SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 22:12

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Programy pro mobilní telefony (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: java hry SE K800i
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: java hry SE K800i  (Zobrazeno 5045 x)
Jaromir7
Uživatel
***
Telefon: SE K800i
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« v: 07. Březen 2010, 19:27 »

Zdravím přítelkyně má problém má SE K800i a když se pokusí nainstalovat jakoukoli aplikaci hru cokoli tak ji to zahlásí že operace se nezdařila nevíte někdo čím to je??

díky

Jaromír

uložena
garfield001
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro, W995, K800i.
Příspěvků: 721



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 07. Březen 2010, 19:34 »

A instaluješ to do mobilu nebo na kartu?
Může být chyba v kartě.
uložena

Sony Ericsson K700i, D750i, W800i, K800i, F100i Jalou, W995, XPERIA mini, XPERIA mini pro.
Jaromir7
Uživatel
***
Telefon: SE K800i
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 07. Březen 2010, 21:27 »

Tak to mě nenapadlo zkusim to a napíšu co to udělalo : )
uložena
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 07. Březen 2010, 21:49 »

Jenže to on přeci při instalaci neovlivní, instaluje se to tam, kde je místo (přednostně do telefonu) a pak až to jde přesunout. A pokud to hlásí u jakékoliv aplikace, i u bezpečně fungující jarky, tak to je tedy divný  Shocked
uložena

M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 07. Březen 2010, 22:13 »

Prednostne se vsechno instaluje na pametovku,ovlivni to vyndanim pametovky.jestli nejsou chyby v aplikacich tak nez se patlat v cem je chyba,staci projet SEUSem,nejjednodussi a nejrychlejsi reseni.
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
garfield001
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA mini pro, W995, K800i.
Příspěvků: 721



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 07. Březen 2010, 22:25 »

Jenže to on přeci při instalaci neovlivní, instaluje se to tam, kde je místo (přednostně do telefonu) a pak až to jde přesunout. A pokud to hlásí u jakékoliv aplikace, i u bezpečně fungující jarky, tak to je tedy divný  Shocked
No asi jsi K800i viděl jen z rychlíku.  Roll Eyes
Jen kvůli tobě jsem si těď jednu javu na K800i nainstaloval a mohl jsem si vybrat kam se nainstaluje!
uložena

Sony Ericsson K700i, D750i, W800i, K800i, F100i Jalou, W995, XPERIA mini, XPERIA mini pro.
obluda zelená
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8-00
Příspěvků: 253



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 08. Březen 2010, 14:45 »

No počkat, můžeš si jen vybrat, jestli to chceš do her nebo aplikací. Jestli chceš na kartu nebo do paměti telefonu ovlivníš jen vytažením karty.
uložena

Občas se tady objevím.
Motorola T180 -> Nokia 3140 -> SE Z600 -> Nokia 3410 -> SE K750i -> SE K790i -> Nokia N8-00
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 08. Březen 2010, 19:07 »

Přesně, možná jsem se spletl s tím přednostním výběrem, ale že by ti dal na výběr, jestli na kartu nebo do telefonu, to bych chtěl tedy opravdu vidět.
uložena

Chuckyy
Uživatel
***
Telefon: SE K800i
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 13. Březen 2010, 11:17 »

Zdravím přítelkyně má problém má SE K800i a když se pokusí nainstalovat jakoukoli aplikaci hru cokoli tak ji to zahlásí že operace se nezdařila nevíte někdo čím to je??

díky

Jaromír



Mam stejný problém, trochu to rozepíšu...
VŠECHNO ostatní funguje jak má, muzika, obrázky, videa - kopírování, prohlížení, play.
Hry a aplikace jdou jen zkopírovat, když dám INSTAL, hodí to tu chybu OPERACE SE NEZDAŘILA.
a další s tim související, nejdou otevřít složky Hry a Aplikace.
Napište mi sem prosim složky co máte original od SE, zkusim je tam vytvořit...
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 13. Březen 2010, 11:51 »

Tento problem se tu resil tisickrat, nevim proc tu zase spamujete  Angry Operace se nezdarila tuto hlasku zpusobuje chyba ve file systemu, uved telefon do tovarniho nastaveni, jak to nepomuze prehraj FW

Kam se hra nebo aplikace ulozi respektive do jakeho uloziste ovlivnis vyndanim nebo zandanim karty, navic mas na vyber jen dve slozky do kterych se aplikace instaluji a to Aplikace a Hry

Tohle tema bych měl smazat
« Poslední úprava: 13. Březen 2010, 11:56 od Ganimed » uložena

Chuckyy
Uživatel
***
Telefon: SE K800i
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 13. Březen 2010, 12:18 »

Tento problem se tu resil tisickrat, nevim proc tu zase spamujete  Angry Operace se nezdarila tuto hlasku zpusobuje chyba ve file systemu, uved telefon do tovarniho nastaveni, jak to nepomuze prehraj FW

Kam se hra nebo aplikace ulozi respektive do jakeho uloziste ovlivnis vyndanim nebo zandanim karty, navic mas na vyber jen dve slozky do kterych se aplikace instaluji a to Aplikace a Hry

Tohle tema bych měl smazat

Nenašel sem to tak píšu, od toho to tu snad je ne?
Nepomohlo mi nic z toho co radíš...
Ve složce SYSTEM mam složku AMS, ale nic v ní...
Nebo mi porad kde to najdu, ja už nevim jak to hledat..
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 13. Březen 2010, 13:58 »

psal jsem ti taky "jak to nepomuze prehraj FW" toto jsi provedl a nepomohlo Huh??  Shocked tak tomu neverim, prehral jsi ten firmware nebo ne ?

Jinak jsem prez kolonku hledat co je vlevo na strance nahore nasel dalsich cca 10 stejnych temat co se timto zabyvaly, tak nevim co si mam o tomto myslet
« Poslední úprava: 13. Březen 2010, 14:23 od Ganimed » uložena

Chuckyy
Uživatel
***
Telefon: SE K800i
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 13. Březen 2010, 17:32 »

psal jsem ti taky "jak to nepomuze prehraj FW" toto jsi provedl a nepomohlo Huh??  Shocked tak tomu neverim, prehral jsi ten firmware nebo ne ?

Jinak jsem prez kolonku hledat co je vlevo na strance nahore nasel dalsich cca 10 stejnych temat co se timto zabyvaly, tak nevim co si mam o tomto myslet

Jasně že přehrál FW, asi budu muset SW, těch témat je kopice, ale v žádným to nedořeší a furt to píšou dokola, že se to probíralo... KECY...
 Vychladni!
 Vychladni!
uložena
otaznik
Uživatel
***
Telefon: W715
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 14. Březen 2010, 19:15 »

Může to být i aplikací... mobil ji prostě nepodporuje (nebo aplikace nepodporuje model telefonu)
Mám totiž W715 a ať se snažím jak chci, tak třeba Bolt Browser nemůžu nainstalovat a vždy to vypíše "Operace se nezdařila"... (Zkoušel jsem všelijaké verze) Přitom mi všechny ostatní věci fungují (instalace apps/games atd...)
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 v: 14. Březen 2010, 20:24 »

to jsi zkousel podepsane thawte+verisign,thawte,verisign a nepodepsanou?
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Programy pro mobilní telefony (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: java hry SE K800i
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 19 dotazů.