SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 11:01

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Aktualizace W995 pres SEUS ne/uspesna?!
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Aktualizace W995 pres SEUS ne/uspesna?!  (Zobrazeno 2674 x)
prset
Uživatel
***
Telefon: SE W995
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« v: 30. Leden 2010, 20:13 »

Zdravim profiky! Svuj novy nebrandovany W995 jsem se jal hned zaktualizovat. Byl to nejaky starsi FW, cislo uz nevim. Stahlo to asi 109MB dat, teplomer dojel az do konce, rovnez i ten druhy teplomer (ladovani do telefonu?) dojel az do konce. Vse probehlo v poradku, ale na konci byla zprava, ze to neni v poradku a ze pred dalsim pripojenim mam zkontrolovat, jestli mam plne nabitou baterii. V dobe startu aktualizace mela 96%, rikal jsem si, ze to staci. Telefon jsem odpojil, zapnul, chvili cekal (Pockejte prosim) a pak se normalne nahodil. Vse se zda byt v poradku, FW se hlasi jako nejnovejsi (SEUS znovu nic aktualizovat nechce a Aktualizacni sluzba ve founu taky ne). Toz co ted? Nnechat to tak a doufat, ze novy FW je nahran v poradku? Nebo to znovu zaktualizovat? Nevim jak to je, ale myslim, ze kdyby se to do toho telefonu nenaladovalo dobre, tak by to treba melo chybny kontrolni soucet, nebo chybny nejaky jiny kontrolni mechanismus a telefon by se bud nenahodil, nebo by zahlasil nejakou chybu. Jestli se odpoved na neco takoveho tady ve foru povaluje, tak se omlouvam, ale fakt jsem ji nenasel (fakt jsem usilovne hledal). :-D
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #1 v: 30. Leden 2010, 20:23 »

Dokud nenarazíš na chybu, je to zbytečné podle mého řešit. Teď jsem aktualizoval C905 a analogická situace Smajlík Oba teploměry (fajn název Smajlík) doběhly do konce, aktualizace skončila chybou, nicméně telefon je korektně přeflešovaný a plně funkční...
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 30. Leden 2010, 20:26 »

Používám již mnoho let, že když něco funguje, tak se v tom nehrabu.. nechceme přeci vyhánět dobré skřítky  Cool
uložena
prset
Uživatel
***
Telefon: SE W995
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 30. Leden 2010, 21:02 »

Jsem programator, takze "kdyz to funguje, tak do toho nehrab" mam v hlave porad, ale radeji jsem se zeptal. A teplomer je podle me uz dost obecny vyraz pro ukazatel prubehu. Mozna ze je to ale jen tim, ze nejcasteji hovorim se stejne postizenymi lidmi. :-D
Ale veci: Wi-Fi bezi, BT taky, Opera taky, Jimm taky, volani funguje, sms taky, fotak foti, sterace stiraji, ... zda se ze to je OK. Poustim to z hlavy.
Jeste k fotaku (nebo to bylo video?). Kdesi tady jsem se docetl, ze novy FW pri zoomovani spousti prehravac hudby. Me to nic takoveho nedela. Ale kdyz si nedam pozor, tak pri zoomovani zmacknu palcem tlacitko W na druhe strane telefonu. Takze bych to spise videl na problem s prstama, nez problem s FW. :-D
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 30. Leden 2010, 21:14 »

No jo.. IT mluva.. kapitola sama pro sebe  Cool
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada W (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Aktualizace W995 pres SEUS ne/uspesna?!
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 17 dotazů.