SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 12:54

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Vyšel oficiální update X2
Strana: [1] 2 3 ... 16
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Vyšel oficiální update X2  (Zobrazeno 53013 x)
alesmatusek
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia ARC Silver, SE Xperia X10 Black, SE U8i Vivaz Pro, SE Xperia X2 Elegant Black
Příspěvků: 191


Zobrazit profil
« v: 02. Březen 2010, 00:55 »

Přátelé tohle si zaslouží vlastní thread. Byť se jedná o zanedbatelnou náplast, SE vydal koncem února něco jako pre-update před MR1 viz: http://xperiancers.com/2010/02/26/x2-application-update-at-www-sonyericsson-comupdate/ .  Upozorňuji, že se nejedná o update ROMky, ale jen o takovou malou ochutnávku (aktualizace pár aplikací a údajné zlepšení stability). Aktualizovaný je Dialer, CommManager a další na první pohled neviditelné změny.
uložena
MartinChroust
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA X10
Příspěvků: 857



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 02. Březen 2010, 06:57 »

Viz info z dnešní bleskovky  Mrknutí spíš mě zajímá, zdali těm, kteří měli problémy, opravdu přineslo nějaké citelné zlepšení
uložena

Sony Ericsson Satio Silver, Sony Ericsson Vivaz, Sony Ericsson XPERIA X10 Black


zástupce šéfredaktora SEMania.cz

student Vysoké Školy Báňské - Technické univerzity Ostrava, obor Mobilní technologie
faraonsvk
Uživatel
***
Telefon: Touch Pro , Xperia 2
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 02. Březen 2010, 07:01 »

nainstalovane .... dialer je uplne rovnaky  Undecided , znaky na hardwarovej klavesnici sa pisu rovnako pomaly (softwarovu som nepouzival tak neviem posudit). Zda sa mi ze je rychlejsi pristup do start menu.
uložena
SikoEricsson
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S Pure White R2D-4.0.2.A.0.62/ 2.3.4 GENERIC CE1
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 02. Březen 2010, 09:07 »

Tak a cab súbor je v telefóne. Telefón reaguje rýchlejšie. Dialer je zmenený- ikony sú v poradí: rýchle vytáčanie-telefónny zoznam- zoznam hovorov- dialer / predtým bol v strede pod ikonami, bol docela malý a pri vytáčaní bolo potrebné naň ťuknúť, aby sa objavil/. Pri vyhľadávaní kontaktu phone reaguje svižne, rolovanie je plynulé. Zoznam hovorov je už rozdelený na všeky hovory, zmeškané hovory, prijaté hovory, uskutočnené hovory. Správy sa píšu rýchlejšie- len mi tam vadí poskakujúci kurzor, čo vyvoláva dojem, že phone reaguje pomaly, ale nieje to pravda- je viditeľné zrýchlenie pri písaní správ.
Nastavenia ostali nezmenené. Zatiaľ som musel nastaviť len podsvietenie a zobrazovanie mien / podľa priezviska /.
Ak ešte niečo objavím, tak napíšem. Celá inštalácia aj s reštartovaním trvala asi 12 minút. Ak máte slabú batériu, stačí keď pripojíte phone na nabíjačku.
Zatiaľ len toľko. Idem testovať.... Mrknutí  Poďakovanie všetkým za bleskovku.
« Poslední úprava: 04. Březen 2010, 16:10 od SikoEricsson » uložena
faraonsvk
Uživatel
***
Telefon: Touch Pro , Xperia 2
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 02. Březen 2010, 10:58 »

hmm ... ja pod pojmom dialer som myslel to co sa mi objavy ked dam vytocit cislo :-) takze asi z toho to nedorozumenie ... co ty popisujes to absolutne nepouzivam, ved to je hroza absolutna (resco contact je mnohokrat lepsi).
uložena
SikoEricsson
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S Pure White R2D-4.0.2.A.0.62/ 2.3.4 GENERIC CE1
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 02. Březen 2010, 11:01 »

Ja netvrdím, že Resco nieje lepší. A s tým dialerom sme sa nerozumeli, ale už je to oki.
uložena
SikoEricsson
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S Pure White R2D-4.0.2.A.0.62/ 2.3.4 GENERIC CE1
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 02. Březen 2010, 12:54 »

