to sice vypadá ok, ale nerada bych se zase spálila jako s Vivazem. Tak bych byla ráda za vaše zkušenosti s tímhle.

A ještě jeden dotaz bych měla, kdesi jsem se dočetla, že je u Hazela k horní směrové klávese přiřazena funkce jakýchsi widgetů,  jde to nějak změnit? Z předchozích SE jsem zvyklá přiřadit si k tomu svoje funkce.

Děkuju.

EDIT: Tak klávesnici už mám vyzkoušenou a perfektní, 100% jdu do Hazela. Teď jen prodat toho Vivaze :-(
« Poslední úprava: 04. Červenec 2011, 11:15 od Berčová » uložena

Siemens C35i -> Nokia 3510i -> SE K500i -> SE K750i -> Nokia 1200 ( "krizovka" ) -> SE C702 -> LG KE 970 ( !krizovka" ) -> SE C510
MonikaSh
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: J105, HTC TouchPro, Z520 (záložní)
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
« Odpověď #48 v: 12. Srpen 2011, 18:29 »

Jak je na tom Ořech s výdrží baterky? A netrpí stejným neduhem jako Zylo, tedy špatnou kabeláží, která se láme při častém vysouvání klávesnice?
uložena

Jediné antidepresivum je T. Pratchett a jeho Zeměplocha, proto ho užívám pravidelně a opakovaně. Dalším lékem je hlína pod hlavou i nad hlavou.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 [4]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Hazel v redakci - vysouvací Elm dorazil
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 18 dotazů.