SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 15:46

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Tuning (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Změna funkce(í) bočních tlačítek C902
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Změna funkce(í) bočních tlačítek C902  (Zobrazeno 3820 x)
remove soul
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Arc S black
Příspěvků: 34



Zobrazit profil
« v: 15. Březen 2010, 09:40 »

Ahoj, jak jsem již uvedl v jiném tématu. Mám C902ku a z T-Mobile jsem customizoval na Central Europe. Před custom. se dala bočními tlačítky ovládat hlasitost vyzvánění, ale po custom. je již nastaven phone status. Chtěl bych to vrátit na tu hlasisost s nevím samozřejmě jak na to (nikde jsem toto nedohledal, vždy se řešily pouze tlačítka pravé, levé a prostřední). Díky za infa.
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 15. Březen 2010, 18:53 »

Toto bude asi reakce na http://forum.semania.cz/index.php?topic=20032.msg195995#msg195995 .

Je to teda tak, že i při přehrávání tam máš phone status?
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 15. Březen 2010, 21:34 »

bocne tl. sa zmenia na hlasitost iba pri prehravani hudby a videa. pri obrazoch funguju ako zoom. inak je to phone status.
uložena

M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 15. Březen 2010, 21:59 »

takze pokud bys chtel zmenit klavesy,musel bys nahrat zpet customizaci.operatori si casto upravujou  klavesy,ja mel s VF taky cerveny a zeleny sluchatko misto originalniho-internetu a menu cinnosti,
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
remove soul
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Arc S black
Příspěvků: 34



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 15. Březen 2010, 22:15 »

Upřesňuji. Když po odemknutí klávesnice zmáčknu boční tlačítko (je jedno jaký), tak v tuto chvíli se mi objeví phone status (jaký je profil, stav bat. atd.). Před custom se ale takto dala ovládat hlasitost vyzvánění. Jinak tyto tlačítka fungují jak mají (u muziky hlasitost, u foťáku zoom atd.). Pokud tedy nenahraji zpět T-Mobile custom, nedá se to jinak změnit jo? To přeci musí jít, když to jde při jiné custom.
uložena
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 16. Březen 2010, 06:24 »

Este som o tom necital nikde. Zaujimave ze raz sa niekto zas stazoval, ze sa mu tam ukazuje stale hlasitost a nie Phone Status ako ostatnym :-)
uložena

remove soul
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Arc S black
Příspěvků: 34



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 16. Březen 2010, 10:20 »

Hádám tedy ještě buď nikdo neřešil, nebo nikdo neví  Tongue. To by mě ale móóóóóóóóóóóóóóc překvapilo, kdyby tady nikdo nevěděl něco o mobilech  Grin
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 16. Březen 2010, 11:22 »

Nevim co tu resis. Nejak tem tvym prispevkum nerozumim ''pred customizaci a po customizaci'' vysvetli co jsi s tim vlastne delal ?

Chapu to tak ze mas telefon od operatora t-mobile ktery jsi nasledne pomoci navodu debrandoval (zbavil customizace od T-mobile) a nahral prez Seus original firmware pro Central Europe. A vadi ti ze firmware od t-mobilu umel pomoci bocni klavesy hlasitosti menit hlasitost vyzvaneni a ze to ten origo firmware neumi ?

Sam ani moc neverim a nebo nevim ze by to A200 brandovane pro t-mobile nekdy delaly nebo umely.

Original firmware je lepsi pokud ti to vadi tak si nastav profily nebo onu zmenu hasitosti a dej si je do zkratek.
uložena

v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 v: 16. Březen 2010, 14:45 »

T-G502 vs. G502 mají podobný rozdíl.

Když si necháš zobrazit třeba menu činností, tak asi můžeš měnit hlasitost (ale nezobrazí se stav).
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
remove soul
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Arc S black
Příspěvků: 34



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 16. Březen 2010, 16:15 »

Nevim co tu resis. Nejak tem tvym prispevkum nerozumim ''pred customizaci a po customizaci'' vysvetli co jsi s tim vlastne delal ?

Chapu to tak ze mas telefon od operatora t-mobile ktery jsi nasledne pomoci navodu debrandoval (zbavil customizace od T-mobile) a nahral prez Seus original firmware pro Central Europe. A vadi ti ze firmware od t-mobilu umel pomoci bocni klavesy hlasitosti menit hlasitost vyzvaneni a ze to ten origo firmware neumi ?

Sam ani moc neverim a nebo nevim ze by to A200 brandovane pro t-mobile nekdy delaly nebo umely.

Original firmware je lepsi pokud ti to vadi tak si nastav profily nebo onu zmenu hasitosti a dej si je do zkratek.

Snažím se vyřešit to, co mě zajímá. Žádám zde o radu nebo odpověď na dané téma. Pokud ti vadí moje výrazi, tak s tím zatím nic neudělám(š). Nejsem zatím v tomto tak kovaný jako vy. Jinak ale tomu rozumíš velice dobře! Když běžel mobil pod customizací od T-Mobile , tak ty tlačítka takto fungovaly. Jinak ale díky všem za odpovědi.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Tuning (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Změna funkce(í) bočních tlačítek C902
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.