Tak mám ďalší poznatok a ten ma nepotešil. Ak si dám zoradiť mená podľa priezviska, tak mi to zobrazuje správne. No po soft resete resp. vypnutí a zapnutí phonu mi to kontakty zobrazuje podľa mena. V položke zoznam hovorov / prijaté, volané, zmeškané atď./, keď chcem rolovať doprava alebo doľava, tak položka zoznam hovorov zamrzne a pomôže len soft reset.  Angry   Ak  potvrdzujem dotykom, resp. optickým joystickom- hore dole, tak je všetko oki. Pič... zamrzne aj položka rýchle kontakty a telefónny zoznam, no len vtedy, ak rolujem optickým joystickom doľava alebo doprava. Funguje len dialer, hmm.
Tak snaha v SE bola, ale... Nepochopím toho kto to testoval. Ja som iba bežný užívateľ, ale stačila mi cca. 1 hodina na to, aby som zistil, že e to síce vylepšené, ale nepoužiteľné resp. použiteľné s veľkými obmedzeniami. Som zvedavý na ten Update MR1. Roll Eyes
« Poslední úprava: 02. Březen 2010, 18:43 od SikoEricsson » uložena
AlesU
Anonym
« Odpověď #7 v: 02. Březen 2010, 14:57 »

Takze rada zni.. Instalovat ci neinstalovat?
uložena
faraonsvk
Uživatel
***
Telefon: Touch Pro , Xperia 2
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 02. Březen 2010, 15:44 »

potvrdujem zaseknutie v oficialnom dialery v polozkach prijate odoslane ... nepouzivam sice ale bol som to vyskusat  Smajlík ... inak po celodennom skusani nepocitujem nejake vyrazne zmeny... ak sa mi aj zda rychlejsi mozno je to len placebo efekt ...

p.s. ten dialer je vaaazne hrozny .... nechapem naco programuju taku hrozu miesto toho aby licencovali nejaky poriadny ... zvysia cenu telefonu o 10 eur a su vysmiaty .... jaaaaj

tak som si vecer vsimol dalsiu vec : pri nabijani svietia diody co su navrchu a naspodu... na 100 percent nesvietili predtym.
« Poslední úprava: 03. Březen 2010, 05:43 od faraonsvk » uložena
andys007
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X10i
Příspěvků: 194



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 03. Březen 2010, 08:39 »

Mne to robi presne to iste len ešte pri uplnom vupnuti zvukov co by mal tel. len blikat alebo svietit sa mi asi po 10 sec. samovolne spusti reproduktor a ja pocujem druhu stranu bez toho aby som prijal hovor.... robi to este niekomu??? Robi to len pri uplne vypnutom zvuku !!!

Dik za odpoved.

PS:" tak este male zistenie nemusia byt zvuky vypnute a robi to to iste!!!...do p....e !!! "
« Poslední úprava: 03. Březen 2010, 09:06 od andys007 » uložena

Sony Ericsson P900, P990i, P1i, Xperia™X1i, Samsung Omnia i900, Xperia™X2-Krok vedľa,... Xperia X10i zase späť  Cheesy
AlesU
Anonym
« Odpověď #10 v: 03. Březen 2010, 10:01 »

A nemate aktivni volbu "Automatickeho prijmu hovoru"Huh
uložena
andys007
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X10i
Příspěvků: 194



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 03. Březen 2010, 10:48 »

Nie to nemám.... zas až taký blb niesom a písal som, že mi to nie prijme hovor ale ja druhú stranu len počujem !
uložena

Sony Ericsson P900, P990i, P1i, Xperia™X1i, Samsung Omnia i900, Xperia™X2-Krok vedľa,... Xperia X10i zase späť  Cheesy
mige
Uživatel
***
Telefon: X2
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 03. Březen 2010, 11:05 »

Vcera sa mi to stalo tiez, este som nestihol prijat hovor a druhu stranu som uz pocul si tam nieco mrmlat...zapol sa mi dokonca hlasity odposluch...potom som hovor prijal tlacidlom a vsetko bolo normalne.
Doteraz som bol s X2 spokojny ale v priebehu 2-3 dni som asi 3x robil hard reset, lebo mi vypadavali rozne aplikacie...dufam ze novy FW nieco vyriesi... Sad

robi to stale, je to otrava a zacina sa aj slusne zahrievat pri pripojeni k pc (podobne ako X1)....zda sa, ze toto je moj posledny telefon od SE  Lips sealed
« Poslední úprava: 03. Březen 2010, 11:44 od mige » uložena
andys007
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia X10i
Příspěvků: 194



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 03. Březen 2010, 11:08 »

To dúfam aj ja, lebo ak nie tak pôjde z okna !!!   Angry
uložena

Sony Ericsson P900, P990i, P1i, Xperia™X1i, Samsung Omnia i900, Xperia™X2-Krok vedľa,... Xperia X10i zase späť  Cheesy
AlesU
Anonym
« Odpověď #14 v: 03. Březen 2010, 11:45 »

Tak to asi novinku v podobe *.cab instalovat nema cenu  Mrknutí
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 16
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Windows Mobile  |  Obecné (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Vyšel oficiální update X2
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.