SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
19. Březen 2024, 11:56

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Elm v redakci - krásný banán (ptejte se co vás zajímá)
Strana: [1] 2 3 ... 13
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Elm v redakci - krásný banán (ptejte se co vás zajímá)  (Zobrazeno 63090 x)
Joza
Anonym
« v: 18. Březen 2010, 14:14 »

Dnes ráno dorazil do redakce Sony Ericsson Elm. Zatím jsem z telefonku nadšený, za cenu co stojí, nabízí skutečně mnoho - atypický a neotřelý vzhled (přitom dostatečně atraktivní i decentní), kvalitní displej, pohodlnou klávesnici, kovový zadní kryt, fotoaparát s autofocusem, kompletní podporu rychlých dat včetně Wi-Fi, integrovaný GPS modul. Pokud by Sony Ericsson udělal telefonu reklamu, nemůže být neúspěšný, v poměru cena/funkce se jedná o možná nejlepší telefon současnosti. Zajímá vás na telefonu něco? Pokud ano ptejte se (případně navštivte některou z O2 prodejen, kde je telefonek od dnešního dne skladem).
« Poslední úprava: 01. Leden 2011, 21:39 od Jozef Cmar » uložena
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 18. Březen 2010, 15:57 »

Prosil bych testnout FPC bench. Díky.
uložena

Polarski
Uživatel
***
Telefon: SE D750i
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 18. Březen 2010, 16:21 »

Chtěl bych se zeptat kdy zhruba vyjde recenze na tento telefon ... Dík za odpověď.
uložena
Piti20
Uživatel
***
Telefon: C905, Xperia X10 mini pro, C510
Příspěvků: 963


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 18. Březen 2010, 17:37 »

chcel by som sa spytat na aplikaciu widget manager. ako funguje, vyzera atd. oplati sa hladat? dakujem za odpoved.
uložena
PavelH2
Uživatel
***
Telefon: C702
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 18. Březen 2010, 17:44 »

Jéé konečně :-) Mám C702 a uvažuji o nástupci.

Chtěl bych se zeptat na kvalitu zpracování. Především barvu. U C702 byla příšerná! Chápu, že to je těžké za tak krátký čas posoudit, ale aspoň by se hodil odhad.

Dále mě zajímá GPS. Jak je to s její kvalitou a rychlostí. U C702 je jakžtakž dostačující, ale stále jsou místa, kde se hledání satelitů nezdaří (i s posledním firmware).

Jak se spouští foťák? Elm nemá aktivní krytku foťáku  Cry Takže znamená to odemknout klávesnici, dlouze podržet boční tlačítko a pak další vteřiny čekat, než se aplikace foťáku spustí? Nebo to jde i se zamknutou klávesnicí? Jaká je kvalita fotografií?

Nejvíce mě zajímá software. Novinky, ale hlavně i změny k horšímu. Abych věděl, na co se mám připravit. Zatím jsem slyšel, že chybí paměť na kódy a jsou zpřeházené klávesy pro psaní SMS. Z novinek bych uvítal detailní prozkoušení "widgetů" na hlavní obrazovce.

Poslední dotaz - jak je to s výdrží baterie. Předpokládám, že by mohla být ještě lepší než u C702 (trochu větší baterie a snad vyladěnější software).

Předem díky za odpovědi na dotazy.
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #5 v: 18. Březen 2010, 20:07 »

Recenzi se pokusím udělat co nejdříve, ale uvidíme, jak to časově zvládnu, je toho teď hodně (mimo Vivazu a Elmu také duo od BlackBerry, ale to sem nepatří Smajlík). Widget manager prubnu, ale mám telefon s customizací operátora, tak uvidíme, oč je ochuzen... Co se týká kvality zpracování - Elm na mě působí naprosto precizně (kovový zadní kryt je luxusní). Výdrž bsterie zatím netuším, neb bylo málo času zkoušet (na všechny telefony mám čas jen do neděle...).

uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 18. Březen 2010, 20:09 »

Šéfredaktor semanie má Blackberry a ještě si to frkne do podpisu.. kam ten svět spěje  Cheesy

Jak se na tom píše? Ta klávesnice vypadá hrozně dle fotek.. Jaký je nástřel ceny?
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #7 v: 18. Březen 2010, 20:13 »

Nástřel je 4500 (viz ceník O2). Píše se výborně, ačkoliv to na fotkách není poznat, klávesnice určitě patří k horním 10 procentům - stisk kláves je jasný a jednotlivá tlačítka jsou dostatečně velká (sám jsem byl překvapený, viz první příspěvek, telefon si mě zatím získal, rozhodně je to příjemné oživení jinak zatuchlého portfolia na bázi A200).
uložena
Showtek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE G705,SE C905,SE G700
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 18. Březen 2010, 21:04 »

ako slape wifi a internetovy prehliadac??
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #9 v: 20. Březen 2010, 09:56 »

http://semania.cz/banan-se-povedl-prvni-dojmy-ze-sony-ericssonu-elm.html
uložena
obluda zelená
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8-00
Příspěvků: 253



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 v: 20. Březen 2010, 11:17 »

Tento telefon nemá v menu Dálkové ovládání. Chtěl bych se zeptat, co se stane, pokud bych do něho poslel nějaké vytvořené dálkové ovládání (ať už ze starších telefonů - Media Player, Detskop, Prezenter nebo vlastně vytvořené)? Co telefon udělá, kam si to uloží, jak se bude tvářit a bude to fungovat?
uložena

Občas se tady objevím.
Motorola T180 -> Nokia 3140 -> SE Z600 -> Nokia 3410 -> SE K750i -> SE K790i -> Nokia N8-00
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 v: 20. Březen 2010, 15:22 »

Kdo chce psa bít... http://forum.semania.cz/index.php?topic=23622.msg185951#msg185951 // Myslím, že se toto týká i Elmu.

BTW: Nehoupe se na stole?

Ke konektoru na boku: není to výsada SE: http://www.nokia.cz/produkty/telefony/nokia-2630
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Joza
Anonym
« Odpověď #12 v: 20. Březen 2010, 15:52 »

Když ho jen položíš a nedotýkáš se jej, tak se nehoupe Smajlík
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 v: 20. Březen 2010, 15:53 »

Občas píšu i na položeném mobilu, ale týká se to spíše slovníku. Zprávu bych takto nenapsal.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Joza
Anonym
« Odpověď #14 v: 20. Březen 2010, 17:28 »

Defaultní schémátka ze Sony Ericssonu Elm si můžete stáhnout v našem downloadu zde:
http://semania.cz/index.php?option=com_remository&Itemid=62&func=fileinfo&id=4104

uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 13
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Elm v redakci - krásný banán (ptejte se co vás zajímá)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 17 dotazů.